Acuvue Oasys (6 čoček)

Garance 365

Výhodnější balení: Acuvue Oasys (12 čoček) - 869 Kč (ušetříte 29 Kč)

attributesPrimary

Čtvrtek 23.5.

cleaner
blank
Cena za položku
449 Kč
449 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 2115×
od 59 Kč
Acuvue Oasys (6 čoček) - Čtrnáctidenní kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (536x)

Kontaktní čočky Acuvue Oasys

Kontaktní čočky Acuvue Oasys představují nejnovější generaci čoček vyráběných přední společností na tomto trhu – společností Johnson & Johnson.

Čočky pro náročné

Kontaktní čočky Acuvue Oasys jsou určeny pro ty nejnáročnější zákazníky – použitým materiálem je silikon-hydrogel Sanofilcon A. Čočka tak dovoluje vysokou propustnost kyslíku – až 147 Dk/t.Kontaktní čočky Acuvue Oasys obsahují složku – látku, která udržuje kontaktní čočky dlouho vlhké (Hydraclear Plus) v nejvyšší možné míře a zároveň snižuje tvorbu bílkovinných nánosů.

Vhodné pro citlivé a namáhané oči

Čočky jsou vhodné i pro citlivé a každodenně namáhané oči. Již zmíněná nadprůměrná propustnost pro kyslík umožňuje použít čočky i pro týdenní prodloužené nošení (7 dní a 6 nocí). Prodloužené nošení je nutné konzultovat s očním lékařem nebo kontaktologem.

Vlastnosti

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.80, 8.40
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Vyměnit za: 14 dnů
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 38%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Senofilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
UV filtr: Ano

TopVue Premium (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Čočky TopVue Premium jsou extrémně pohodlné a vytvořené speciálně pro citlivé oči – staly se proto rychle našimi nejprodávanějšími 14 denními čočkami.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 110 Kč
Cena: 339 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Michaela Bišková

  Dobrý den, tyto čočky jsou prosím 14denni nebo měsíční? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Výrobce čočky dodává jako čtrnáctidenní. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Martina

  Dobrý den, běžně nosím Acuvue Oasys se zakřivením 8.40 a ráda bych k nim vyzkoušela i barevné čočky. Bohužel se mi nedaří najít žádné krycí čočky se stejným zakřivením a průměrem a podobným materiálem. Poradíte mi, prosím?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Johnson & Johnson dříve vyráběli čočky Acuvue 2 Colours, ale bohužel výrobu ukončili. V tuhle chvíli od společnosti Johnoson už žádné barevné čočky v nabídce nemáme. Stejně tak nemáme v nabídce ani barevné kontaktní čočky v zakřivení 8,40. Protože jsou Vaše oči zvyklé na materiál s vysokou propustností kyslíku, doporučili bychom Vám silikon-hydrogelový materiál i u barevných kontaktních čoček. To jsou v naší nabídce čočky Air Optix Colors. Ideální by ale bylo, kdybyste si čočky nejprve vyzkoušela v aplikačním středisku. Nemůžeme Vám bohužel předem slíbit, že pro Vás budou 100% vyhovující. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Ondřej Bartoš

  dobrý den, chci se zeptat jestli mi jeden pár čoček může vydržet i déle , myslím to tak že bych si je vzal například jenom 2 dny v týdnu.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel to není možné. Doba použitelnosti kontaktních čoček se počítá od chvíle, kdy je otevřen blistr a čočky jsou poprvé použity. Pro občasné nošení doporučujeme jednodenní čočky. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Anezka Jancova

  Dobrý den, používam dlouhodobě tyto cocky, ale chtela bych zkusit nejake jednodenni, nemohu ale najit zadne se správným prumerem 14.0 a 8.4. Poradite mi prosim nějaké? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za otázku. U čoček je při změně mnohdy důležitější držet se stejných vlastností materiálu. Pro Vás by to tedy znemanalo, vybrat si čočky s vysokou propustností pro kyslík. Z úplně totožného materiálu jsou vyrobeny čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Před nákupem Vám doporučujeme konzultaci s kontaktologem. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • andrea

