Garance vrácení peněz

Garantujeme Vám vrácení peněz za čočky TopVue

Pokud vyzkoušíte kontaktní čočky TopVue a nebudou Vám vyhovovat, vrátíme Vám peníze za celé balení.

Podmínky pro vrácení peněz:

• Vracené kontaktní čočky musí dorazit řádně zabalené a nepoškozené
• Zásilka musí obsahovat doklad o zakoupení čoček v internetovém obchodě Čočky-optika.cz
• Zásilka musí obsahovat určený počet vracených čoček – podle následující tabulky:

Zakoupené balení Počet čoček, které musíte vrátit
TopVue Elite+ (180 čoček) 172 nepoškozených čoček
TopVue Elite+ (90 čoček) 86 nepoškozených čoček
TopVue Elite+ (30 čoček) 26 nepoškozených čoček
TopVue Elite+ (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Daily (180 čoček) 172 nepoškozených čoček
TopVue Daily (90 čoček) 86 nepoškozených čoček
TopVue Daily (30 čoček) 26 nepoškozených čoček
TopVue Daily (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Air (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Air for Astigmatism (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Air for Astigmatism (3 čočky) 2 nepoškozené čočky
TopVue Air Multifocal (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Air Multifocal (3 čočky) 2 nepoškozené čočky
TopVue Premium (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky) 2 nepoškozené čočky
TopVue Bi-weekly (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Plus (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Monthly (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Color – dioptrické (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Color – nedioptrické (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Color – dioptrické (2 čočky) 1 nepoškozená čočka
TopVue Color – nedioptrické (2 čočky) 1 nepoškozená čočka


• Na ostatní balení kontaktních čoček TopVue se Garance vrácení peněz nevztahuje!
• Poštovné při vracení kontaktních čoček hradí zákazník.
• Nezapomeňte uvést údaj, jakým způsobem chcete peníze vrátit (poslat na Váš účet nebo převést jako kredit na další nákup).
• Balík odešlete v pevné krabičce na adresu skladu: Čočky-optika.cz, Jarošovská 1278/II, 37701 Jindřichův Hradec.Komentáře

Vložit komentář

 • Gabriela 01.11.2018

  Dobry den, když dnes odešlu peníze, budu mít čočky zitra (pátek) u sebe a nebo až v pondeli ?

  • info@cocky-optika.cz 01.11.2018

   Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Když u objednávky zvolíte platbu předem na účet, čekáme na připsání platby a teprve pak objednávku odesíláme. Bankovní převod může trvat i několik dnů. Nejrychlejší je úhrada při převzetí (dobírka), platba přes platební portál Paypal a platba kartou online. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího. Napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Vanda 24.08.2018

  Dobrý den, mohu se zeptat, do kdy je možné vrátit. Čočky v rámci garance vracení peněz? Zakoupila jsem čočky TopVue Air, ze začátku jsou příjemné, nejsou až moc křehké, a dobře se nasazují, ale nevydrzim v nich cely měsíc. Cca po 3 týdnech už mi vadí, drazdi me, takže je musím vyndat. Děkuji za odpověď.

  • info@cocky-optika.cz 24.08.2018

   Dobrý den, děkujeme za otázku. Je nám líto, že Vám čočky zcela nevyhovují. Při vracení musí být dodržen počet čoček dle tabulky. Tyto čočky nesmí být poškozeny. Dobu vrácení řešíme individuálně. Čočky musí především být před datem expirace. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Jana 08.01.2018

  Dobrý den, v současné době používám čočky Acuvue Moist a vyhovuje mi, že je na každé čočce uveden symbol, abych poznala, že si čočku nasazuji správně. Mají něco takového i čočky TopVue? Děkuji

  • info@cocky-optika.cz 08.01.2018
   Dobrý den, díky za otázku. Bohužel, kontaktní čočky TopVue tyto symboly nemají. Některé typy mají lehce modré manipulační zabarvení – například TopVue Elite a TopVue Plus. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
 • Miriam 03.01.2018

  Dobrý den, zakoupila jsem u vás již podruhé kontaktní čočky se stejnou specifikací jako mi objednává optička a podruhé přes ně špatně vidím, jak je to možné? Děkuji.

