Biofinity (6 čoček)

Garance 365
attributesPrimary

Čtvrtek 13.12.

cleaner
blank
Cena za položku
589 Kč
589 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1820×
od 59 Kč
Biofinity (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (451x)

Kontaktní čočky Biofinity

Přejít na Biofinity (3 čočky)

Kontaktní čočky Biofinity jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti Cooper Vision určené k dennímu způsobu nošení i k přespávání.

Vhodné k nepřetržitému nošení

Biofinity jsou vhodné dokonce i k nepřetržitému nošení po dobu 30 dní bez vyjmutí z oka. Tento způsob užívání však musí doporučit oční specialista, který provedl kontrolu vašich očí.

Pozitivními vlastnosti kontaktních čoček Biofinity

asférická přední plocha, která zlepšuje optické vlastnosti čočky obzvláště ostrost vidění za horších světelných podmínek, a umožňuje korekci nižšího astigmatismu a presbyopie

zaoblené okraje zvyšující komfort nošení a omezující vznik barvících se defektů v místě dotyku s okem

Propustnost kyslíku

Propustnost kyslíku jednoduše značí, kolik kyslíku je čočka schopna k oku propustit. Hodnoty jsou měřeny v jednotkách Dk a Dk/t. Hodnota označená jako Dk značí propustnost materiálu, ze kterého je čočka vyrobena. Parametr Dk/t označuje propustnost kyslíku u konkrétní dioptrie. Pro lepší porovnání čoček mezi sebou se k měření používá dioptrie –3.00. Kvůli již zmíněné metodice se hodnoty odlišují.

vícekřivková zadní plocha, která lépe rozkládá tlak na plochu oka, a tím zvyšuje komfort nošení

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -12.00 do +8.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Comfilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
Množství vody: 48%
Propustnost kyslíku: 160 Dk/t
Průměr: 14.0
UV ochrana: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.6

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Čočky TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 196 Kč
Cena: 393 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Lenka

  Dobrý den, nosím kontaktní čočky mediflex elite od výrobce CooperVision, ale na internetu je neumím nikde sehnat. Čočky Biofinity mají stejné vlastnosti, tak jsem se chtěla zeptat jestli jsou to ty stejné, akorát pod jiným názvem.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, je to tak. Mělo by jít o totožné kontaktní čočky. Shodují se materiálem, obsahem vody, prodyšností, průměrem i zakřivením. I tak bychom Vám ale doporučovali čočky před nákupem vyzkoušet v aplikačním středisku. V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Eva Furiková

  Zdravím, zajímá mne, které měsíční čočky jsou těmto nejvíce podobné hlavně co se propustnosti vzduchu týče?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Nejvíce podobné jsou například čočky Air Optix EX, Air Optix Night and Day Aqua a také Miru 1 Month. Miru 1 Month ale nejsou výrobcem schváleny pro kontinuální nošení. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.

 • Pavel

  Z 12ti čoček se jedna rotrhla.... vzhledem k tomu, že tyto čočky jsou nejdrajžší, vyzkouším jinou značku..

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za komentář. Je nám velice líto, že jste měl s čočkami problémy. Pokud je to ještě možné a poškozenou čočku máte, pošlete nám ji k reklamaci. Při hledání nových kontaktních čoček můžete začít u TopVue Air. Jsou ideální na vyzkoušení, protože je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz a navíc jsou dostupné i v balení po 1 kuse. V případě, že bychom pro Vás mohli cokoli, udelěat, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Štefan

  Biofinity nosim už 5rok, oko si na ně zvyklo hned. Jsem spokojen. Problem co se mi stal ,jednou byl, že oko změnilo diptrii a v tu chvili oko nepřijimalo čočku a zvlaště řezalo. Po znovu změření a vyměnění dioprie oko přijmulo čočku a nedokažu si to bez nich představit

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Pokud se změní dioptrie, bývá reakcí většinou únava očí, rozostřené vidění, případně s ním spojené bolesti hlavy a někdy i závratě. Každé oči jsou ale jiné a reakce těch Vaši byla opravdu silná. Děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti a přejeme Vám krásný den.

