Oakley OX5115 511502

Dámské Pánské
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
134 mm
Další rozměry
18 mm
139 mm
36 mm 53 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pátek 8.7.
Poštovné zdarma
2 749 Kč

Brýle Oakley

Máte rádi funkční design s inovativními prvky, pak jste na správném místě. Značkové brýle Oakley splní i ty nejnáročnější požadavky.

Detaily brýlí

Do obrouček si můžete vybrat dioptrické i nedioptrické brýlové čočky, dle vašich preferencí. Všechny naše brýlové čočky jsou vyrobeny z kvalitního, extra tvrzeného, plastu a disponují UV filtrem, antireflexní, hydrofobní a super clean povrchovou úpravou. Dále si můžete vybrat doplňkové úpravy proti modrému světlu, samozabarvovací čočky případně sluneční brýlové čočky s volbou barvy čoček a mírou ztmavnutí.

Bezrámové brýle jsou velmi jemné a na tváři nenápadné. Jsou proto ideální volbou pro lidi, kteří nechtějí výrazně měnit výraz své tváře. Protože jsou brýlová skla spojená se stranicemi a nosíkem pouze šroubky, jsou velice křehké. Hlavním materiálem brýlí je kov a kovové brýle teď letí! Tyto brýle si můžete vitruálně nasadit. Díky online vyzkoušení budete mít hned jasnou představu o tom, jak vám brýle sluší. Spolu s brýlemi vám dorazí originální pouzdro na brýle.