  Dobrý den, používám kontaktní čočky acuvue 2, ale ráda bych vyzkoušela čočky oasys, jenže mám zakřivení 8,7, bude mi působit problém nošení čočky 8,8?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za dotaz. Takhle malý rozdíl v zakřivení by neměl představovat problém. Musíte ale myslet na to, že čočky se liší i v jiných vlastnostech. Jsou vyrobeny z odlišných materiálů a v oku Vám mohou být jinak pohodlné. Čočky určitě nejdřív vyzkoušejte v aplikačním středisku. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Martina

  Pouzivala jsem cocky Acuvue advance se zakrivenim 8.3...a byla jsem moc spokojema. Muzu nyni objednat tyto se zakrivenim 8.4? Nebo jake jine cocky, kdyz acuvue advance jiz nejsou v prodeji? Na jednom oku - 2.25,na druhem - 3.75. Polomer zakriveni 8.3...Dekuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pokud plánujete přejít na nový typ čoček, měla byste navštívit kontaktologa, který Vám čočky reaplikuje a především Vám je umožní před nákupem vyzkoušet. Čočky jsou sice vyrobeny ze stejného typu materiálu, ale mají lehce odlišné vlastnosti. Malý rozdíl v zakřivení by neměl představovat problém, ale bohužel Vám nemůžeme slíbit, že Vám čočky budou vyhovovat po všech směrech. V případě, že se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Eliška Kopecká

  Používám tyto kontaktní čočky a střídám je s Acuvue Oasys 1-Day - dioptrie -2,5 na obě oči. Mohli byste mi poradit, zda je nějaká podobná alternativa v měsíčních čočkách?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Teoreticky by Vám mohly vyhovovat kontaktní čočky Acuvue Vita, ale před nákupem Vám doporučujeme osobní konzultaci s odborníkem. Pokud chcete vyzkoušet nové čočky bez návštěvy očního specialisty, můžete si objednat čočky TopVue Air, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud pro Vás budeme moci udělat něco dalšího, napište nám prosím.

 • Monika Synková

  Začínám s čočkami, používám cca měsíc tento výrobek a jsem velice spokojená

 • Hanka

  Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat, jestli se tyto čočky musí vyměnit po 14 dnech, i když je nenosím neustále.. nosím je do vody a občas doma. Musí se tedy vyměnit ?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, kontaktní čočky je nutné po 14 dnech vyměnit za nový pár. Pokud jsou čočky nošeny kontinuálně, doba nošení se dokonce ještě zkracuje a to na 7 dní a 6 nocí. Pokud nosíte kontaktní čočky do vody, používejte také plavecké brýle a ideálně čočky následně čistěte v roztoku peroxidového typu. Určitě dodržujte doporučenou dobu výměny kontaktních čoček. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Libi

  Dobrý den, Chtěla bych si objednat kontaktní čočky.Pouzivaka jsem Johnson/Johnson Oasys -6,25/-6,5 se zakřivením 8.4.Bohužel jsem nenašla dioptrie 6,25 ve výběru.Znamena to,že se nedělají?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za dotaz. Bohužel je to tak. Od dioptrie 6,00 jsou přidávány hodnoty po 0,50. Je to tak u většiny značek kontaktních čoček. Konzultujte, prosím, vhodnou korekci se svým očním lékařem. Děkujeme a přejeme hezký den.