 • Viktor Weiniger

  Čočky nosím 30let a Biofinity tak možná 10let, přesně nevím, ale dlouho. Jsou to jediné čočky, co se dají opravdu nosit měsíc a oko skoro netuší že ji má. Sem tam se stane, že se nějaká nepovedla nebo se do oka dostala nějaká kontaminace (pravděpodobnější), která oko dráždila, ale míň jak 14 dní to nikdy nebylo. To co tu všichní píší o trhání...no přijde mi, že si Biofinity každý den vytahují, což bude asi mechanický problém a nepochopení měsíčních čoček. I při sebelepším zacházení a čistění to nikdy nebude takové, jako jednou nasadit a pak holt za měsíc vyhodit. Tyhle čočky to umí

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Máte pravdu, že kontaktní čočky Biofinity jsou schváleny pro kontinuální nošení. Ovšem tento způsob nošení není vhodný pro všechny oči. Někteří lidé musí kontaktní čočky každý den vyjmout a vyčistit. Záleží na citlivosti očí, složení slzného filmu… Prodloužený režim nošení by měl být vždy předem konzultován s očním lékařem. Neopatrná manipulace s čočkami je jiná věc. Každý nositel má svůj styl zacházení s čočkami. Materiály jsou velmi jemné a je třeba být opatrný. V každém případě děkujeme za Váš příspěvek a budeme rádi, když nám zase napíšete. Přejeme Vám krásný den.

 • Monika

  Dobrý den, tyto čočky už používám nějaký ten rok, nikdy jsem s nimi neměla problém. Až poslední co jsem si koupila na podzim 2017 byli špatné. Čočky se po velice krátkém nošení na okrajích trhaly, což způsobovalo nepříjemné řezání v oku. Jedno balení čoček jsem měla o polovinu kratší dobu než jsem si zaplatila. Nechci na ně zanevřít a zkusím je objednat znovu.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že jste měla s čočkami problém. Od výrobce jsme nedostali žádné informace o tom, že by došlo k jakékoli změně ve složení materiálu či jiným novotám, které by mohly ovlivnit kvalitu materiálu, pohodlí při nošení a zacházení s čočkami. I když je to nemilé, i při výrobě kontaktních čoček může dojít k chybě. Pokud máte jakékoli podezření na zhoršenou kvalitu čoček, je ideální reklamovat je. Takovou čočku je potřeba vložit do pouzdra s roztokem, vše pečlivě zabalit a poslat na naši adresu. Máme pak možnost čočky nechat podrobně posoudit. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Petr Husnik

  Dobrý den, připojuji se k negativnímu hodnocení. Čočky se po krátkém používáni na okrajích trhají, Výména je potřeba už po 14 dnech.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, je nám velmi líto, že nejste s kontaktními čočkami spokojen. Mezi nositeli jsou Biofinity stále jedny z nejoblíbenějších kontaktních čoček. Pokud bychom Vám mohli poradit s výběrem nových kontaktních čoček, napište nám. Přejeme Vám krásný den.

 • Laďka

  Dobrý den, bohužel se připojuji k negativnímu hodnocení. Čočky se po velice krátkém nošení na okrajích trhají, což způsobí nepříjemné řezání v oku. 2 balení po 3 za 767,-Kč spotřebováno v rekordním čase během 1 měsíce. Dalo by se nazvat, že jsou čočky pouze na jedno použití, při vyndání z oka jsou bohužel na vyhození, protože jsou potrhané.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Laďko, děkujeme za Vaší zkušenost. Je nám líto, že máte s čočkami tuto nehezkou zkušenost. Biofinity patří mezi nejoblíbenější kontaktní čočky na trhu. To samozřejmě nemusí znamenat, že jsou vhodné i pro Vás. Každé oči vyžadují jiné vlastnosti kontaktních čoček a ne pro každého je vhodné kontinuální nošení. Pokud máte ale podezření na zhoršenou kvalitu balení, můžete čočky reklamovat. Pokud Vám budeme moci s čímkoli pomoci, napište nám prosím. Přejeme hezký den.

 • Michal L.

  Dobrý den, používám měsíční čočky Cooper Vision Biofinity, existuje stejný typ i v provedení pro jednodenní užívání? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Naprosto totožné kontaktní čočky s jednodenní periodou výměny bohužel nejsou k dispozici. Doporučujeme Vám vyzkoušet kontaktní čočky TopVue Elite. Je u nich možné využít službu Garance vrácení peněz. Nákup jiných kontaktních čoček by pro Vás mohl být zbytečně vynaloženými penězi. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Josef Rezek

  Přidávám se k špatnému hodnocení poslední várky čoček. Předchozí zkušenost: super, čočky byli kvalitní a leckdy jsem nepociťoval potřebu je měnit ani po měsíci nošení, v extrému vydrželi až 3 měsíce. Poslední várka po 14 dnech nošení začíná dráždit oči a musím měnit po 14 dnech, max 3 týdnech.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, mrzí nás, že máte tuto negativní zkušenost. Pokud čočky zabezpečíte proti vyschnutí a zašlete nám je k reklamaci, můžeme je dále poslat na posouzení. Spolu s čočkami prosím zašlete i krátký popis vad. Pokud Vám budeme moci s čímkoli pomoci, napište nám. Děkujeme a přejeme hezký den.

