Air Optix Aqua (3 čočky)

339 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 26.9. zvolte parametry
Přidat 249 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
339 Kč
Osobní odběr od 29 Kč
Zásilkovna domů od 59 Kč
PPL od 89 Kč
GLS od 95 Kč
Česká pošta od 69 Kč
Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma

Air Optix Aqua

Kontaktní čočky Air Optix Aqua produkované společností Alcon se pyšní vysokou propustností pro kyslík - dovoluje i příležitostné přespání (prodloužený způsob nošení). Prodloužený způsob nošení čoček Air Optix Aqua by měl doporučit kontaktolog.

Materiál a optické vlastnosti

Silikon-hydrogelový materiál čoček je ošetřen speciální plazmatickou úpravou SmartShield® Technology, která jej činí resistentní vůči ukládání depozit. Materiál je velice prodyšný. Do čočky proniká až pětinásobné množství kyslíku ve srovnání s hydrogelovými čočkami. Oči tak zůstávají svěží a zdravé po celý den. Kontaktní čočky mají výborné optické vlastnosti a pohled s nimi je jasný a ostrý.

Možnosti nošení

Air Optix Aqua jsou kontaktní čočky určené pro denní nošení s měsíční plánovanou výměnou. Air Optix Aqua dovolují i příležitostné přespání (prodloužený způsob nošení). Prodloužený způsob nošení čoček Air Optix Aqua by měl doporučit kontaktolog.

Air Optix Aqua máme i v balení po 6 čočkách

Vlastnosti - Air Optix Aqua (3 čočky)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 33%
Jméno produktu: Air Optix Aqua
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Adéla

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda balení "3 čočky" je myšleno jako 3 ks čoček či 3 páry čoček? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. V balení jsou 3 kusy kontaktních čoček. Balení 3 čoček si většinou objednávají nositelé, kteří potřebují pro každé oko jinou dioptrii. 1 balení 3 kusů pro pravé oko a 1 balení 3 kusů pro levé oko. Pokud potřebujete pro obě oči dioptrii stejnou, pak pro Vás bude vhodnější balení 6 kusů. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Kateřina Remešová

Jaký je rozdíl oproti Air Optix night & day?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky se liší v průměru a také v zakřivení (Air Optix Night and Day Aqua nabízí 2 varianty). Čočky jsou vyrobeny z jiného materiálu a liší se jejich obsah vody a propustnost kyslíku. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Jana Jakubcová

Dobrý den, jsou tyto čočky silicon hydrogelove? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.

Kikina

Dobrý den, nikde nevidím výběr barvy

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. U těchto kontaktních čoček není možné vybrat si barvu. Nejsou vyráběny s barevným efektem. Takové kontaktní čočky najdete v kategorii barevné kontaktní čočky. Pokud Vám budeme moci s čímkoli pomoci, napište nám. Přejeme hezký den.
Anna

Dobrý den, tyto kontaktní čočky kupuji už delši dobu u svého optika za 800kč a proto mne zarazila Vaše cena pouze za 250kč. Zajímalo by mne tedy jestli zde hraje velkou roli kvalita nebo složení čoček z důvodu velkého cenového rozdílu. Děkuji předem za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, kvalita i složení těchto čoček je naprosto identická s čočkami od optika, jedná se o čočky od jednoho výrobce.

Simona

Dobry den..toto baleni 3 cocek je prosimna jak dlouho? dekuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, jedná se o měsíční kont.čočky, tedy pokud máte rozdílné dioptrie na obě oči, je tedy nutné zakoupit dvě balení čoček, vydrží Vám tato balení na 3 měsíce. Pokud máte dioptrie shodné, pak je vhodnější zakoupit šestikusové balení.