 • Dobrý den, ráda bych si objednala čtrnáctidenní čočky Acovue Oasys, ale jsou pouze v zakřivení 8.4 nebo 8.8. Já mám zykřicení na svých denních čočkách 8.5. S jakým zakřivením bych si měla koupit? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U nových čoček bychom Vám doporučili zakřivení 8,40. Pamatujte ale na to, že při výběru nových kontaktních čoček, hraje velkou roli především materiál. Snažte se vybrat čočky ze stejného materiálu – silikon-hydrogel/hydrogel a také porovnejte propustnost kyslíku a obsah vody v materiálu. Jestli nové čočky budou vyhovující poznáte vždy až po vyzkoušení. Pokud Vám budeme moci poradit s čímkoli dalším, určitě nám napište. Přejeme Vám krásný den.

 • Karolina Pišová

  Dobrý den, ráda bych vyzkoušela čočky TOPVUE PREMIUM dřív, než si objednám celé balení. Bylo by možné čočky odzkoušet někde v Ostravě? Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, ale TopVue jsou v kamenné prodejně dostupné pouze v Praze. Můžete objednat zkušební čočku, ale bez obav i klasické balení. U čoček TopVue lze využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás obraťte. Mějte krásný den.

 • Jitka Nosková

  Dobrý den, prosím o radu, chtěla bych si objednat torické čočky acuvue aosys, ale nevím jaké. Doposud jsem objednávala u jiné firmy a to: -2, -0,75 ax 175 a druhé oko - 1,75, -0,75 ax 5. U Vás je to jinak a nevím , které vybrat. Děkuji za odpověď. J.Nosková

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Jitko, čočky pro korekci astigmatismu najdete v kategorii Torické kontaktní čočky. Na detailu produktu Acuvue Oasys for Astigmatism pak už zadáte parametry, jak jste zvyklá. Pokud budete mít další dotaz, napište nám, rádi Vám poradíme. Přejeme hezký den.

 • Tereza Winklerová

  Dobrý den, též nechápu proč se mi k objednávce připočítává poštovné, když mi do emailu přišla nabídka "týden bez poštovného"?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Terezo, tato akční nabídka funguje pouze po prokliku z daného emailu. Jestli jste si email přečetla a stránky eshopu pak otevřela nezávisle na informačním emailu nebo například na jiném zařízení, poštovné se přičítat bude. Pokud by problém s poštovným přetrvával i po provedení objednávky po přímém přechodu z emailu na eshop, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle +420 602 610 0­56. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Jana Cibulcová

  dobrý den , proč se mi přičítá doprava ?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Jano, k objednávkám se standardně připočítává cena Vámi zvoleného způsobu dopravy. Přehled cen naleznete zde. Pokud máte problém s provedením objednávky, kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 226 292 8­92. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Zuzana

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, používala jsem čočky Acuvue Advance Plus (zakřívení 8,3), které přestali vyrábět. Mohu přejít na čočky Acuvue Oasys (zakřívení 8,4).Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Zuzano, jde o minimální rozdíl a změna čoček by Vám neměla působit potíže. Vždy je ale malé riziko, že nové čočky Vám nebudou vyhovovat. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Vendula Marečková

  Dobrý den, ráda bych vyzkoušela tyto čočky ale do teď jsem měla zakřivení 8.6 a ty to čočky mají 8.4 nebo 8.8 nevím tedy jaké zakřivení vybrat. Mohli by jste mi na Vaší prodejně ve Vinohradech pomoct ? Pokud ano kolik by to stálo děkují

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, vhodnější by měly být čočky se zakřivením 8.4. Pokud byste čočky chtěla vyzkoušet, můžete se na prodejně zastavit. Je ale nutné předem napsat email, (info@optika24.cz) jaké máte dioptrie a jaké čočky chcete zkusit. Aplikace zkušebního páru pro Vás bude bezplatná. Email stačí napsat 2 – 3 dny předem. Děkujeme Vám za Váš dotaz a neváhejte se na nás znovu obrátit.

 • Monika Hernychová

  Dobrý den, je tato ceny čoček dlouhodobější? Ještě minulý měsíc stály 439,-Kč. Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Moniko, nižší cena je součástí dočasné akce. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Monika

  Dobrý den, je možné objednat tyto čočky s dioptriemi + 0,25 ? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  tyto čočky výrobce vyrábí až od dioptrie +0,50.

