Zopakujte poslední objednávku

Crazy GLOW (2 čočky)

attributesPrimary

Úterý 19.6.

blank
479 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1617×
od 59 Kč
Crazy GLOW (2 čočky)
Hodnocení uživatelů (162x)

Barevné kontaktní čočky Crazy Lens

Jedná se o oblíbené barevné crazy hydrogelové kontaktní čočky od společnosti ColourVUE.

Kvalitní překrytí

Řada barevných čoček Crazy Lens je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou. Čočky jsou určeny k občasnému i každodennímu nošení.

Jak správně užívat čočky Crazy?

Čočky je potřeba před spaním vyjmout a přes noc uchovat v roztoku (je možné použít jakoukoli značku). Čočky je potřeba vyhodit po 365ti dnech od prvního použití.

Balení

Metoda výroby těchto barevných čoček zaručuje vynikající vzdušnost pro oko. Balení obsahuje 2 čočky. Kontaktní čočky Crazy Lens jsou určeny pro kosmetické použití (módní doplněk) – jsou bez dioptrií.

Pravé a levé oko

Jedním z nejčastějších dotazů v diskuzích je: „Jaký je rozdíl mezi pravou a levou kontaktní čočkou?“. Odpověď je jednoduchá. Kontaktní čočky můžete použít libovolně pro obě oči, jsou naprosto stejné.

Galerie

Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky) Crazy GLOW (2 čočky)

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: 0.00
Expirace: 32 měsíců a více
Vyrobeno z: Hydrogel Terpolymer
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 45%
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Průměr: 14.0
UV ochrana: Ne
V balení: 2 čočky
Výrobce: MaxVUE Vision
Zakřivení: 8.6

Komentáře

Přidat komentář

  • Kajetán Bílek

    Dobrý den, rád bych se zeptal zda si čočky crazy Glow zachovávají svou barvu i na obyčejném světle a svítí pouze od UV, nebo na denním světle barvu ztrácí.

  • info@cocky-optika.cz

    Dobrý den, tyto kontaktní čočky jsou tzv. krycí, tudíž na Vašem oku budou barevné, bez ztráty barvy, tak jak je vidíte na jednom z obrázků. Takto je uvidíte i na denním světle, čočky skutečně svítí pouze pod UV. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Crazy GLOW (2 čočky)

Crazy GLOW (2 čočky)

Crazy GLOW (2 čočky)

479 Kč

Skladem > 200 ks