Avaira (6 čoček)

Garance 365
attributesPrimary

1 ks Není k dispozici

cleaner
blank
Cena za položku
449 Kč
449 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1848×
od 59 Kč
Avaira (6 čoček) - Contact lenses
Hodnocení uživatelů (133x)

Kontaktní čočky Avaira

Přejít na Avaira (3 čočky)

Technologie Aquaform

Kontaktní čočky Avaira představuje firma CooperVision. Kontaktní čočky Avaira jsou vyrobeny osvědčenou inovativní technologií Aquaform, díky které vznikl materiál Avaira, udržující v čočce stabilní množství vody pro kvalitní pohodlí a zároveň skvělou propustnost kyslíku pro čistý a bílý vzhled očí.

Vylepšené vidění za šera

Design kontaktní čočky Avaira je vyšperkován přední asférickou plochou, což znamená vylepšené vidění za zhoršených světelných podmínek a eliminace lehkého astigmatismu nebo vetchozrakosti, dále pak vícekřivkovou zadní plochou (čočka výtečně kopíruje povrch rohovky většiny nositelů) a zaoblené okraje (výborná snášenlivost oka v místě dotyku s čočkou pro ještě vyšší pohodlí).

Lepší manipulace a ochrana před UV

Kontaktní čočky Avaira jsou vybaveny manipulačním zabarvením a UV filtrem.

Pozn. Na základě rozhodnutí výrobce jsou kontaktní čočky Avaira zařazeny do 14ti denních kontaktních čoček.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -12.00 do +8.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dní
Vyrobeno z: Enfilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 46%
Propustnost kyslíku: 125 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ano
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.4 a 8.5

TopVue Premium (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Čočky TopVue Premium jsou extrémně pohodlné a vytvořené speciálně pro citlivé oči – staly se proto rychle našimi nejprodávanějšími 14 denními čočkami.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 110 Kč
Cena: 339 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Hanka

  Dobry den vitality awaira je nahrada za stare awairy.Vitality mi nevyhovuji jaka je jina alternativa?Měsični čočky 8.4 zakřiveni.diky

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, výrobce uvedl kontaktní čočky Avaira Vitality jako nástupce těchto kontaktních čoček. S negativní reakcí jsme se již několikrát setkali. Měsíční kontaktní čočky se zakřivením 8,40 jsou například Air Optix Night and Day Aqua a Acuvue Vita. Před nákupem online Vám ale doporučujeme čočky vyzkoušet v aplikačním středisku. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Klára Štěpánová

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi Biofinity a Avaira čočkami. Děkuji! Klára

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, čočky Biofinity a Avaira se liší v použitém materiálu, propustnosti kyslíku, obsahu vody, zakřivení a průměru – pro srovnání parametrů věnujte prosím pozornost údajům v tabulce „vlastnosti“ na stránkách detailu produktu.

 • Tomáš

  Dobrý den, rychle potřebuji sehnat čočky Switch Evolve. Do optiky se nedostanu. dohledal jsem si, že kontaktní čočky Switch Evolve jsou stejné jako Avaira? Je tom tak? Děkuji za odpověď. Tomáš

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den Tomáši, ano, přesně tak. Kontaktní čočky Avaira od výrobce CooperVision se na trhu prodávání pod označením Switch Evolve nebo také pod privátním označením Ascend Evolve.

 • Sotolarova

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi zakřivením 8,5 a 8,6. Děkuji za odpověď. Sotolářová

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, zakřivení označováno na krabičce BC (basic curve) je zakřivení zadní plochy kontaktní čočky. V současné době tento údaj již poněkud ztratil na významu, neboť se všichni výrobci u nových produktů odklonili od tvaru pravidelné kulové výseče a tvar čočky upravili do nepravidelného talířku. BC se měří pouze na úsečce 3 mm na středu čočky, větší pozornost by měl oční specialista (kontaktolog) věnovat skutečnému tvaru oka a po nasazení čočky na oko sledovat její pohyb na oku.

 • Adam Dzirgas

  Dobrý den, ikdyž je doporučeno 14 denní nošení, můžu nosit tyto čočky měsíc jako doteď? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, jiným než doporučeným režimem nošení kontaktních čoček se vystavujete riziku vzniku případné infekce především vlivem biologických usazenin na povrchu kontaktních čoček. Hlavní faktor, který zapříčiňuje problémy vzniklé přenášením, je spojen s propustností kyslíku. Zanášení povrchu kontaktní čočky snižuje propustnost, která vede k nedostatečnému okysličování rohovky. Přenášení kontaktních čoček také významně zvyšuje i riziko zánětu rohovky. Doporučovali bychom Vám konzultaci s očním specialistou, zda v případě kontaktních čoček Avaira můžete i nadále využívat dobu nošení 30 dní, která Vám nedělala žádné zdravotní obtíže. Děkujeme za Váš dotaz

 • Terka Gajanová

  Děkuji za opověď, takže těch 14 dní je pouze doporučení výrobce? :) Pokud mi 30 dní vyhovuje, mohu je takto nosit nadále?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, pokud Vám používaný režim nepůsobí zdravotní komplikace, pak není nutné ho měnit.

 • Terka Gajanová

  Dobrý den taktéž bych se ráda zeptala, pokud tyto čočky nosím už nějakou dobu, nemám s nimi žádný problém a nosím je pravidelně 30 dní, mohu tak učinit stále? Spíše by mě zajímalo, zda se jedná stále o ty samé čočky, nebo se nějak měnily, či poupravovaly, aby se daly nosit pouze 14 dní. Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, u kontaktních čoček Avaira nedošlo k žádné změně, jedná se o ty samé čočky.

Avaira (6 čoček)

Avaira (6 čoček)

Avaira (6 čoček)

449 Kč

Skladem > 5 ks