Zopakujte poslední objednávku

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)


Výhodnější balení: 1 Day Acuvue Moist (90 čoček) - 1190 Kč (ušetříte 157 Kč)

attributesPrimary

Úterý 24.4.

cleaner
blank
449 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1605×
od 59 Kč
1 Day Acuvue Moist (30 čoček)
Hodnocení uživatelů (324x)

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist

Přejít na 1 Day Acuvue Moist (90 čoček)

1 Day Acuvue Moist jsou jednodenní kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson se speciální technologií LACREON™, která spočívá v uzavření zvlhčující složky v materiálu čoček. Díky této technologii 1 Day Acuvue Moist zaručují očím trvalý komfort nošení po celý den až do večera. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist Vám poskytnou maximální pohodlí jednodenních čoček – žádný roztok, ochranu proti záření UVA a UVB a indikátor rub-líc – pro správné nasazení.

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou vyráběny také v ekonomickém balení po 90-ti kusech.

Alternativním produktem jsou jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue v balení po 30-ti nebo 90-ti kusech.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od +6.00 do -12.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 1 den
Vyrobeno z: Etafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 58 %
Propustnost kyslíku: 33 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ano
V balení: 30 čoček
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.5 a 9.0

TopVue Elite (30 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Nejnovější generace hydrogelových jednodenních čoček, zaručující vysoký stupeň pohodlí. Obsahují UV filtr, který chrání Vaše oči.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 50 Kč
Cena: 399 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Karel Bárta

  Dobrý den, chci se zeptat jaký zakřivení bych si měl vybrat? Chci si je objednat, ale nevím co vyplnit do kolonky zakřivení. A jaký to má význam u jednodenních čoček. Dioptrie mám –3 a –3,5. Díky za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Hodnotu zakřivení by Vám měl sdělit oční specialista při vyšetření. Jde o zakřivení oka a čočka by se mu měla co nejvíce přiblížit, aby byla na oku správně usazena. Uvádí se, že dnes již zakřivení nehraje příliš velkou roli, ale pokud jde o Vaše první kontaktní čočky, určitě Vám doporučujeme poradit se osobně s očním specialistou. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

 • Maja Behounkova

  Dobrý den, používám čočky 1 Day Acuvue Moist zakřivení 8,5 a průměr 14,2 (dioptrie –3,25). Chtěla bych zkusit 14ti denní čočky. Poradili byste mi, jaké vybrat, aby byla co největsi pravděpodobnost, že mi budou i ty vyhovovat. Předem děkuji!

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Vaše jednodenní kontaktní čočky jsou vyrobeny s materiálu hydrogelového typu a u takových materiálů převažuje obsah vody nad propustností kyslíku. Mezi dvoutýdenními čočkami bohužel není příliš velký výběr. Doporučovali bychom Vám vyzkoušet TopVue Premium, které umožní vyšší přísun kyslíku k Vaši očím. U těchto kontaktních čoček je navíc možné využít službu Garance vrácení peněz, takže pokud by Vám čočky nebyly příjemné, můžete nám je vrátit. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Radovan

  Dobrý den, jestě k dotazu ze dne 23.3. 2018. Já používám právě kontaktní čoćky 1 DAY ACUVUE MOIST D –1.75,
  BC 8,5
  DIA 14,5. Na obalu od čoček je dále údaj že se jedná o čočky FOR ASTIGMATISM, CYL/AXIS –1.25 170. Děkuji za odpověď a případně za vyhledání alternativní náhrady. S pozdravem Radovan Paulus

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujme za doplnění informací. Vaše kontaktní čočky najdete zde: 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Pokud hledáte alternativu, mohly by Vás zaujmout například Biomedics 1 Day Extra Toric nebo Dailies AquaComfort Plus Toric. Před nákupem nových kontaktních čoček zvažte konzultaci se svým očním lékařem. Nové čočky by Vám nemusely být 100% pohodlné a nákup by tak pro Vás byl zbytečnou investicí. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Radek