 • Jana Valsová

  Dobrý den, bohužel se mi stala úplně stejná věc. Čočky Biofinity mnou naposledy objednané byly nekvalitní. Trhaly se a uštipovaly se okraje, takže mě řezaly v oku. Za měsíc jsem bohužel spotřebovala balení 6 čoček, také se mi nikdy nestalo a čočky nosím 25let.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Jano, mrzí nás, že máte tuto špatnou zkušenost. Nemáme bohužel možnost čočky zkontrolovat před vyjmutím z blistu. Doporučujeme Vám čočky reklamovat. Poškozené čočky dostatečně zabezpečte proti vyschnutí. Nezapomeňte, prosím, spolu s reklamovaným zbožím zaslat popis důvodu reklamace. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás, prosím, neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Lucie Rohanová

  Dobrý den, čočky obecně používám snad už 20let. Konkrétně Biofinity tak 6 let. Naposledy objednané balení bylo bych řekla nekvalitní. Čočky se trhaly a uštipovaly okraje, tudíž mě začaly řezat v oku. Za měsíc mám už vypotřebované balení 6ti čoček, což se mi v životě ještě nestalo. Jak je to možné? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Lucie, velice nás mrzí, že máte tuto zkušenost. Před rozbalením blistru není možné čočku zkontrolovat a vadu odhalit. Pravděpodobně půjde o výrobní nedostatek a doporučujeme Vám čočky reklamovat. Poškozené čočky dostatečně zabezpečte proti vyschnutí. Nezapomeňte, prosím, spolu s reklamovaným zbožím zaslat popis důvodu reklamace. Pokud byste potřebovala poradit s něčím dalším, neváhejte se na nás obrátit. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Nikola Titlbachová

  Dobrý den, je možné, aby z jednoho oka čočka stále vypadávala?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Nikolo, tento problém může nastat při velkém zakřivení. Oči nejsou souměrné, a tak je možné, že čočka jednomu oku nesedí. Můžete tedy vyzkoušet kontaktní čočku s menším zakřivením, tudíž 8.40. Z naší nabídky jsou to například Air Optix Night and Day Aqua nebo Acuvue Oasys. Pokud si ale nejste jistá, doporučuji Vám zajít ke specialistovi, který Vám oči přeměří a stanoví správné hodnoty.Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Jana Novotná

  Dobrý den. Tyto čočky nosí dcera už více jak rok a je s nimi spokojená. Vždy jsme je brali z optiky. Naposledy jsme je objednali z tohoto e-shopu. Vůbec nejsme spokojení s kvalitou - čočky praskají. Již 4 čočky (ze dvou balení - dcera má na každém oku jiné dioptrie) jsme museli vyměnit mnohem dříve (do 14 dnů), protože se na nich objevila prasklina. Sama čočky používám a toto jsem viděla u čoček poprvé.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, velmi nás mrzí tyto nepříjemnosti, stav čočky v obalu bohužel nejsme schopni kontrolovat. Doporučujeme je reklamovat. Reklamační řád je popsán na webu. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte, info@cocky-optika.cz nebo +420 602 610 056, rádi Vám s reklamací pomůžeme.

 • Jana Štolcová

  Čočky super, doporučuji :) Bohužel se mi při minulé objednávce podařilo na jedno oko objednat místo -1 +1, takže ted doma mám 5 neotevřených čoček na blízko s dioptrií +1 a nevím co s nimi. Nedaly by se nějak vzít zpět, případně nekoupil by je někdo? levně - stolcova.jana135@gmail.com

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, u těchto čoček negarantujeme vrácení ceny, jako u výrobků TopVue, proto Vám bohužel nemůžeme vyjít vstříc.

 • Tomáš

  Tyhle čočky používám už 4 roky ,spím s něma,vytahuju z očí až po měsíci . Můzu jen doporučit !

 • Andrea Stránělová

  nejlepší čočky pro mé citlivé oči, a že jsem těch typů KČ vyzkoušela! Dopouručuji k nim roztok GELONE s hyalurátem, jsou pak bezvadně kluzké.

 • Daniela

  Dobrý den, doposud jsem nosila Air Optix Night & Day a chtěla bych vyzkoušet tyto, ale objednávala jsem si dioptrii -6,25 a to u těchto nelze. Můžete mi poradit jestli mám teda mít nižší nebo vyšší a nebo raději zůstat u Air Optixů? Děkuji předem za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, každý přechod na jinou značku čoček představuje riziko, proto v těchto případech raději vždy doporučujeme konzultaci s očním lékařem. Pokud Vám Air Optix Night&Day vyhovují, není důvod ke změně.