 • Petra

  Doby den, je možné objednat jeden par těchto čoček? Acuvue Oasys. Dekuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, objednat jeden pár těchto čoček není možné, prodáváme je pouze po celých baleních, tedy po 6 čočkách.

 • TOMÁŠ

  dobrý den,používal jsem kontaktní čočky ultrasilk ac55 vubec mi nevyhovovali,poté mi naaplikovali ultrawave to samé.Zarudlé oči po pár hodinach nošení.Myslíte,že tyto čočky by mi vyhovovali?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, bohužel nevíme, zda Vám tyto čočky budou vyhovovat a nákup nevyzkoušených čoček nemůžeme doporučit. Nemůžeme Vám vrátit peníze za vrácené čočky, pokud by nebylo balení kompletní a neporušené.

 • Leona

  Velice dobré čočky. Oči vůbec nejsou unavené. Výborná propustnost kyslíku za skvělou cenu!

 • Soňa Suková

  Dobrý den, chtěla bych si objednat čočky oasys, jenže jsem zjistila, že se prodávají jen v zakřivení 8.4 a 8.8. Mé čočky, které doposud používám mají zakřivení 8.6.Píšete, že oko je schopné tolerovat až dvě desetiny rozdílu,mám vyzkoušet oasys 8.4. nebo 8.6.?Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,v tomto případě by bylo vhodné navštívit kontaktologa (=oční lékař nebo optik, zabývající se aplikací kont.čoček) a nechat si kont.čočky odborně aplikovat. Spolu s aplikací je spojeno poskytnutí zkušebního páru, který Vám my poskytnout nemůžeme. Jakýkoliv nákup nevyzkoušených kont.čoček by byl rizikový, protože Vám nemůžeme vzít zpět rozbalené nekompletní balení kont.čoček. Jedinou výjimkou jsou kont.čočky TopVue, u kterých garantujeme vrácení ceny.

 • Linda Jurčíková

  Acuvue Oasys jsou výborné čočky. Velmi jednoduchá manipulace. Superpohodlné.

 • Michaela

  Acuvue Oasys jsou nejlepší čočky které jsem kdy měla. Jsou pohodlné i po mnoha hodinách. Já osobně s nimi nespím, ale když na ně zapomenu a usnu v nich, ráno jsou mé oči bez problému a ani nemusím prokapávat.

 • Miroslava Soukupová

  Dobrý den, děkuji za odpověď. Ráda bych si tedy objednala jeden pár na zkoušku. Mám to objednat přes e-shop, nebo jak?? Díky

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Air nabízené po jednom kuse naleznete v naší nabídce zde. Čočky stačí jednoduše objednat přes náš internetový obchod. Pokud si nevíte rady, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, kde naši pracovníci rádi vytvoří za Vás. Děkujeme

 • Miroslava Soukupová

  Dobrý den ,chtěla bych se zeptat jaký typ čoček je lepší,jestli tyhle nebo TopVue Air. ACUVUE Oasys nosím již několik let střídavě s brýlemi,ale mám z nich vždy k večeru když je mám celý den pocit suchosti v očích někdy i ppálení. Prosím o řadu. Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Air patří mezi třetí generaci kontaktních čoček, které mají vyvážený poměr silikonové a silikon-hydrogelové složky materiálu. Díky tomu je zajištěn také vyvážený poměr mezi obsahem vody a propustností kyslíku – čočky jsou dostatečně vlhké a nedráždí oko v důsledku vysychání a zároveň do oka proniká dostatečné množství kyslíku potřebné pro udržení jeho zdraví. Čočky by tedy měly být dobře snášeny i uživateli s citlivýma očima. Čočky Vám rozhodně můžeme doporučit k vyzkoušení – poskytujeme na ně totiž garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti. Když Vám čočky nebudou vyhovovat, jednoduše je zašlete zpět do naší provozovny a my Vám obratem vrátíme peníze.

