MyDay daily disposable toric (30 čoček)

675 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy od 39 Kč *
PPL - kurýr od 75 Kč *
Česká pošta - kurýr od 75 Kč
GLS - kurýr od 95 Kč
* Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma
675 Kč

Popis čoček MyDay daily disposable toric

Tyto jednodenní kontaktní čočky od společnosti CooperVision nabízí efektivní řešení korekce astigmatismu. Jedná se o silikon-hydrogelové čočky, které jsou příjemné a pohodlné po celý den.

Prodyšný silikon-hydrogel

Struktura silikon-hydrogelového materiálu disponuje technologií Aquaform. Silikonová složka materiálu je vysoce prodyšná, a proto výrobce snížil podíl silikonu, aby získal více prostoru pro hydrofobní složky, které zlepšují smáčivost a optimalizují obsah vody v materiálu. Nižší obsah silikonové složky dále činí materiál velmi pružný a jemný.

Korekce astigmatismu

Kontaktní čočky MyDay daily disposable toric jsou rovnoměrně horizontálně ztenčené, čímž zlepšují stabilitu a současně snižují rotaci čočky při mrkání. Torická optická zóna umožňuje výbornou zrakovou ostrost. Stejným optickým designem, Optimised Toric Lens Geometry, disponují i oblíbené čočky Biofinity toric.

Další vlastnosti čoček

Plocha čočky obsahuje UV filtr, který dokáže zachytit 85 % UVA a 96 % UVB záření. Protože plocha čočky nechrání celé oko, doporučujeme čočky kombinovat se slunečními brýlemi, které poskytnou ochranu celému očnímu okolí.
Materiál čočky má namodralé manipulační zbarvení a na povrchu má jednu orientační značku na 6 hod.

Vlastnosti - MyDay daily disposable toric (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Množství vody: 54%
Propustnost kyslíku: 80 Dk/t
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Jméno produktu: MyDay daily disposable toric
Spaní s čočkami?: Ne
Materiál: Stenfilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jana Petrásová

Dobrý den, běžně si kupuji čočky od stejného výrobce Avaira Vitality Toric a ráda bych nějaké jednodenní čočky na potápění. Jsou tyto čočky vhodné? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Po stránce velikostních parametrů by Vám měly čočky bez potíží sednout. Z hlediska materiálu však nedokážeme říct, jestli tento typ silikon-hydrogelového materiálu Vaším očím vyhovovat bude. Jde o velmi individuální záležitost. Teoreticky by ale mohl. Správně byste měla mít všechny čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na nevhodný výběr čoček totiž není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.