Air Optix Aqua (6 čoček)

Garance 365
attributesPrimary

Čtvrtek 13.12.

cleaner
blank
Cena za položku
559 Kč
559 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1820×
od 59 Kč
Air Optix Aqua (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (241x)

Kontaktní čočky Air Optix Aqua

Přejít na Air Optix Aqua (3 čočky).

Vysoká propustnost kyslíku

Kontaktní čočky Air Optix Aqua produkované společností Alcon se pyšní vysokou propustností pro kyslík – dovoluje i příležitostné přespání (prodloužený způsob nošení). Prodloužený způsob nošení čoček Air Optix Aqua by měl doporučit kontaktolog. 

Air Optix Aqua jsou kontaktní čočky pro denní nošení s měsíční plánovanou výměnou. Použitým materiálem čoček Air Optix Aqua je Lotrafilcon B (67%), díky němuž do čočky proniká až pětinásobné množství kyslíku ve srovnání s hydrogelovými čočkami. Oči tak zůstávají svěží a zdravé po celý den. Povrch čoček je ošetřen speciální plazmatickou úpravou, která jej činí resistentní vůči ukládání depozit. 

Air Optix Aqua dovolují i příležitostné přespání (prodloužený způsob nošení). Prodloužený způsob nošení čoček Air Optix Aqua by měl doporučit kontaktolog.

Propustnost kyslíku

Propustnost kyslíku, která je důležitá pro zdravé fungování oka se udává v jednotkách Dk a Dk/t. První zmíněnou jednotkou je označována propustnost kyslíku materiálu, ze kterého je čočka vyrobena. Častěji se ale setkáte s mírou propustnosti kyslíku na dioptrii –3.00. Ta se používá pro lepší porovnání vlastností mezi jednotlivými druhy čoček. Propustnost se měří ve středu čočky, jehož šířka se značí jako t, proto označení Dk/t.

V tomto konkrétním případě u Air Optix Aqua je hodnota Dk 110 a Dk/t se rovná 138.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -10.00 do +6.00
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Lotrafilcon B
Spaní s čočkami?: Ano
Množství vody: 33%
Propustnost kyslíku: 110 Dk
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.6

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Čočky TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 166 Kč
Cena: 393 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Kateřina Hošová

  Výborné, nosím je už přes dva roky a i přes vyzkoušení jiných značek neměním. Krásně drží tvar při aplikaci, přizpůsobí se oku a celý den o nich nevím. Jen v sušším prostředí je potřeba je občas navlhčit roztokem, ale to není u čoček nic neobvyklého.

 • Radek Soubusta

  Tyhle čočky jsou v pohodě. Při nošení sedí a "necestujou" v oku. Zatím jiné nechci. Doporučuji všem.

 • Vitaml

  Tohle jsou čočky, které mi zatím nejvíce vyhovují, zkoušel jsem i spoustu ostatních. Vyndávám jen jednou za týden a vyčistím AO septem. Vydrží dlouho, nevím o nich.

 • KaroliN

  Presla jsem z Purevision a nic moc posun K lepsimu. Muzete mi poradit, kterou znacku vyzkouset. K zadnemu optikovi jit nehodlam. Doporucuji to, na cem nejvic vydelavaji. Diky. K.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, z naší nabídky Vám můžeme vřele doporučit k vyzkoušení kontaktní čočky TopVue Air. Jedná se o silikon-hydrogelové čočky nejnovější generace, které mají vyvážený poměr mezi obsahem vody a propustností kyslíků – čočky jsou díky vysokému podílu vody pohodlné po celou dobu nasazení a zároveň zajišťují rohovce přísun dostatečného množství kyslíku potřebného pro její správné fungování. Na tyto čočky navíc poskytujeme garanci vrácení peněz. V případě, že s čočkami nebudete spokojena, je jednoduše zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze. Děkujeme za Vaši důvěru

Air Optix Aqua (6 čoček)

Air Optix Aqua (6 čoček)

Air Optix Aqua (6 čoček)

559 Kč

Skladem > 1000 ks