Marisio 2005 C1

Dámské

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
140 mm
Další rozměry
21 mm
146 mm
45 mm 49 mm
Skladem
Kdy odešleme: čtvrtek 20.6.
Cena
1 989 Kč

Marisio

Značka, která nabízí pestrou paletu brýlových modelů za příznivé ceny. Od barevných svěžích obrub, přes oblíbené kovové, až po klasické decentní brýlové modely. Značka Marisio sází na kvalitu za rozumnou cenu.Detaily brýlí

Do obrouček si můžete vybrat dioptrické i nedioptrické brýlové čočky, dle vašich preferencí. Všechny naše brýlové čočky jsou vyrobeny z kvalitního, extra tvrzeného, plastu a disponují UV filtrem, antireflexní, hydrofobní a super clean povrchovou úpravou. Dále si můžete vybrat doplňkové úpravy proti modrému světlu, samozabarvovací čočky případně sluneční brýlové čočky s volbou barvy čoček a mírou ztmavnutí.

Celorámové brýle perfektně chrání skla ze všech stran a na tváři hrají dominantní roli. Tento typ brýlí dokonale podtrhnete váš styl. Módní brýle dokonale vyladí váš lifestyle. Brýle jsou vyrobeny převážně z tvrzeného odolného plastu. Tyto brýle si můžete virtuálně nasadit. Díky online vyzkoušení budete mít hned jasnou představu o tom, jak vám brýle sluší. Spolu s brýlemi vám dorazí originální pouzdro na brýle. Součástí balení brýlí je také čistící hadřík na brýle. Povrch brýlové obruby je lesklý.