Frequency XC (6 čoček)

679 Kč
95% doporučuje
Výroba tohoto produktu byla ukončena a již není možné ho objednat.
Kdy odešleme? zvolte parametry zvolte parametry
Přidat 249 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 39 Kč *
PPL - kurýr od 75 Kč *
Česká pošta - kurýr od 75 Kč
GLS - kurýr od 95 Kč
* Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma
679 Kč

Kontaktní čočky FREQUENCY XC

Kontaktní čočky FREQUENCY XC jsou asférické kontaktní čočky určené ke korekci nižších hodnot astigmatismu.

Vysoká ostrost za všech okolností

Díky novému biokompatibilnímu materiálu Omalfilcon A a asférickému designu jsou kontaktní čočky FREQUENCY XC zárukou vysoké ostrosti po celý den a za všech okolností - řízení vozidla, sport, práce před monitorem. Omalfilcon A na sebe váže vodu a tím udržuje povrch kontaktní čočky vlhký po celý den. Kontaktní čočky FREQUENCY XC jsou charakteristické také velmi vysokou propustností pro kyslík.

Balení obsahuje 6 kusů kontaktních čoček.

Vlastnosti - Frequency XC (6 čoček)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 31 Dk/t
Množství vody: 60%
Jméno produktu: FREQUENCY XC
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon A
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air (6 čoček)

Skladem
  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 459 Kč

Péče o Vaše oči

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
M. Chupík

Dobrý den. Je prosím nějaká vhodná alternativa za frequency xc v podobe jednodennich cocek. Frequency mi vyhovuji, ale chtel bych zkusit jednodenni ve stejne kvalite?? Dekuji.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Volbu jednodenních čoček Vám velmi chválíme. Jde o nejzdravější způsob nošení. Hledání nových čoček s sebou vždy nese jisté riziko toho, že Vám nová značka nebude vyhovovat. Abyste se vyhnul zbytečnému nákupu a zmařené investici, doporučujeme Vám vyzkoušet jednodenní čočky z řady TopVue. Jsou to TopVue One+, TopVue Elite+ a TopVue Daily. U čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz a čočky jsou dostupné i v menších baleních. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Karla

Dobrý den, byla jsem upozorněna, že Frequency xc končí výrobu. Jaké čočky jsou nabízeny jako náhrada za tyto?

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, skutečně je to tak. Výrobce oznámil ukončení výroby kontaktních čoček Frequency XC. Bohužel ale neuvedl adekvátní náhradu, ani nedoporučil vhodného nástupce kontaktních čoček. Doporučili bychom Vám proto vyzkoušet čočky TopVue Plus, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Tyto hydrogelové měsíční čočky jsou dostupné i v balení po 1 kuse, které je pro vyzkoušení perfektní volbou. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.
Markéta

Dobrý den je možné tyto čočky používat místo frequency 55 které uz nejsou k dostání vyzkoušela jsem uz topvue a air optix a ani jedny mi nevyhovují uz jsem z toho nestastna

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. My jsme zákazníkům doporučovali čočky TopVue Plus a Biomedics 55 Evolution. Ani v jednom případě nejde o výrobcem doporučenou náhradu. Společnost CooperVision oficiálně žádnou vhodnou alternativu nedoporučila. U kontaktních čoček TopVue je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se Vám nebude dařit najít nové vhodné čočky, navštivte kontaktologa, který provede reaplikaci čoček. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.
Hana Márová

5 hvězdiček z 5

Jitka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda není nějaká náhrada za tyto čočky (zakřiv.8,5, prům.14,2) Používala jsem tyto několik let a v poslední době mi moc nevyhovují. Bolí mě z nich oči. Děkuji předem za odpověď. Jitka

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, pokud Vám tyto čočky již nevyhovují, mohu Vám nabídnout novinku - měsíční kont.čočky TopVue Air. Parametr zakřivení je malinko odlišný, ale průměr je stejný a jsou u našich zákazníků velice oblíbené. Navíc u nich momentálně garantujeme vrácení ceny.
Radim Kačer

Dobrý den. Jen se chci ujistit. Vyskytují se tyto čočky také pod názvem iWear DR Supreme + ? Předem děkuji za odpověď .

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, ano, měsíční kontaktní čočky Frequency XC se na trhu opravdu objevují pod privátním označením značky iWear DR Supreme +.