Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 čoček)

849 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 13.4. Today zvolte parametry
Pro objednávky nad 1200 Kč je poštovné zdarma
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
PPL PPL
od 89 Kč
Zásilkovna.cz Osobní odběr 6276×
od 59 Kč
849 Kč

Kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe™ for Astigmatism

Jednodenní torické čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe™ for Astigmatism od výrobce Johnson & Johnson jsou velice pohodlné kontaktní čočky vylepšené technologií Blink Stabilized® a HydraLuxe™.

Příjemný inovativní materiál a jeho vlastnosti

Výroba těchto kontaktních čoček disponuje technologií Blink Stabilized®, která zajišťuje, aby čočka byla po celou dobu nošení ve správné poloze . Díky technologii HydraLuxe™ je uvnitř i na povrchu materiálu čočky zvlhčující látka, která je svým složením podobná slzám. To má příznivý vliv na slzný film oka a tím je nošení čoček pohodlnější. Kontaktní čočky jsou také vybaveny ochranou před UV zářením, která blokuje až 90 % UVA a bezmála 99 % UVB záření . Nicméně čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe™ for Astigmatism sice zdokonalují ochranu rohovky očí před negativními účinky ultrafialového záření, ale nechrání celé oční okolí, proto je vhodné chránit zrak ještě slunečními brýlemi.
Vlastnosti
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Množství vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Materiál: Senofilcon A
UV filtr: Ano

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?

vzorek čoček

Lucie Chládková

Dobrý den, je možnost objednat na zkoušku jen jeden pár? Dlouhodobě používám čtrnáctidenní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism, ty mi vyhovují, ale ráda bych zkusila něco nového a třeba i denní čočky. Bohužel nechci objednávat velké balení, bojím se, že by mi čočky neseděly. Konkrétně u těchto je jiný parametr - průměr (tady 14.3 a u těch, co používám je průměr 14.5) Děkuji Chládková

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Zkušební kontaktní čočky, bohužel, neposkytujeme. Výrobci tuto výsadu poskytují pouze kamenným optikám. Tam však bývá služba zpoplatněna. Zkušební pár čoček zdarma byste mohla získat na webových stránkách Acuvue. Pro Vaše obavy ze změny průměru máme pochopení, ale u průměru i zakřivení jsou povolené mezní odchylky ± 0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Oči by měly tedy drobné odchylky zpracovat. Ovšem tak, jako je tomu u všeho, co se týká kontaktních čoček, je i toto velmi individuální. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Prozatím Vám přejeme hezký den.