  • info@cocky-optika.cz 03.01.2018

   Dobrý den, děkujme za Váš dotaz. Vaše objednávky jsme si dohledali a v každé jste objednávala jiné kontaktní čočky s lehce odlišnými parametry. Nevíme tedy, co myslíte „stejnou specifikací“. Můžete být prosím konkrétnější a napsat nám, jaké kontaktní čočky s jakými parametry Vám Vaše lékařka doporučila? Děkujeme a přejeme hezký den.

 • Monika 10.10.2017

  Dobrý den, zakoupila jsem u vás čočky TopVue Air v dioptrii -2.00 a potřebovala bych je jen vyměnit za -1.75. Je nutné tedy peníze vracet, nebo by šlo prostě poslat druhé balení? Děkuji.

  • info@cocky-optika.cz 10.10.2017

   Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V případě, že budou splněny podmínky, můžete čočky vrátit v rámci služby Garance vrácení peněz. Připojte k čočkám dopis, že si cenu přejete vrátit formou kreditu na zákaznický účet. Další nákup pak zaplatíte tímto kreditem. Zbylé čočky pečlivě zabalte, aby nedošlo k jejich poškození. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

   • Monika 23.10.2017

    A za jakou dobu se kredit na účet připíše?

    • info@cocky-optika.cz 23.10.2017

     Dobrý den, díky za dotaz. Pokud vracíte kontaktní čočky v rámci Garance vrácení peněz, měl by být kredit připsán neprodleně po obdržení vrácených čoček. Samozřejmě za předpokladu, že jsou dodrženy všechny podmínky. Pokud snad uběhla delší doba, určitě nás kontaktujte na telefonu +420 226 292 8­92. Děkujeme a přejeme hezký den.

 • Patrik 04.09.2017

  Dobrý den, objednal jsem si u Vás čočky FreshLook Dimensions - dioptrické (6 čoček), které opravdu krásně zvýrazní barvu očí, ale zjistil jsem, že ta propustnost kyslíku je opravdu mizerná a nevydržím je mít v očích déle něž 3 hodiny, což je u čoček pro celodenní nošení docela dost problém. Chtěl jsem se zeptat, jestli by se daly zbylé 4ks čoček vrátit? ( 1 pár mám použitý a další 2 páry mám nepoužité a zabalené). Předem děkuji za info

  • info@cocky-optika.cz 04.09.2017

   Dobrý den, Patriku, děkujeme za Váš dotaz. Je nám velmi líto, že Vám čočky nevyhovují, ale nekompletní balení kontaktních čoček bohužel není možné vrátit. Služba Garance vrácení peněz se vztahuje pouze na kontaktní čočky TopVue. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Veronika 12.05.2017

  Dobrý den, chci si objednat čočky TopVue Premium fot Astigmatism. Na každé oko mám jinou dioptrii a osu - musím si tedy objednat dvě balení (pro každé oko jiné parametry). Vztahuje se i na toto služba Garance vrácení peněz? Z každého balení vyzkouším jednu čočku a v případě, že s nimi nebudu spokojená, půjde vrátit obě balení zpět? Děkuji Vám moc za odpověď.

  • info@cocky-optika.cz 12.05.2017

   Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Služba Garance vrácení peněz se vztahuje i na situaci, kterou popisujete. Je ovšem nutné dodržet všechny podmínky. Pokud tedy objednáte 2 balení po 3 čočkách, musíte skutečně vyzkoušet pouze jednu čočku (z každého balení rozdílných parametrů). Z každého balení tedy budete muset vrátit dvě neporušené a neotevřené čočky (celkem čtyři). Pokud budete mít další dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.