Kate Spade Eliana/G 086

Dámské
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
140 mm
Další rozměry
18 mm
140 mm
45 mm 52 mm
Skladem
Kdy odešleme: Středa 8.2.
3 530 Kč 2 439 Kč Sleva -31%
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 3 530 Kč

Kate Spade

Kate Spade americká značka z jedné nejvlivnější módní metropole světa – New Yorku. Na poli módy se prosadila kabelkou, ze které se stal kult. Dnes značka nabízí vše, co souvisí s ženskou módou. Brýlové modely podtrhnou ženskost velmi vkusným a sofistikovaným způsobem.Detaily brýlí

Do obrouček si můžete vybrat dioptrické i nedioptrické brýlové čočky, dle vašich preferencí. Všechny naše brýlové čočky jsou vyrobeny z kvalitního, extra tvrzeného, plastu a disponují UV filtrem, antireflexní, hydrofobní a super clean povrchovou úpravou. Dále si můžete vybrat doplňkové úpravy proti modrému světlu, samozabarvovací čočky případně sluneční brýlové čočky s volbou barvy čoček a mírou ztmavnutí.

Použitý FLEX kloub ve stranicích umožňuje rozevřít brýle mírně do stran. Manipulace při nasazování nebo sundávání brýlí je proto velmi pohodlná a brýle budou zároveň méně mechanicky namáhané. Celorámové brýle perfektně chrání skla ze všech stran a na tváři hrají dominantní roli. Tento typ brýlí dokonale podtrhnete váš styl. Módní brýle dokonale vyladí váš lifestyle. Hlavním materiálem brýlí je kov a kovové brýle teď letí! Tyto brýle si můžete vitruálně nasadit. Díky online vyzkoušení budete mít hned jasnou představu o tom, jak vám brýle sluší. Spolu s brýlemi vám dorazí originální pouzdro na brýle. Součástí balení brýlí je také čistící hadřík na brýle. Povrch brýlové obruby je lesklý.