1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

Garance 365

Výhodnější balení: 1 Day Acuvue Moist (90 čoček) - 1190 Kč (ušetříte 157 Kč)

attributesPrimary

Pátek 21.6.

cleaner
blank
Cena za položku
449 Kč
449 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 2174×
od 59 Kč
1 Day Acuvue Moist (30 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (332x)

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist

Přejít na 1 Day Acuvue Moist (90 čoček)

1 Day Acuvue Moist jsou jednodenní kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson se speciální technologií LACREON™, která spočívá v uzavření zvlhčující složky v materiálu čoček. Díky této technologii 1 Day Acuvue Moist zaručují očím trvalý komfort nošení po celý den až do večera. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist Vám poskytnou maximální pohodlí jednodenních čoček – žádný roztok, ochranu proti záření UVA a UVB a indikátor rub-líc – pro správné nasazení.

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou vyráběny také v ekonomickém balení po 90-ti kusech.

Alternativním produktem jsou jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue v balení po 30-ti nebo 90-ti kusech.

Vlastnosti

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 9.00, 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 33 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

TopVue Elite+ (30 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Nejnovější generace hydrogelových jednodenních čoček, zaručující vysoký stupeň pohodlí. Obsahují UV filtr, který chrání Vaše oči.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 50 Kč
Cena: 399 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Pavel

  Dobrý den, měl bych dotaz 1 Day Acuvue Moist (30 čoček) na pravém oku mám -3,50 dioptrie. U levého oka mám -2,50 dioptrie cyl. +0,50 a osu 105. Chtěla bych se prosím zeptat, jakou dioptrii zvolit. Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za otázku. Pokud jste čočky 1 Day Acuvue Moist zatím nevyzkoušel, doporučili bychom Vám navštívit kontaktologa. Výběr čoček není vázán pouze na dioptrie. Je mnoho dalších faktorů, které výběr ovlivňují. Úprava dioptrií dle tabulek a vzorečků by pro pravé oko znamenala dioptrii –3,25 a pro levé oko –2,25. Protože jsou úpravy tabulkové, v praxi by nemusely být hodnoty 100% vyhovující. I proto zvažte návštěvu a osobní konzultaci s kontaktologem. Když budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Lucie Mlejnková

  Dobrý den, používám kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist. Mám na obou očích stejné dioptrie a omylem jsem si objednala pouze jedno balení. Bohužel na krabičce je označení R. Musím tedy toto balení nosit pouze na pravém oku nebo je to jedno, pokud mám dioptrie stejné. Předem děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za otázku. Kontaktní čočky nemají rozlišení pro pravé a levé oko. Čočky je nutné rozlišovat pouze v případě rozdílných dioptriích. Zřejmě jde o znak ochranné známky či jiné označení, které ale nesouvisí s rozdělením očí. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Mějte hezký den.

 • Karel Bárta

  Dobrý den, chci se zeptat jaký zakřivení bych si měl vybrat? Chci si je objednat, ale nevím co vyplnit do kolonky zakřivení. A jaký to má význam u jednodenních čoček. Dioptrie mám -3 a -3,5. Díky za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Hodnotu zakřivení by Vám měl sdělit oční specialista při vyšetření. Jde o zakřivení oka a čočka by se mu měla co nejvíce přiblížit, aby byla na oku správně usazena. Uvádí se, že dnes již zakřivení nehraje příliš velkou roli, ale pokud jde o Vaše první kontaktní čočky, určitě Vám doporučujeme poradit se osobně s očním specialistou. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

 • Maja Behounkova

  Dobrý den, používám čočky 1 Day Acuvue Moist zakřivení 8,5 a průměr 14,2 (dioptrie -3,25). Chtěla bych zkusit 14ti denní čočky. Poradili byste mi, jaké vybrat, aby byla co největsi pravděpodobnost, že mi budou i ty vyhovovat. Předem děkuji!

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Vaše jednodenní kontaktní čočky jsou vyrobeny s materiálu hydrogelového typu a u takových materiálů převažuje obsah vody nad propustností kyslíku. Mezi dvoutýdenními čočkami bohužel není příliš velký výběr. Doporučovali bychom Vám vyzkoušet TopVue Premium, které umožní vyšší přísun kyslíku k Vaši očím. U těchto kontaktních čoček je navíc možné využít službu Garance vrácení peněz, takže pokud by Vám čočky nebyly příjemné, můžete nám je vrátit. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Radovan

