Montblanc MB0011O 005

Dámské Pánské

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
147 mm
Další rozměry
19 mm
150 mm
42 mm 54 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pátek 1.3.
Cena
4 479 Kč

Brýle Montblanc

Značka Montblanc vznikla už v roce 1906 pod původním jménem Simplo Filler Pen se zaměřením na luxusní pera. O 4 roky později značka uvedla na trh psací pero Mont Blanc, které nakonec dalo značce nové jméno. Nyní značka Montblanc nabízí celou řadu luxusních doplňků a mimo jiné i brýle. Mezi brýlemi naleznete spíše formální modely nové doby i modely inspirované minulostí.Detaily brýlí

Do obrouček si můžete vybrat dioptrické i nedioptrické brýlové čočky, dle vašich preferencí. Všechny naše brýlové čočky jsou vyrobeny z kvalitního, extra tvrzeného, plastu a disponují UV filtrem, antireflexní, hydrofobní a super clean povrchovou úpravou. Dále si můžete vybrat doplňkové úpravy proti modrému světlu, samozabarvovací čočky případně sluneční brýlové čočky s volbou barvy čoček a mírou ztmavnutí.

Celorámové brýle perfektně chrání skla ze všech stran a na tváři hrají dominantní roli. Tento typ brýlí dokonale podtrhnete váš styl. Brýle jsou vyrobeny převážně z tvrzeného odolného plastu. Spolu s brýlemi vám dorazí originální pouzdro na brýle. Součástí balení brýlí je také čistící hadřík na brýle. Povrch brýlové obruby je lesklý.