  Mohu tyto kontaktní čočky acuvue moist použít ve vodě?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kontaktní čočky ve vodě samozřejmě použít můžete, ale neměl byste zapomenout na ochranné plavecké brýle. Kontaktní čočky by neměly přijít do přímého kontaktu s vodou. Pokud nejsou použity plavecké brýle, je velká pravděpodobnost zánětu a podráždění očí, protože ve vodě je velké množství bakterií. V každém případě jednodenní čočky jsou pro aktivity ve vodě nejlepší volbou a většina odborníků doporučuje po plavání čočky vyhodit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Radovan

  Dobrý den, mám dotaz, zda je možné u Vás objednat kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist D –1,75
  BC 8,5
  DIA 14,5 Jedná se mi o průměr čočky, momentálně používám 14,5. Děkuji za odpověď Paulus

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou vyráběny pouze s průměrem 14,20. V naší nabídce nemáme jednodenní kontaktní čočky s požadovaným průměrem pro korekci krátkozrakosti či dalekozrakosti. Pokud nám napíšete, jaké konkrétní čočky používáte, bude pro nás snadnější doporučit Vám alternativu. Zatím přejeme hezký den.

 • Jana

  Dobrý den, používám čočky krátce, v optice mi naměřili zakřivění 9, zatím jsem ale měla jen balení Bausch+Lomb BIO TRUE se zakřivením 8,6 (jiné v danou chvíli neměli) a cítím, že mi moc nesedí. Chtěla bych vyzkoušet zakřivění 9.0 nabízené u Acuvue Moist. Kdyby mi neseděly, bylo by možné vrátit podobně, jako to píšete u TopVue-Elite (garance vrácení peněz)? Nebo není možné zakoupit nějaký vzorek? Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Služba Garance vrácení peněz je dostupná pouze u kontaktních čoček TopVue. Jako eshop bohužel nemůžeme poskytovat zkušební kontaktních čočky. Toto je záležitost aplikačních středisek. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Petr Pudil

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Cena 99kc je 30ks? Děkuji

  S pozdravem Pudil Petr

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Cenu 99,– jsme u čoček nenašli. V tuto chvíli je balení 30 ks kontaktních čoček dostupné za 449,–. Přejeme hezký den.

 • Jaroslav Karel

  Dobrý den a mohl bych vás poprosit o cenu toho balení 10 ks TopVue Daily ?Jaký jsou rizika ???když použiji ten to druh než ted co mám ?? děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, cena balení TopVue Daily (10 čoček) je 139,–Kč. Parametry i složení obou druhů čoček jsou téměř totožné, rizika by tedy měla být minimální. Informace o čočkách si můžete vyhledat v naší nabídce. Změna čoček je vždy malým rizikem. Záleží na konkrétním nositeli. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

 • Jaroslav Karel

  Dobrý den,chci se zeptat jestli je možný i menší balení než je 30 čoček ? děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Výrobce tyto kontaktní čočky vyrábí pouze v 30 a 90 kusovém balení. Můžeme Vám ale nabídnout 10 kusové balení TopVue Daily. Hezký den.

 • Jarka

  mám dotaz na údaj DIA /průměr/..14,2..na krabičce na minulé objednávce mám 14,5..údaj na objednávce nelze změnit…má to nějaký vliv,nebo je to jen chyba tisku?..děkuji..

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  průměr 14.5 má torická verze těchto jednodenních čoček 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Doporučujeme tedy kontrolu minulé objednávky a podle ní objednat, případně po přihlášení na stránky kliknout na „Zopakovat minulou objednávku“ a pouze aktualizovat dioptrie.

 • Mirka

  Tyto čočky jsem vyzkoušela poprvé a jsem s nimi naprosto spokojená. Velice příjemné a nejdou cítit ani při mrkání. Korekce zraku je s nimi 100%.

 • DK

  Velmi pohodlné čočky.

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

449 Kč

Skladem > 1000 ks