Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček)

Akce
Garance 365
attributesPrimary

Čtvrtek 23.5.

cleaner
blank
Cena za položku
589 Kč
589 Kč 681 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 2115×
od 59 Kč
Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (229x)

Kontaktní čočky AIR OPTIX plus HydraGlyde

Air Optix plus HydraGlyde jsou inovativní měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Alcon. Jsou vybaveny HydraGlyde Moisture Matrix technologií, díky které ve srovnání se starší generací čočkou proniká až 5× více kyslíku.

Air Optix plus HydraGlyde jsou vybaveny také SmartShield technologií, která kolem vnějšího povrchu vytváří ultratenký ochranný štít, který čočku chrání před usazováním nečistot.

Čočky patří do řady produktů pro korekci sférických očních vad a jsou vhodné i ke kontinuálnímu nošení. Tento způsob nošení je nutné předem konzultovat se specialistou, který doporučí denní nebo prodloužené nošení až na 6 nocí. Pro lepší manipulaci čočky mají manipulační zbarvení.

Propustnost kyslíku

Propustnost kyslíku, která je důležitá pro zdravé fungování oka se udává v jednotkách Dk a Dk/t. První zmíněnou jednotkou je označována propustnost kyslíku materiálu, ze kterého je čočka vyrobena. Častěji se ale setkáte s mírou propustnosti kyslíku na dioptrii –3.00. Ta se používá pro lepší porovnání vlastností mezi jednotlivými druhy čoček. Propustnost se měří ve středu čočky, jehož šířka se značí jako t, proto označení Dk/t.

V tomto konkrétním případě u Air Optix plus HydraGlyde je hodnota Dk 110 a Dk/t se rovná 138.

Air Optix plus HydraGlyde nabízíme také v balení po 3 kusech.

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 110 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 33%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Čočky TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 196 Kč
Cena: 393 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Ivana

  Čočky TOP VUE AIR vůbec nedoporučuji, škrábou v očích, vysušují oči a okraje se rychle roztřepí což z měsíční čočky dělá 10-denní.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, že máte s čočkami takovou zkušenost. Každému nositeli vyhovují jiné materiály a jiné vlastnosti čoček. Při dodržení podmínek můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud Vám budeme moci s čímkoli pomoci, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Eva Mosingerová

  Dobrý den, oční lékař mi diagnostikoval zakřivení čočky písmenem F. Chtěla bych znát číselný ekvivalent tohoto zakřivení. Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za dotaz. Zapsaní takové hodnoty rozhodně není standardní. Pokud jde o zápis psaný rukou, mohlo by jít o nečitelnou číslovku. Pokud jde o zápis strojový, pravděpodobně jde o „Fail“ a hodnota nebyla naměřena. Abyste měla jistotu kontaktujte svého lékaře. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

 • Monika Šťastná

  Dobrý den, jaký je obsah vody? Díky za odpověd

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, tyto kontaktní čočky obsahují 33 % vody. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček)

Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček)

Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček)

589 Kč

Skladem > 1000 ks