  Dobrý den, jestě k dotazu ze dne 23.3. 2018. Já používám právě kontaktní čoćky 1 DAY ACUVUE MOIST D -1.75, BC 8,5 DIA 14,5. Na obalu od čoček je dále údaj že se jedná o čočky FOR ASTIGMATISM, CYL/AXIS -1.25 170. Děkuji za odpověď a případně za vyhledání alternativní náhrady. S pozdravem Radovan Paulus

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujme za doplnění informací. Vaše kontaktní čočky najdete zde: 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Pokud hledáte alternativu, mohly by Vás zaujmout například Biomedics 1 Day Extra Toric nebo Dailies AquaComfort Plus Toric. Před nákupem nových kontaktních čoček zvažte konzultaci se svým očním lékařem. Nové čočky by Vám nemusely být 100% pohodlné a nákup by tak pro Vás byl zbytečnou investicí. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Radek

  Mohu tyto kontaktní čočky acuvue moist použít ve vodě?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kontaktní čočky ve vodě samozřejmě použít můžete, ale neměl byste zapomenout na ochranné plavecké brýle. Kontaktní čočky by neměly přijít do přímého kontaktu s vodou. Pokud nejsou použity plavecké brýle, je velká pravděpodobnost zánětu a podráždění očí, protože ve vodě je velké množství bakterií. V každém případě jednodenní čočky jsou pro aktivity ve vodě nejlepší volbou a většina odborníků doporučuje po plavání čočky vyhodit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Radovan

  Dobrý den, mám dotaz, zda je možné u Vás objednat kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist D -1,75 BC 8,5 DIA 14,5 Jedná se mi o průměr čočky, momentálně používám 14,5. Děkuji za odpověď Paulus

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou vyráběny pouze s průměrem 14,20. V naší nabídce nemáme jednodenní kontaktní čočky s požadovaným průměrem pro korekci krátkozrakosti či dalekozrakosti. Pokud nám napíšete, jaké konkrétní čočky používáte, bude pro nás snadnější doporučit Vám alternativu. Zatím přejeme hezký den.

 • Jana

  Dobrý den, používám čočky krátce, v optice mi naměřili zakřivění 9, zatím jsem ale měla jen balení Bausch+Lomb BIO TRUE se zakřivením 8,6 (jiné v danou chvíli neměli) a cítím, že mi moc nesedí. Chtěla bych vyzkoušet zakřivění 9.0 nabízené u Acuvue Moist. Kdyby mi neseděly, bylo by možné vrátit podobně, jako to píšete u TopVue-Elite (garance vrácení peněz)? Nebo není možné zakoupit nějaký vzorek? Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Služba Garance vrácení peněz je dostupná pouze u kontaktních čoček TopVue. Jako eshop bohužel nemůžeme poskytovat zkušební kontaktních čočky. Toto je záležitost aplikačních středisek. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Petr Pudil

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Cena 99kc je 30ks? Děkuji S pozdravem Pudil Petr

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Cenu 99,– jsme u čoček nenašli. V tuto chvíli je balení 30 ks kontaktních čoček dostupné za 449,–. Přejeme hezký den.

 • Jaroslav Karel

  Dobrý den a mohl bych vás poprosit o cenu toho balení 10 ks TopVue Daily ?Jaký jsou rizika ???když použiji ten to druh než ted co mám ?? děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, cena balení TopVue Daily (10 čoček) je 139,–Kč. Parametry i složení obou druhů čoček jsou téměř totožné, rizika by tedy měla být minimální. Informace o čočkách si můžete vyhledat v naší nabídce. Změna čoček je vždy malým rizikem. Záleží na konkrétním nositeli. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

 • Jaroslav Karel

  Dobrý den,chci se zeptat jestli je možný i menší balení než je 30 čoček ? děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Výrobce tyto kontaktní čočky vyrábí pouze v 30 a 90 kusovém balení. Můžeme Vám ale nabídnout 10 kusové balení TopVue Daily. Hezký den.

 • Jarka

  mám dotaz na údaj DIA /průměr/..14,2..na krabičce na minulé objednávce mám 14,5..údaj na objednávce nelze změnit...má to nějaký vliv,nebo je to jen chyba tisku?..děkuji..

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  průměr 14.5 má torická verze těchto jednodenních čoček 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Doporučujeme tedy kontrolu minulé objednávky a podle ní objednat, případně po přihlášení na stránky kliknout na „Zopakovat minulou objednávku“ a pouze aktualizovat dioptrie.

 • Mirka

  Tyto čočky jsem vyzkoušela poprvé a jsem s nimi naprosto spokojená. Velice příjemné a nejdou cítit ani při mrkání. Korekce zraku je s nimi 100%.

 • DK

  Velmi pohodlné čočky.

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

449 Kč

Skladem > 1000 ks