Marisio 1771 C5

Dámské Pánské

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
129 mm
Další rozměry
20 mm
136 mm
46 mm 50 mm
Skladem
Kdy odešleme: čtvrtek 18.7.
Cena
2 419 Kč 1 210 Kč Sleva -50%
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 2 419 Kč

Marisio

Značka, která nabízí pestrou paletu brýlových modelů za příznivé ceny. Od barevných svěžích obrub, přes oblíbené kovové, až po klasické decentní brýlové modely. Značka Marisio sází na kvalitu za rozumnou cenu.Detaily brýlí

Do obrouček si můžete vybrat dioptrické i nedioptrické brýlové čočky, dle vašich preferencí. Všechny naše brýlové čočky jsou vyrobeny z kvalitního, extra tvrzeného, plastu a disponují UV filtrem, antireflexní, hydrofobní a super clean povrchovou úpravou. Dále si můžete vybrat doplňkové úpravy proti modrému světlu, samozabarvovací čočky případně sluneční brýlové čočky s volbou barvy čoček a mírou ztmavnutí.

Double bridge je drobnost, která dokáže zpestřit každé brýle. Použitý FLEX kloub ve stranicích umožňuje rozevřít brýle mírně do stran. Manipulace při nasazování nebo sundávání brýlí je proto velmi pohodlná a brýle budou zároveň méně mechanicky namáhané. Polorámové brýle jsou křehké, protože jsou skla chráněna jen z horní části obrub. Na obličeji působí jemně, ale přesto jsou stále doplňkem, který je vidět. Módní brýle dokonale vyladí váš lifestyle. Hlavním materiálem brýlí je kov a kovové brýle teď letí! Tyto brýle si můžete virtuálně nasadit. Díky online vyzkoušení budete mít hned jasnou představu o tom, jak vám brýle sluší. Spolu s brýlemi vám dorazí originální pouzdro na brýle. Součástí balení brýlí je také čistící hadřík na brýle. Povrch brýlové obruby je lesklý. Brýle mají matný finish.