Crazy ColourVUE (2 čočky)

PRODUKT NENÍ DOSTUPNÝ

Kontaktní čočky Crazy Lens ColourVue

Výrazné zbarvení

Jedná se o oblíbené barevné crazy hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček Crazy Lens je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou.

Způsob nošení

Čočky jsou určený k občasnému i každodennímu nošení. Čočky je potřeba před spaním vyjmout a přes noc uchovat v roztoku (je možné použít jakoukoli značku). Čočky je potřeba vyhodit po 365ti dnech od prvního použití.

Metoda výroby těchto barevných čoček zaručuje vynikající vzdušnost pro oko. Balení obsahuje 2 čočky. Kontaktní čočky Crazy Lens jsou určeny pro kosmetické použití (módní doplněk) – jsou bez dioptrií.

Jedním z nejčastějších dotazů v diskuzích je: „Jaký je rozdíl mezi pravou a levou kontaktní čočkou?“. Odpověď je jednoduchá. Kontaktní čočky můžete použít libovolně pro obě oči, jsou naprosto stejné.

Vlastnosti

Barva: Speciální
Výrobce: Maxvue Vision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrie: 0.00
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 365 dnů
Množství vody: 45%
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne

Komentáře

Přidat komentář

 • Sabina

  Dobrý den, zvažuji koupi těchto čoček (White zombie). Jaký by se pro ně měl koupit roztok? A na jak dlouho roztok vydrží? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za otázku. K čočkám Vám doporučujeme roztok Gelone. Obsahuje hyaluronát sodný, který čočkám poskytne nezbytnou lubrikaci. Při každodenním používání vydrží roztok zhruba měsíc, v každém případě by měl být spotřbovaán do tří měsíců od prvního otevření. Pokud se budete chtít zeptat na jakékoli další informace, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Ondřej

  Dobrý den dají se koupit i nedioptrické??

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Dioptrickou variantu najdete zde: Crazy ColourVUE – dioptrické. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký dne.

 • aaa

  Dobrý den, svítí tyto čočky v noci ? děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Tyto kontaktní čočky nemají svítící efekt. Pod UV světlem svítí Crazy GLOW. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Karolína

  Dobrý den chci se zeptat jestli když si koupím barevné čočky tak jestli u nich bude i návod jak je nandat a jak vyndat, protože jsem ještě nikdy čočky nepoužívala. A také se chci zeptat jestli je možné přes nedioptricke čočky nosit brýle?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pokud si objednáte tyto barevné kontaktní čočky, příbalový leták produktu pak najdete v přehledu objednávek. V případě, že by nebyl návod dostatečně podrobný, můžete si přečíst i náš článek Manipulace s kontaktními čočkami. S nedioptrickými barevnými čočkami určitě můžete nosit brýle. Čočky jsou dostupné i v dioptrické variantě, která ale nemá takové množství dostupných vzorů. Vzhledem k tomu, že nejste na kontaktní čočky zvyklá, nedokážeme posoudit, jaká pro Vás tato změna bude. Nákup kontaktních čoček bez předchozí porady s očním specialistou s sebou nese riziko nákupu nevhodných čoček. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Terka

  dobrý den obědnala jsem si u Vás čočky a jedna čočka mě hrozně škrábe v oku, mám ji správně nasazenou .. zkoušela jsem je i prohodit, znova vyčistit ale ta jedna pořád řeže. je to snesitelné ale v tom oku ji cítím. naopak druhou nevnímám..

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, pošlete nám vadnou čočku zpět na reklamační adresu v pouzdře s roztokem, aby nevyschla. Postoupíme ji na vyřízení jako reklamaci na výrobce. Děkujeme

 • Martina

  Dobrý den,nedávno jsem si koupila barevné kontaktní čočky,ale vůbec mi nesedí, oko vypadá jakoby trojrozměrné a jsem z toho zklamaná. Může to být tím,že mají zakřivení 8.6 a čočky Optima,které běžně používám,mají 8.7?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, zakřivení kontaktních čoček nemá vliv na to, jak oko vypadá. Dojem trojrozměrného oka může vytvářet motiv, který je na crazy čočkách.

 • Trnka

  Chtela jsem se zeptat,jestlii jde si objednat kazdou čočku zvlášť,protože já mám na každé oko jinou dioptrii? Předem děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, pokud si budete objednávat dioptrické barevné čočky crazy, pak není možné objednat si pouze jednu čočku. Dioptrické crazy colourvue jsou baleny v krabičce po 2kusech a jsou u nás dostupné pouze ve dvou barvách.

 • Nikol

  ještě jsem se chtěla zeptat máte i nějaké příklady, obrázky kdo má třeba ty čočky mě by totiž velmi zajímalo jak v nich někdo vypadá, protože já bych si nechtěla něco koupit a pak být zklamaná. Odpovězte mi prosím. Předem děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, zajímavým projektem jsou www.cocky-kontaktni-barevne.cz, kam lidé nahrávají reálné fotografie. Výsledný efekt je však také ovlivněn světelnými podmínkami a volbou správných barevných doplňků, které mohou finální podobu zajímavě akcentovat.

 • Nikol

  Děkuji za příjemnou odpověď

 • Nikol

  Jsem se chtěla zeptat co všechno obsahuje toto balení čoček twilight. Obsahuje to i tu vodičku na uschování čoček a tu vodičku

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, balení obsahuje lahvičku s čočkou, která je uložena v roztoku. Přikoupit si musíte roztok, který budete používat na čištění a uchovávání kontaktních čoček. Součástí balení roztoku je i pouzdro, která Vám bude sloužit k uchovávání kontaktních čoček.

Crazy ColourVUE (2 čočky)

Crazy ColourVUE (2 čočky)