Zopakujte poslední objednávku

Biofinity Toric (3 čočky)

attributesPrimary

Pondělí 19.2.

cleaner
blank
549 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1484×
od 59 Kč
Biofinity Toric (3 čočky)
Hodnocení uživatelů (173x)

Kontaktní čočky Biofinity Toric

Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou měkké kontaktní čočky pro korekci astigmatismu určené k dennímu způsobu nošení i k přespávání. Jsou vhodné dokonce i k nepřetržitému nošení po dobu 30 dní bez vyjmutí z oka. Tento způsob užívání však musí doporučit oční specialista po provedení vyšetření.

Navrženo pro komfort

Biofinity Toric zaručují vysokou ostrost vidění a nový materiál Comficon A s technologií Aquaform umožňuje vysokou propustnost pro kyslík.

Kontaktní čočky Biofinity Toric přestavují nejkvalitnější torické čočky pro korekci astigmatismu na trhu.

Propustnost kyslíku

Propustnost kyslíku jednoduše značí, kolik kyslíku je čočka schopna k oku propustit. Hodnoty jsou měřeny v jednotkách Dk a Dk/t. Hodnota označená jako Dk značí propustnost materiálu, ze kterého je čočka vyrobena. Parametr Dk/t označuje propustnost kyslíku u konkrétní dioptrie. Pro lepší porovnání čoček mezi sebou se k měření používá dioptrie –3.00. Kvůli již zmíněné metodice se hodnoty odlišují.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -10.00 do +8.00
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Comfilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
Množství vody: 48%
Propustnost kyslíku: 116 Dk/t
Průměr: 14.5
UV ochrana: Ne
V balení: 3 čočky
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.7

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Torické měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 169 Kč
Cena: 380 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Olena Kotlyarska

  Dobrý den, chci se zeptat mám čočky se zakřiveni 8,6, ACUVUE Astigmatism a chtěla by vyzkoušet tyto čočky ale mají zakřivení 8,7, je to nějaký zásadní problém pro oko?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento malý rozdíl by Vám při nošení neměl působit žádné potíže. Záleží ale na citlivosti Vašich očích. Dokud čočky nevyzkoušíte, nebudete mít jistotu, že jsou pro oči 100% vyhovující. Pokud budete chtít poradit s něčím dalším, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

 • Eva P.

  Dobrý den, potřeboval bych poradit. Nosím brýle (pravé oko + 5 dioptrie, DP –1,5, osa 175. Levé oko 1 7 dioptrií, DP –2,5, osa 175) Nevím, jak moc se shodují hodnoty u brýlí a kontaktních čoček, potřebovala bych poradit s výběrem. Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, korekce u brýlí a u čoček probíhají trochu jinak. Přepočet se děje podle tzv. teorie „vertex distance“. U mínusových dioptrií se 0,25 dioptrie ubírá a u plusových se naopak přidává. Vertex distance se však zohledňuje od hodnoty 3.50 v „+“ i „-“. Přesto se však při aplikaci kontaktních čoček nelze na tuto teorii stoprocentně spolehnout. Pokud jste ještě čočky nikdy neměla, pak doporučujeme návštěvu očního lékaře nebo optika, který se zabývá aplikací čoček. Ten Vám vybere ze široké nabídky čoček, korigujících astigmatismus, ty nejvhodnější pro Vás a poskytne Vám zkušební pár, abyste mohla čočky před nákupem celého balení vyzkoušet.

 • Silvie Geržová

  Dobrý den, používám měsíční kont. čočky Biofinity Toric CooperVision. Na pravém oku hodnoty 8,7 14,5 –2,50 –1,25 090. Levé oko 8,7 14,5 –2,25 –1,25 080. Jsem s nimi spokojená, ale chtěla bych přejít na denní kont. čočky. Které by pro mne byly nejvhodnější?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, přechod na jednodenní torické čočky doporučujeme konzultovat s Vaším očním lékařem.