 • Eva

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli to je brané šest čoček jako pár? Tudiž by mi to mělo vydržet 3 měsíce. A nebo po jednom a vydrží balení jen na měsíc a půl?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, šesti čočkové balení obsahuje 6 kusů kontaktních čoček stejné dioptrické hodnoty. V případě, že je dioptrická korekce na obou očích stejná (např. obě oči –2) balení vystačí na 1,5 měsíce. Jednu čočku používáte po dobu 14 dní. Pokud máte na obou očích různé dioptrické hodnoty, vystačí Vám toto balení pro jedno oko na 3 měsíce.

 • kristina

  Dobry den, chci se jen zeptat, jak se zadavaji parametry pro astigmatismus, tedy pokud je to vubec mozne. Dekuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, pro nákup astigmatických Acuvue Oasys prosím klikněte na tento link: https://www.cocky-optika.cz/…tism-6-cocek. Děkujeme.

 • Sarka

  Dobry den. kontaktni cocky Acuvue Oasys jsou pro mne velice prijemne. Mam nekolikrat operovane oci, syndrom sucheho oka a jsem alergik. Tyto cocky jsou jedine, ktere pri noseni necitim. V pripade potreby zvlhcuji, ale to minimalne. Uprednostnuji denni noseni, stane se mi, ze v nich usnu i pres den, i dve tri hodiny a nijak to nesnizuje jejich komfort.

 • andrea

  Dobrý den, chtěla jsem si objednat čočky oasys, jenže jsem zjistila, že se prodávají jen v zakřivení 8.4 a 8.8. Mé čočky, které doposud používám mají zakřivení 8.7. Je důležité, abych nosila čočky zakřivené přímo 8.7 nebo mohu vyzkoušet i ty oasys 8.8? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, parametru zakřivení se v současné době již nepřikládá takový význam jako v minulosti. Je to z toho důvodu, že se vyrábí kontaktní čočky s asférickým designem (patří mezi ně i Acuvue Oasys), tzn. že čočka nemá stejné zakřivení v každém bodě, přilnavost k oku je lepší a nošení tedy pohodlnější. Vyzkoušení zakřivení 8.8 je možné, obecně platí, že oko je schopné tolerovat až dvě desetiny rozdílu. Jen připomínáme, že je doporučené konzultovat změnu kontaktních čoček s očním specialistou, který se aplikací kontaktních čoček zabývá.

 • Jana Šloufová

  dodat do fa. INTERSOFT-Automation s.r.o. Teslova 4 30100 Plzeň

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den paní Šloufová, v systému jsme bohužel nenašli objednávku na Vaše jméno. Prosím kontaktujte nás na info@cocky-optika.cz, abychom mohli prověřit, zda došlo např. k systémové chybě nebo zda Vaše objednávka nebyla úspěšně dokončena (neobdržela jste potvrzení přijetí objednávky). Děkujeme

 • Kamila

  Tyto čočky používám přes 3 roky, jsem s nimi moc spokojená, ale nespím v nich. Několikrát jsem s nimi klimbla (hodinku, dvě) a poté jsem je musela ihned vyndat, protože mě oči pálily a měla viděla jsem rozmazaně. Tak že usnout v nich zcela určitě nedoporučuju. Jinak opravdu spokojenost!

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář ke kontaktním čočkám.

 • Andrea

  Já tyto čočky používám taky kolik let. Jsou to ty nejlepší. Nespím v nich, pro citlivý oči to není vhodný. Můžu je nosit celý den, ale na PC pro mě nejsou vhodný, zamlžují se a písmenka na monitoru se mi rozjíždí. Jinak super čočky.

