ColourVUE Crazy Lens - Saurons Eye - nedioptrické (2 čočky)

379 Kč
93% doporučuje
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Úterý 26.10. Stock day info: Today 26. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. října zvolte parametry
  Pro objednávky nad 1200 Kč je poštovné zdarma
  Česká pošta Česká pošta
  od 59 Kč
  PPL PPL
  od 89 Kč
  GLS GLS
  od 95 Kč
  Zásilkovna.cz Zásilkovna
  od 29 Kč
  379 Kč
  ColourVUE Crazy Lens - Saurons Eye - nedioptrické (2 čočky)

  Použití a péče o roční čočky

  Péče o barevné kontaktní čočky se nijak neliší od péče o klasické kontaktní čočky. Používají se však výhradně víceúčelové roztoky.
  Roztoky na peroxidové bázi se používat nesmějí.
  Barevné čočky nejsou vhodné k přespání. Před spaním se čočky musí z očí vyjmout, mechanicky očistit a umístit je do nové dávky víceúčelového roztoku. Čočky, které jsou v pouzdře uložené po dobu 7 dnů, doporučujeme, mechanicky očistit a uložit do pouzdra s novou dávkou roztoku. Pokud si čočky chcete nasadit právě po této době, měly by se čočky před nasazením regenerovat alespoň 4 hodiny. U barevných čoček s periodou výměny 365 dnů je vhodné vyměnit pouzdro na kontaktní čočky přinejmenším s každým novým roztokem. Správná péče a hygiena při manipulaci s kontaktními čočkami vám umožní užívat čočky po celý rok.

  O kontaktních čočkách ColourVUE Crazy Lens

  Řada krycích kontaktních čoček ColourVUE Crazy Lens od společnosti MaxVue Vision nabízí vskutku pestrou nabídku bizarních motivů. Tento typ hydrogelových kontaktních čoček se báječně hodí na maškarní bály, karnevalové party nebo na cosplay proměny, ale můžete je použít kamkoliv! Hlavně když bude legrace.

  Vlastnosti
  Barva: Oranžová, Žlutá, Speciální
  Výrobce: Maxvue Vision
  Zakřivení (BC): 8.60
  Průměr (DIA): 14.00
  Velikost balení: 2 čočky
  Dioptrie: 0.00
  Expirace: 12 měsíců a více
  Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
  Vyměnit za: 365 dnů
  Množství vody: 45%
  Jméno produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Spaní s čočkami?: Ne
  UV filtr: Ne

  Komentáře (2)

  Máte nějaké otázky nebo názor?

  Alex Zalevskiy

  Muzou se nechat v normalni vode v lahvicce?

  Odpověď

  info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Bohužel ne, voda je pro uchovávání čoček nepřijatelná. Hydrogelový materiál čoček je natolik náchylný, že musí být čištěný a uchovávaný ve fyziologickém sterilním roztoku v pouzdře, které je určené pouze na kontaktní čočky. Tyto čočky lze při správné péči nosit v průběhu 365 dní od prvního dne, co otevřete blistr s novými čočkami. V čočkách nikdy nespěte! Vždy je z oči vyndejte, opatrně manuálně vyčistěte a uložte na nezbytnou dobu do víceúčelového roztoku určeného pro péči o měkké kontaktní čočky. Čočky v jedné dávce roztoku mohou být uloženy max. po dobu 5 dní. Poté je nutné uchovávající dávku roztoku vyměnit za čerstvou. Jestliže si mezi tím čočky nasadíte, je nutné je po nošení uložit zase do nové dávky roztoku. Celou nabídku našich víceúčelových roztoků si můžete prohlédnout ZDE, z nichž Vám můžeme doporučit oblíbený roztok Gelone. Součástí klasických balení roztoků bývá i pouzdro na uchovávání čoček. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.

  Milan

  Za jak dlouho se musí čočky v oku vymenenit?

  Odpověď

  info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za otázku. Jde o roční kontaktní čočky, u kterých by souvislá doba nošení nikdy neměla přesáhnout 24 hodin. Vhodná doba nošení se liší v závislosti na citlivosti očí nositele. Během nošení věnujte pozornost pohodlí a zdravému vzhledu očí. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.