 • Míša

  Výborné čočky. Jsou pohodlné po celou dobu nošení. Cena je sice vyšší, ale rozhodně stojí za to.

 • Lucy

  Dobrý den, mohla bych vyzkoušet tyto čočky, když jsem doposud nosila Avaira, předtím Purevision? Čočky chci vyměnit z důvodu výměny po dvou týdnech. S žádnými jsem neměla problémy. Vím, že nejlepší by bylo osobně se poradit s odborníkem, ale momentálně to nejde, jsem na mateřské s malým miminkem a odbrorníka mám daleko. Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, bez předchozího vyšetření a aplikace čoček Vám bohužel nemůže nikdo zaručit, zda Vám nově vybrané čočky budou vyhovovat, či nikoli. Riziko nepadnutí čoček existuje i v případě, že se shodují parametry průměru a zakřivení čoček. Na vině může být jiný materiál čoček či odlišný obsah vody. Dovolujeme si Vás také upozornit, že otevřené balení kontaktních čoček již nelze vrátit. Výjimku tvoří pouze čočky řady TopVue, na které je poskytnuta garance vrácení peněz.

 • Tereza Dušková

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na roztok. Roztok který mi prodává doktorka k těmto čočkám tu nemáte. Chtěla jsem se tedy zeptat jaký by byl nejvhodnější. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Dušková Tereza

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, z naší nabídky roztoků Vám můžeme doporučit víceúčelový roztok Gelone, který je obohacen o zvlhčující složku hyaluronát sodný a je vhodný i pro citlivé oči.

 • Tomáš Král

  Dobrý den, chtěl bych si u vás zakoupit kč Biofinity (modernější, lepší parametry pro o2). Dosud jsem používal Frequency Aspheric 55. Biofinity se lehce liší v zakřivení - 8.7 vs 8.6 a průměru 14.4 vs 14.0. Je tedy možné je zakoupit míst F. Aspheric? Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, při změně typu kontaktních čoček je vždy nutné počítat s rizikem, že Vám nově zvolené čočky nebudou sedět (a to i tehdy, když budou parametry shodné) a Vy budete muset vyzkoušet více typů čoček, než naleznete pro Vás ty pravé. Parametr průměru může představovat problém v případě, že průměr čočky bude takový, že se její okraj bude dotýkat limbu (citlivé místo oka, kde přechází rohovka v bělimu).

 • Milan Kubánek

  Dobrý den. Údajně se tyto čočky dají použít místo Pro-Fit performance. Prý se jedná o to samé??

 • Michal Jindra

  Dobrý den.Chtel bych se zeptat, byl sem u optika zeptat se na čočky a byly mi povoleny Air Optix Aqva ale nerad si saham do oka tak je pro mě denní vyndavání a nasazování horor.Kamarád mi řekl o kontinualním nošení ale od Air optix mi prijdou drahé.Tak se chci zeptat jestli je mohu nosit biofinyty? děkuji za odpoveď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, kontaktní čočky Biofinity lze dle výrobce také nosit kontinuálně. Tuto variantu nošení by však měl schválit oční lékař či specialista. Kontinuální užívání čoček může být nebezpečné, neboť přináší značná rizika. Čočky nejsou vyjímány a čištěny, v důsledku čehož na nich dochází k hromadění depozit (usazenin), která dráždí oko a mohou způsobit až závažné záněty. V důsledku přítomnosti čočky na oku během spánku se znatelně snižuje množství kyslíku, které se dostává k rohovce oka. V důsledku nedostatku kyslíku pak může dojít k jejímu překyselení, které vede k zdravotním obtížím. Nový typ čoček by měl být vždy nejprve aplikován očním specialistou, nákupem čoček bez předchozí aplikace pacient podstupuje riziko, že mu čočky nebudou vyhovovat a on tak přijde o svou finanční investici.

 • Zdeněk M.

  Dobrý den. Nikde na internetu nemůžu najít čočky Pro-Fit Professional. Materiál zakřivení a průměr mají stejné jako čočky Biofinity. Jedná se o ten samý výrobek pouze v jiném obalu? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, skutečně se jedná o totožný výrobek s čočkami Biofinity, který je pouze distribuován pod jiným názvem v určité síti optik.

