Zopakujte poslední objednávku

Frequency 55 (6 čoček)

attributesPrimary

Pondělí 22.1.

cleaner
blank
549 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
PPL PPL
od 89 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1495×
od 59 Kč
Frequency 55 (6 čoček)
Hodnocení uživatelů (120x)

Kontaktní čočky Frequency 55

Kontaktní čočky Frequency 55 jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti Cooper Vision. Jedná se o kontaktní čočky pro denní nošení s měsíční periodou výměny, kdy na konci dne musí být kontaktní čočky vyjmuty, řádně očištěny a na noc uloženy k dezinfekci do roztoku na kontaktní čočky.

Společnost CooperVision ukončila výrobu kontaktních čoček Frequency 55. Jako možnou náhradu doporučujeme vyzkoušet komfortní měsíční čočky TopVue Plus, u kterých v případě nespokojenosti garantujeme vrácení peněz.

Jemné zabarvení pro snazší manipulaci

Kontaktní čočky Frequency 55 jsou jemně zabarvené pro snazší manipulaci. Kontaktní čočky Frequency 55 obsahují 45% polymeru Methafilcon a 55% vody. Dodáváme v balení po šesti kusech.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -10.00 do +8.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 55%
Propustnost kyslíku: 24 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.6, 8.8 a 8.9

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Čočky TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 156 Kč
Cena: 393 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Petr Hendrych

  Dobrý den, dovolil bych si navázat na svůj dotaz ze dne 12.2.2017, kdy jste mi jako náhradu za čočky Frequency 55 doporučili čočky Biomedics 55 Evolution – tyto čočky jsou ale oproti Frequency 55 asferické, nevadí to?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Asférickou konstrukci mají dnes již téměř všechny moderní kontaktní čočky. Při nošení by Vám tento typ čočky neměl působit žádné potíže. Jde prakticky pouze o to, že čočka není zakřivena kulovitě, ale postupně se zplošťuje. Takto formovaná čočka dokáže lépe přilnout k oku a umožňuje ostré vidění i v situacích jako je řízení auta, sport nebo v šeru. Dokáže také korigovat nízké hodnoty astigmatismu. Abyste měl jistotu, že Vám budou nové čočky pohodlné, je vždy nutné je vyzkoušet. Pokud máte strach z nákupu špatného typu čoček, doporučujeme Vám reaplikaci čoček specialistou. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

 • Petra

  Dobrý den, několik let jsem nosila kontaktní čočky Frequency 55, BC 8.6, DIA 14,2, PWR –3,50 a na druhé oko PWR –2,00. Pak jsem cca dva roky nosila brýle, kde mi přidali dioptrie, takže s kontaktními čočkami už nevidím ostře. Včera jsem byla na měření dioptrií na kontaktní čočky – dostala jsem jedny zkušební. Na zadní straně obalů čoček jsou napsané hodnoty: 8.5 14.2 –4.00 a u druhých –2.50. Chtěla bych si objednat čočky na půl roku, měsíční, nejlépe zase Frequency 55. Ale u Frequency 55 je jiné zakřivení. Zajímá mě, zda si můžu bez obav obav objednat tyto kontaktní čočky (stejné jako jsem nosila roky a plně mi vyhovovaly) akorát s jiným zakřivením (liší se o 0,1) , než je na těch zkušebních čočkách (název čoček jsem na obalu nevyčetla). Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl v zakřivení 0,10 by Vám neměl při nošení působit žádné potíže. Vzhledem k tomu, že jste čočky Frequency 55 v minulosti nosila, dovolíme si tvrdit, že by Vám vyhovovaly i nyní. Bohužel byla ale výroba čoček Frequency 55 ukončena a probíhá už pouze doprodej skladových zásob. Doporučujeme Vám jako náhradu čočky Biomedics 55 Evolution nebo TopVue Plus. U čoček TopVue můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, určitě nám napište. Mějte krásný den.

 • Lenka Bolsckeiova

  Dobrý den, používám čočky Avaira dioptrie –8,50 , zakřivení 8,5 a průměr 14,2, ale bylo mi řečeno, že se již nevyrábí a potřebovala bych za ně najít náhradu, která by nejlépe vyhovovala. Děkuji moc za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. CooperVision uvedl na trh nástupce čoček – Avaira Vitality. Nemůžeme Vám slíbit, že Vám nové čočky budou vyhovovat stejně jako ty předchozí. Zda jsou vhodné, poznáte vždy až po vyzkoušení. Abyste předešla zbytečné finanční investici, doporučujeme Vám vyzkoušet čočky TopVue Premium, u kterých můžete případně využít služby Grance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Velice rádi Vám poradíme. Přejeme hezký den.

 • Petr Hendrych

  Dobrý den, jako náhradu za čočky Frequency 55 doporučujete např. čočky TopVue Plus. Nyní nosím čočky se zakřivením 8,9, u TopVue Plus je zakřivení 8,6, myslíte, že to nebude vadit? Dále jsem se díval na čočky TopVue Air, které mají vyšší propustnost kyslíku, jsou tedy lepší než TopVue Plus? A můžete mi případně doporučit jinou náhradu za Frequency 55, zakřivení 8,9, průměr 14,2? Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Petře, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl v parametru zakřivení o 0,30 je již na hraně. Obecně se uvádí, že oko je schopné tolerovat rozdíl do 0,20, ale jde o individuální pocit nositele. Čočky TopVue můžete objednat a v případě, že by byl pro Vás rozdíl v zakřivení nepříjemný, využijete služby Garance vrácení peněz. U TopVue Plus a Air je rozdíl v materiálu, proto se liší v propustnosti kyslíku a obsahu vody. TopVue Plus jsou vyrobeny ze stejného hydrogelového materiálu jako Vaše dosavadní Frequency 55. TopVue Air jsou z materiálu silikon – hydrogelového a nedokážeme posoudit, jak by Vaše oči reagovaly na změnu materiálu čoček. Stejně jako u zakřivení je to individuální. Pokud hledáte čočky, které budou odpovídat v materiálu i parametrech zakřivení a průměru, můžeme Vám doporučit Biomedics 55 Evolution. S dalšími dotazy se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

 • Monika

  Dobrý den, na internetu jsem našla, že se čočky Frequency 55 parametricky shodují se Switch Disposables. Mohu kontaktní čočky Frequency 55 nosit, aniž by se snížil komfort na který jsem zvyklá?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den Moniko, ano, kontaktní čočky Frequency 55 od výrobce CooperVision se mohou v nabídce objevit pod privátním označením Switch Disposables a jedná se o jedny a tytéž kontaktní čočky s totožnými vlastnosti a parametry, takže nemusíte mít obavy ze ztráty komfortu při nošení těchto měsíčních kontaktních čoček.

 • Marcela Hniličková

  Dobrý den.Objednávám 1bal.kontaktních čoček.Uplatňuji woucher.Děkuji Hniličková

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, kontrolovali jsme v našem systému, zda byla přijata Vaše objednávka. Zatím se nám ji nepodařilo najít. Pokud potřebujete pomoci se zadáním objednávky můžete nás kontaktovat na tel. 602 610 056 nebo na e-mail: info@cocky-optika.cz. Jen připomínáme, že pro objednávku nestačí pouze druh čoček, ale také její parametry a Vaše kontaktní údaje včetně adresy dodání a způsobu platby.

Frequency 55 (6 čoček)

Frequency 55 (6 čoček)

Frequency 55 (6 čoček)

549 Kč

Skladem > 20 ks