ColourVUE Crazy Lens - Kakashi - nedioptrické (2 čočky)

379 Kč
92% doporučuje
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Pátek 22.10. Stock day info: Today 22. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 22. října zvolte parametry
  Pro objednávky nad 1200 Kč je poštovné zdarma
  Česká pošta Česká pošta
  od 59 Kč
  PPL PPL
  od 89 Kč
  GLS GLS
  od 95 Kč
  Zásilkovna.cz Zásilkovna
  od 29 Kč
  379 Kč
  ColourVUE Crazy Lens - Kakashi - nedioptrické (2 čočky)

  Použití a péče o roční čočky

  Péče o barevné kontaktní čočky se nijak neliší od péče o klasické kontaktní čočky. Používají se však výhradně víceúčelové roztoky.
  Roztoky na peroxidové bázi se používat nesmějí.
  Barevné čočky nejsou vhodné k přespání. Před spaním se čočky musí z očí vyjmout, mechanicky očistit a umístit je do nové dávky víceúčelového roztoku. Čočky, které jsou v pouzdře uložené po dobu 7 dnů, doporučujeme, mechanicky očistit a uložit do pouzdra s novou dávkou roztoku. Pokud si čočky chcete nasadit právě po této době, měly by se čočky před nasazením regenerovat alespoň 4 hodiny. U barevných čoček s periodou výměny 365 dnů je vhodné vyměnit pouzdro na kontaktní čočky přinejmenším s každým novým roztokem. Správná péče a hygiena při manipulaci s kontaktními čočkami vám umožní užívat čočky po celý rok.

  O kontaktních čočkách ColourVUE Crazy Lens

  Řada krycích kontaktních čoček ColourVUE Crazy Lens od společnosti MaxVue Vision nabízí vskutku pestrou nabídku bizarních motivů. Tento typ hydrogelových kontaktních čoček se báječně hodí na maškarní bály, karnevalové party nebo na cosplay proměny, ale můžete je použít kamkoliv! Hlavně když bude legrace.

  Vlastnosti
  Barva: Černá, Červená, Speciální
  Výrobce: Maxvue Vision
  Zakřivení (BC): 8.60
  Průměr (DIA): 14.00
  Velikost balení: 2 čočky
  Dioptrie: 0.00
  Expirace: 12 měsíců a více
  Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
  Vyměnit za: 365 dnů
  Množství vody: 45%
  Jméno produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Spaní s čočkami?: Ne
  UV filtr: Ne

  Komentáře (2)

  Máte nějaké otázky nebo názor?

  Matěj

  Dobrý den. Jsou v balíčku i přípravky jako roztok věci na čištění a pouzdro nebo si je musím zvlašť přikoupit?

  Odpověď

  info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za otázku. Roztok není součástí balení čoček. Je nutné ho dokoupit zvlášť. Můžeme Vám doporučit roztok Gelone. U roztoku je již pouzdro součástí balení. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

  Jan

  Na kolik použití jsou tyto čočky?

  Odpověď

  info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky lze při správné péči používat 365 dnů. Čočky nejsou určené k přespávání. Vždy je z oči vyndejte, opatrně manuálně vyčistěte a uložte do víceúčelového roztoku. Je pak nutné dbát na to, aby čočky nezůstaly ležet v pouzdře ve stejné dávce roztoku více než 5 dnů. Po uplynutí maximálně 5 dnů zopakujte proces čištění a čočky uložte do čerstvé dávky roztoku. Aby byly čočky použitelné skutečně celý rok, vyžadují důslednou péči. Hezký den.