Zopakujte poslední objednávku

Crazy ColourVUE (2 čočky)

attributesPrimary

Úterý 19.6.

blank
369 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1617×
od 59 Kč

Kontaktní čočky Crazy Lens ColourVue

Výrazné zbarvení

Jedná se o oblíbené barevné crazy hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček Crazy Lens je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou.

Způsob nošení

Čočky jsou určený k občasnému i každodennímu nošení. Čočky je potřeba před spaním vyjmout a přes noc uchovat v roztoku (je možné použít jakoukoli značku). Čočky je potřeba vyhodit po 365ti dnech od prvního použití.

Metoda výroby těchto barevných čoček zaručuje vynikající vzdušnost pro oko. Balení obsahuje 2 čočky. Kontaktní čočky Crazy Lens jsou určeny pro kosmetické použití (módní doplněk) – jsou bez dioptrií.

Jedním z nejčastějších dotazů v diskuzích je: „Jaký je rozdíl mezi pravou a levou kontaktní čočkou?“. Odpověď je jednoduchá. Kontaktní čočky můžete použít libovolně pro obě oči, jsou naprosto stejné.

Galerie

Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky) Crazy ColourVUE (2 čočky)

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: 0.00
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 360 dní
Vyrobeno z: Hydrogel Terpolymer
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 45%
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Průměr: 14.0
UV ochrana: Ne
V balení: 2 čočky
Výrobce: MaxVUE Vision
Zakřivení: 8.6

TopVue Color – nedioptrické (2 čočky)

Chytrá alternativa!

Krycí kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu obohacené o výjimečně efektivní lubrikační složku – hyaluronát sodný.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 369 Kč
Cena: 270 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Sabina

  Dobrý den, zvažuji koupi těchto čoček (White zombie). Jaký by se pro ně měl koupit roztok? A na jak dlouho roztok vydrží? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za otázku. K čočkám Vám doporučujeme roztok Gelone. Obsahuje hyaluronát sodný, který čočkám poskytne nezbytnou lubrikaci. Při každodenním používání vydrží roztok zhruba měsíc, v každém případě by měl být spotřbovaán do tří měsíců od prvního otevření. Pokud se budete chtít zeptat na jakékoli další informace, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Ondřej

  Dobrý den dají se koupit i nedioptrické??

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Dioptrickou variantu najdete zde: Crazy ColourVUE - dioptrické. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký dne.

 • aaa

  Dobrý den, svítí tyto čočky v noci ? děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Tyto kontaktní čočky nemají svítící efekt. Pod UV světlem svítí Crazy GLOW. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Karolína

  Dobrý den chci se zeptat jestli když si koupím barevné čočky tak jestli u nich bude i návod jak je nandat a jak vyndat, protože jsem ještě nikdy čočky nepoužívala. A také se chci zeptat jestli je možné přes nedioptricke čočky nosit brýle?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pokud si objednáte tyto barevné kontaktní čočky, příbalový leták produktu pak najdete v přehledu objednávek. V případě, že by nebyl návod dostatečně podrobný, můžete si přečíst i náš článek Manipulace s kontaktními čočkami. S nedioptrickými barevnými čočkami určitě můžete nosit brýle. Čočky jsou dostupné i v dioptrické variantě, která ale nemá takové množství dostupných vzorů. Vzhledem k tomu, že nejste na kontaktní čočky zvyklá, nedokážeme posoudit, jaká pro Vás tato změna bude. Nákup kontaktních čoček bez předchozí porady s očním specialistou s sebou nese riziko nákupu nevhodných čoček. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Terka

  dobrý den obědnala jsem si u Vás čočky a jedna čočka mě hrozně škrábe v oku, mám ji správně nasazenou .. zkoušela jsem je i prohodit, znova vyčistit ale ta jedna pořád řeže. je to snesitelné ale v tom oku ji cítím. naopak druhou nevnímám..

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, pošlete nám vadnou čočku zpět na reklamační adresu v pouzdře s roztokem, aby nevyschla. Postoupíme ji na vyřízení jako reklamaci na výrobce. Děkujeme

 • Martina

  Dobrý den,nedávno jsem si koupila barevné kontaktní čočky,ale vůbec mi nesedí, oko vypadá jakoby trojrozměrné a jsem z toho zklamaná. Může to být tím,že mají zakřivení 8.6 a čočky Optima,které běžně používám,mají 8.7?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, zakřivení kontaktních čoček nemá vliv na to, jak oko vypadá. Dojem trojrozměrného oka může vytvářet motiv, který je na crazy čočkách.

 • Trnka

  Chtela jsem se zeptat,jestlii jde si objednat kazdou čočku zvlášť,protože já mám na každé oko jinou dioptrii? Předem děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, pokud si budete objednávat dioptrické barevné čočky crazy, pak není možné objednat si pouze jednu čočku. Dioptrické crazy colourvue jsou baleny v krabičce po 2kusech a jsou u nás dostupné pouze ve dvou barvách.

 • Nikol

  ještě jsem se chtěla zeptat máte i nějaké příklady, obrázky kdo má třeba ty čočky mě by totiž velmi zajímalo jak v nich někdo vypadá, protože já bych si nechtěla něco koupit a pak být zklamaná. Odpovězte mi prosím. Předem děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, zajímavým projektem jsou www.cocky-kontaktni-barevne.cz, kam lidé nahrávají reálné fotografie. Výsledný efekt je však také ovlivněn světelnými podmínkami a volbou správných barevných doplňků, které mohou finální podobu zajímavě akcentovat.

 • Nikol

  Děkuji za příjemnou odpověď

 • Nikol

  Jsem se chtěla zeptat co všechno obsahuje toto balení čoček twilight. Obsahuje to i tu vodičku na uschování čoček a tu vodičku

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, balení obsahuje lahvičku s čočkou, která je uložena v roztoku. Přikoupit si musíte roztok, který budete používat na čištění a uchovávání kontaktních čoček. Součástí balení roztoku je i pouzdro, která Vám bude sloužit k uchovávání kontaktních čoček.

Crazy ColourVUE (2 čočky)

Crazy ColourVUE (2 čočky)