 • Martina Pivničková

  Dobrý den syn má na pravém oku 8,7 14,5 –0,25/ –1,25×010 a na levém 8,7 14,5 –0,75/ –0,75×180 a čočky Biofinity Toric. Prosím o radu které mám objednat, nikdy jsem to neobjednávala­. Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, u torických kontaktních čoček musíte zvolit kromě klasických dioptrických hodnot ještě hodnotu cylindru a osy – v případě Vašeho syna tedy osa 10 a 180 a cylindr –1.25 a –0.75. Zbylé dvě hodnoty tvoří parametr průměru čoček – 14.5 a parametr zakřivení 8.7 – tyto údaje zadávat nemusíte, neboť jsou u kontaktních čoček Biofinity Toric neměnné.

 • Lucie

  Dobrý den, rád bych se zeptala, používám Biofinity toric a poslední dobou se mi stává, že se mi čočka po týdnu roztrhne. Čím to může být? Děkuji za odpověď. L.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, na vině může být neopatrná manipulace s čočkami, nedostatečné čištění, nebo nevyhovující roztok. Pro zachování optimálního stavu čoček a zdravé nošení je doporučováno čistit kontaktní čočky každý den a na noc je ukládat do pouzdra s roztokem. Pokud jste si však jista, že čočkám poskytujete potřebnou péči a vyloučila jste i možnost mechanického poškození, doporučujeme uvážit změnu roztoku.

 • Hana

  Dobrý den,ráda bych vyzkoušela nový roztok na čočky Biofinity,ale neumím se rozhodnout.Zatím jsem vyzkoušela roztok Biotrue,Complete Revita Lens a Optosoak.Kapky Refres jen občas.K večeru už mám pocit suchých očí,takže je příjemné čočky na noc z oka vyjmout.Ještě jsem v nich nikdy nespala.Teď bych ráda na jaro prodloužila komfort nošení díky novému roztoku.Můžete mi poradit který bude pro mé čočky a oči nejlepší? A aby byl zároveň i k čištění a uchování,ale to jsou asi dnes všechny roztoky. Děkuji H.P.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, určitě doporučujeme vyzkoušet roztok značky Gelone, který díky velmi efektivní složce hyaluronátu sodnému zajišťuje výjimečnou lubrikaci a tedy zvýšení pohodlní při nošení kontaktních čoček. Gelone je svým složením velmi šetrný k oku, je tedy vhodný i pro citlivé oči.

 • Lenka V.

  A ještě doplňující dotaz, půlka prodejců tvrdí, že jsou tyto čočky kontinuální nebo aspoň po konzultaci s lékařem.Jak to s těmito čočky tedy doopravdy je?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, výrobce uvádí, že režim nošení může být jak denní tak i prodloužený (kontinuální). Možnost kontinuálního nošení je však důležité konzultovat s očním specialistou.

 • Lenka V.

  Dobrý den, chtěla bych si tyto čočky objednat, ale astigmatismus mám jen na jednom oku, takže na druhé oko potřebuji čočky Biofinity „normální“. Lze tyto dvoje čočky kombinovat? Každá má jiný průměr a na jedné je zabarvení pro manipulaci, druhá to nemá, tak nevím…Děkuji za brzkou odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, lze kombinovat tyto dvoje čočky a lze kombinovat dokonce i různé značky čoček. Zabarvení čoček neovlivní nošení čoček, slouží pouze pro snadnější manipulaci.

 • Evča H.

  Mohu se zeptat zda se vyrábějí torické kontaktní čočky i v barevném provedení (případně zda by šly objednat ve vašem internetovém obchodě)? Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, torické kontaktní čočky v barevném provedení se vyrábějí. Bohužel, ale nejsou na českém trhu k dostání (tedy ani v našem internetovém obchodě).

 • Čepica Lubor

  Dobrý den,na krabičce od čoček mám informaci –0,75×090 .Značí číslo 090 to Vaše os 90 stupňů? Děkuji Čepica

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, údaj 090 značí parametr osy.

 • Hana Kurcová

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli existuje cylindr i –1,00?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, kontaktní čočky Biofinity Toric jsou dostupné pouze v cylindru –0.75, –1.25, –1.75 a –2.25.

 • martina kusáková

  Dobrý den, pokud mám na každém oku jiné dioptrie musím objednat 2 balení?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, v případě odlišných dioptrií je nutné objednat 2 balení.

Biofinity Toric (3 čočky)

Biofinity Toric (3 čočky)

Biofinity Toric (3 čočky)

549 Kč

Skladem > 1000 ks