 • Veronika

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by tyto čočky byly pro mě vhodné. Protože od oční mám čočky značky AQUALITE premium a nikde na internetu jsem je nenašla. Ale porovnávala jsem obsah vody, průměr a zakřivení a vše sedí. Rozdíl je ten, že tyto jsou o polovinu levnější a pro mě tudíž výhodnější.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, čočky AQUALITE premium jsou shodné s čočkami Biofinity, jedná se o stejný výrobek firmy CooperVision pouze distribuovaný pod jiným jménem pro určité sítě optik. Toto si můžete ověřit porovnáním všech parametrů čoček uvedených v tabulce vlastností na stránkách detailu produktu s údaji na blistru Vašich čoček – parametry jsou shodné.

 • Tereza Gajanová

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda jste se v poslední době setkali s tím, že by se někomu čočky velice rychle opotřebovávaly, dokonce i praskaly? Poslední balení 6ks mi totiž vystačilo pouze na 4 měsíce a to je hodně střídám s brýlema, protože v nich vůbec nevydržím v práci u PC, takže za stálého nošení by to bylo i méně. Poslední 2 čočky jsem musela vyhodit po týdnu, protože byly prasklé.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, zprávy o rychlejším opotřebení čoček jsme od našich zákazníků neobdrželi. Na životnost čoček má vliv celá řada faktorů – doba nošení, manipulace, četnost čištění i druh používaného pečujícího roztoku. V případě, že čištění a desinfekce čoček není dostatečná, dochází k jejich rychlejšímu opotřebení, které může vést až k poškození.

 • Marie

  Dobrý den, chci poděkovat za diskuzi která se tady vede. Díky ní jsem zjistila, že kontaktní čočky Biofinity jsou stejné jako kontaktní čočky Switch Premier. Přitom kontaktní čočky Biofinity stojí mnohem méně!

 • Miroslava

  Dobrý den,nosím kontaktní čočky Acuvue Advance a jedna známá mi poradila tuto vaší značku Biofinity..Ráda nosím kontaktní čočky i na spaní,ale Acuvue Advance jsou jen na 14 denní použití a delší doba nošení se odráží na kvalitě čočky a musím více zaostřovat..Chtěla jsem vyzkoušet Biofinity,protože jsem se dočetla ,že je delší doba nošení této čočky. Chci se zeptat ,jestli hodně záleží na BC a jaký je v tom rozdíl?.Kupuji si kontaktní čočky s BC 8,7 a u Vás jsem jen našla BC 8,6..Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den Miroslavo, přechod na nový druh kontaktních čoček by měl být konzultován s Vaším očním lékařem, který Vám kontaktní čočky aplikoval. Pokud přejdete na nový druh čoček pouze na základě vlastního rozhodnutí, můžete se vystavit riziku zmařené investice do kontaktních čoček, které Vám nebudou vyhovovat a případná reklamace otevřené krabičky potom již není z tohoto důvodu možná. Společnost CooperVision, výrobce kontaktních čoček Biofinity (můžete také znát pod jiným označením privátních značek např. Switch Premier, Vision Comfort, iWear XR Supreme, bio.f eye2 atd.), vyrábí tyto čočky pouze v zakřivení 8.6, kterému se v souvislosti s asférickým designem kontaktních čoček nepřikládá již takový význam, jako tomu bylo v minulosti. Tento design čoček Biofinity přispívá ke zlepšení optických vlastností čoček a samozřejmě k pohodlí při nošení. Děkujeme za Váš dotaz.

 • Helena Boučková

  Dobrý den. Můj optik mi doporučil Pro-Fit Professional od firmy CooperVision. Dostala jsem zkušební pár, je v pohodě. Jen cena trochu vysoká. Tyto čočky nemůžu najít na internetu. Parametry a materiál je stejný jako u čoček Biofinity. Jsou Biofinity? Musí být! Nevěřím tomu, že stejný průměr, BC a materiál by od stejného výrobce měly dva různé druhy čoček. Prosím o PRAVDU! Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den paní Boučková, na trhu se objevují různé názvy privátních značek jednotlivých očních optik. Pro-Fit Professional odpovídají svým složením, materiálem a parametry kontaktním čočkám Biofinity od výrobce CooperVision.

 • Michal Strouhal

  Dobrý den. Používám kontaktní čočky Aqualite Premium, ale nikde je nemohu na internetu najít. Podle materiálu (Comfilcon A) a podle parametrů BC 8.6 a DIA 14.0 mi přijde, že se jedná o stejný výrobek jako jsou čočky Biofinity, pouze pod jinou značkou. Je to možné?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, pokud se materiál a parametry shodují, pak se jedná o čočky Biofinity.

Biofinity (6 čoček)

Biofinity (6 čoček)

Biofinity (6 čoček)

589 Kč

Skladem > 1000 ks