Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 čoček)

848 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 29.5. zvolte parametry
Osobní odběr od 29 Kč *
PPL od 69 Kč *
Česká pošta od 69 Kč
GLS od 95 Kč
* Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma
848 Kč

Kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe™ for Astigmatism

Jednodenní torické čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe™ for Astigmatism od výrobce Johnson & Johnson jsou velice pohodlné kontaktní čočky vylepšené technologií Blink Stabilized® a HydraLuxe™.

Příjemný inovativní materiál a jeho vlastnosti

Výroba těchto kontaktních čoček disponuje technologií Blink Stabilized®, která zajišťuje, aby čočka byla po celou dobu nošení ve správné poloze . Díky technologii HydraLuxe™ je uvnitř i na povrchu materiálu čočky zvlhčující látka, která je svým složením podobná slzám. To má příznivý vliv na slzný film oka a tím je nošení čoček pohodlnější. Kontaktní čočky jsou také vybaveny ochranou před UV zářením, která blokuje až 90 % UVA a bezmála 99 % UVB záření . Nicméně čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe™ for Astigmatism sice zdokonalují ochranu rohovky očí před negativními účinky ultrafialového záření, ale nechrání celé oční okolí, proto je vhodné chránit zrak ještě slunečními brýlemi.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Množství vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Materiál: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Kamila Lehečková

Dobrý den,koupila jsem si tyto čočky ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ TECHNOLOGY for ASTIGMATISM v oku je necítím a vidím krásně až na okraje čočky vidím jako přes mlhu, jako bych měla malý průměr čočky? Děkuji s pozdravem Lehečková

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je nám líto, že Vám čočky 100% nevyhovují. Bohužel neuvádíte odborníkem naměřené velikostní parametry Vašich očí, které jsou pro výběr čoček stěžejní. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm právě od těchto hodnot. V ideálním případě by velikostní parametry měly odpovídat naměřeným hodnotám. V opačném případě může čočka oko "škrtit" nebo v něm naopak "plavat" a korekce zraku zkrátka není v pořádku. Dle popisu situace usuzujeme na nevhodné zakřivení čoček. Čočky nejsou na oku správně vycentrované a korekce zraku není dokonalá. Z těchto důvodů by měly být čočky odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě měření očí navrhne vhodnou variantu, případně dle zkoušky čočky změní. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Richard

Zdravím, chci se zeptat, mám rozdílné dioptrie, P: dioptrie -1 cylindr -0,5, osa 110, L: dioptrie -0,25, cylindr -1,5, osa 75. Dají se hodnoty nějak nakombinovat, aby mi tyto čočky seděly? Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe™ for Astigmatism mají vždy rozdílné hodnoty pro cylindr. Díky za info, Richard

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové dioptrické hodnoty je často nutné pro nákup čoček upravit. Ačkoli máte astigmatismus, jsou Vaše cylindrické hodnoty na pravém oku nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Z tohoto důvodu budete ke korekci pravého oka potřebovat sférickou variantu těchto čoček Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe s hodnotou dioptrie -1,25. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat tento typ čoček s hodnotou dioptrie -0,25, cylindru -1,25 a osy 80°. Dovolte nám Vás upozornit, že byste měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Pokud se rozhodnete čočky koupit sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Lucie Chládková

Dobrý den, je možnost objednat na zkoušku jen jeden pár? Dlouhodobě používám čtrnáctidenní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism, ty mi vyhovují, ale ráda bych zkusila něco nového a třeba i denní čočky. Bohužel nechci objednávat velké balení, bojím se, že by mi čočky neseděly. Konkrétně u těchto je jiný parametr - průměr (tady 14.3 a u těch, co používám je průměr 14.5) Děkuji Chládková

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Zkušební kontaktní čočky, bohužel, neposkytujeme. Výrobci tuto výsadu poskytují pouze kamenným optikám. Tam však bývá služba zpoplatněna. Zkušební pár čoček zdarma byste mohla získat na webových stránkách Acuvue. Pro Vaše obavy ze změny průměru máme pochopení, ale u průměru i zakřivení jsou povolené mezní odchylky ± 0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Oči by měly tedy drobné odchylky zpracovat. Ovšem tak, jako je tomu u všeho, co se týká kontaktních čoček, je i toto velmi individuální. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Prozatím Vám přejeme hezký den.