Air Optix Aqua (6 čoček)

530 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 26.10. Stock day info: Today 26. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. října zvolte parametry
Přidat
209 Kč
Pro objednávky nad 1200 Kč je poštovné zdarma
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
PPL PPL
od 89 Kč
GLS GLS
od 95 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
530 Kč
Výhodné balíčky:
Cena: 789 Kč Ušetříte: 50 Kč

Air Optix Aqua

Kontaktní čočky Air Optix Aqua produkované společností Alcon se pyšní vysokou propustností pro kyslík - dovoluje i příležitostné přespání (prodloužený způsob nošení). Prodloužený způsob nošení čoček Air Optix Aqua by měl doporučit kontaktolog.

Materiál a optické vlastnosti

Silikon-hydrogelový materiál čoček je ošetřen speciální plazmatickou úpravou SmartShield® Technology, která jej činí resistentní vůči ukládání depozit. Materiál je velice prodyšný. Do čočky proniká až pětinásobné množství kyslíku ve srovnání s hydrogelovými čočkami. Oči tak zůstávají svěží a zdravé po celý den. Kontaktní čočky mají výborné optické vlastnosti a pohled s nimi je jasný a ostrý.

Možnosti nošení

Air Optix Aqua jsou kontaktní čočky určené pro denní nošení s měsíční plánovanou výměnou. Air Optix Aqua dovolují i příležitostné přespání (prodloužený způsob nošení). Prodloužený způsob nošení čoček Air Optix Aqua by měl doporučit kontaktolog.

Air Optix Aqua máme i v balení po 3 čočkách
Vlastnosti
Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 33%
Jméno produktu: Air Optix Aqua
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Lucie Pražmová

Dobrý den, nosím denní čočky - Dailies AquaComfort Plus (zakřivení 8.70 a průměr 14.00). Chci se zeptat, zda jsou tyto čočky jejich měsíční alternativou, nevím jestli nevadí že mají o něco menší zakřivení a o něco větší průměr. Děkuji

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, díky za otázku. Přímo o měsíční variantu čoček se nejedná. Čočky jsou od stejného výrobce, ale jejich vlastnosti jsou zcela odlišné. Jednodenní Dailies AquaComfort Plus jsou hydrogelové kontaktní čočky. Mají vysoký obsah vody, ale jejich propustnost kyslíku není na příliš vysoké úrovni. Air Optix Aqua jsou ze silikon-hydrogelového materiálu a mají vysokou propustnost kyslíku. Každému nositeli čoček vyhovují jiné vlastnosti čoček. Nové čočky je vždy nutné vyzkoušet a teprve pak se ukáže, jak jsou oči s čočkami spokojené. Pokud jste měla zájem o čočky Air Optix Aqua, doporučujeme Vám vyzkoušet čočky TopVue Air. Jde o měsíční silikon-hydrogelové čočky, u kterých ale funguje speciální služba Garance vrácení peněz. Budete si moci vyzkoušet, jak Vám sedí silikon-hydrogelový materiál, ovšem bez obav ze zbytečné finanční investice. Když budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Kateřina Hošová

Výborné, nosím je už přes dva roky a i přes vyzkoušení jiných značek neměním. Krásně drží tvar při aplikaci, přizpůsobí se oku a celý den o nich nevím. Jen v sušším prostředí je potřeba je občas navlhčit roztokem, ale to není u čoček nic neobvyklého.

Radek Soubusta

Tyhle čočky jsou v pohodě. Při nošení sedí a "necestujou" v oku. Zatím jiné nechci. Doporučuji všem.

Vitaml

Tohle jsou čočky, které mi zatím nejvíce vyhovují, zkoušel jsem i spoustu ostatních. Vyndávám jen jednou za týden a vyčistím AO septem. Vydrží dlouho, nevím o nich.

KaroliN

Presla jsem z Purevision a nic moc posun K lepsimu. Muzete mi poradit, kterou znacku vyzkouset. K zadnemu optikovi jit nehodlam. Doporucuji to, na cem nejvic vydelavaji. Diky. K.

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, z naší nabídky Vám můžeme vřele doporučit k vyzkoušení kontaktní čočky TopVue Air. Jedná se o silikon-hydrogelové čočky nejnovější generace, které mají vyvážený poměr mezi obsahem vody a propustností kyslíků - čočky jsou díky vysokému podílu vody pohodlné po celou dobu nasazení a zároveň zajišťují rohovce přísun dostatečného množství kyslíku potřebného pro její správné fungování. Na tyto čočky navíc poskytujeme garanci vrácení peněz. V případě, že s čočkami nebudete spokojena, je jednoduše zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze. Děkujeme za Vaši důvěru