 • Ilona Zientková

  Dobrý den, dne 18. 11. jste mi poslali mail, v kterém je uvedeno, že do 30. 11. jsou kontaktní čočky Acuvue Oasys with hydraclear za 399,-- Kč a poštovné zdarma. Při vyplňování objednávky je cena za čočky 425,-- Kč a poštovné 20,-- Kč. Prosím, poradďte, jak tedy akční nabídku správně využít. Děkuji Ilona Zientková

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, akční cena Acuvue Oasys byla platná pouze do 20.11.2011. V mailu z 18.11. byla zobrazena aktuální nabídka cen kontaktních čoček. Akce poštovné za „0“ je platná do 30.11.2011, tedy do dnešního dne a to u způsobu úhrady bankovním převodem. Pokud si zvolíte dodání na dobírku je poštovné 20 Kč, tak jak je uvedeno, když si kliknete na reklamní baner „poštovné zdarma“.

 • Přemek

  Tyhle čočky nosím od začátku co sem začal nosit. Bez problémů vydrží při dobrém zacházení a čištění i tři týdny, aniž by člověk cítil, že je něco špatně. Když zapomenu pouzdo, není problém v nich přespat, ale je to zbytečné a snižuje to samozřejmě životnost (1 noc=1den). Prostě THE BEST!

 • kačka

  Taky jsem s nimi několikrát usnula, mám rekord cca 48 h bez vyndání a to z toho důvodu, že jsem si zapomněla pouzdro na čočky i brýle, takže jsem neměla na výběr. Oči ke konci trošku tlačily a pálily, ale nějaká zarudlost nebo něco ...nebyla. Pohoda. Jediný problém, který s nima mám, že je nemůžu nosit při práci s PC, hrozně se mi začnou zamlžovat.

 • Lucka

  Tak tyhle čočky nosím víc jak 2 roky a spím v nich denně bez jakýchkoliv problémů, myslím, že záleží na jednotlivých očích než na kontakt. čočkách.

 • Jarda

  Tak sapní v nich asi jen v nejnutnějších případech, ale déle je nosím a rozhodně žádné problémy nemám... Tyto čočky se pišní velkou odolností, takže by měli vydržet déle než udává výrobce.

 • ashleeinka

  Tydle čočky používám cca. už víc jak rok a spaní v nich taky vážně nedoporučuju. Když je máte první den čerstvě nasazené, budiž, ale s čočkami které nosíte už delší dobu tak ne. Podle mých zkušeností, tak zkoušet nosit čočky třeba déle než 14 dní je příšerné - oči Vám to vrátí i s naviákem. (krvavé, pálí....

 • Andrea

  Ano souhlasím s Jirkou. také jsem v nich spala snad jen jednou, když jsem sebou neměla roztok abych si je na noc vyndala a ráno jsem měla oči hodně červený. Taky nedoporučuji v nich spát, hlavně pokud máte citlivější oči. Záněty, pálení očí to jsou jen prvotní příčiny, které z toho můžou být a léčba je pak na delší dobu.

 • Jiří

  Tyto čočky nejsou dělané na spaní. Večer se musejí ukládat do roztoku a ráno si je můžete opět nasadit (po dobu 14 dní). Dost mě zaráží jak někdo může být pobavený tím, že s nimi spí. Vůbec nemáte tušení co může způsobit přenášená čočka, nebo když v nich dokonce spíte.Toto je přesně důvod internetového prodeje optiky. Informujte se raději u odborníků. Za pár let byste mohli dopadnout dost špatně!!! Jen kvůli tomu abyste ušetřili pár korun.

 • Romana

  ja s nima spím dost často :D:))

 • Jaroslav Jelínek

  Mohu se zeptat kdo tu má zkušenosti s tím, že v těchto čočokách mohu spát.

Acuvue Oasys (6 čoček)

Acuvue Oasys (6 čoček)

Acuvue Oasys (6 čoček)

449 Kč

Skladem > 1000 ks