Oční kapky Comfort Drops 20 ml

149 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 27.3. zvolte parametry
149 Kč
Osobní odběr zdarma
PPL od 69 Kč
Česká pošta od 69 Kč
GLS od 95 Kč
Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma

Oční kapky Comfort Drops 20 ml

Comfort Drops jsou oční kapky od společnosti CooperVision. Kapky jsou vhodné pro aplikaci i při nasazených kontaktních čočkách. Jejich složení má stejné pH jako slzy a kapky Comfort Drops jsou určeny pro osvěžení očí, obnovení slzného filmu a ukončení nepohodlí, které může být způsobeno špatnými okolními podmínkami.
Oční kapky Comfort Drops jsou ideální volbou, pokud chcete během nošení čoček dodat očím i čočkám dodatečnou hydrataci a lubrikaci.

Vlastnosti - Oční kapky Comfort Drops 20 ml

Výrobce: CooperVision
Objem: 20 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Konzervanty: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petra Novotná

Dobrý den.. nosím kontaktní čočky a poprvé jsem použila oční kapky Komfort Drops a přes hodinu jsem viděla rozmazaně,je to možné?

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je nám velmi líto, že jste měla s použitím kapek nepříjemnosti. Tyto oční kapky lze používat na kontaktní čočky. Vaše reakce není příliš obvyklá. Je pravděpodobné, že Vám nějaká složka z očních kapek vadí. Nežádoucí účinky u očních kapek vyvolávají u citlivých osob většinou konzervační látky. Doporučujeme Vám v používání očních kapek dále nepokračovat. Situaci můžete konzultovat s Vaším lékařem. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili spíše oční kapky bez konzervantů např. Hylo Fresh nebo Hylo Comod. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Martina K

Dobrý večer,mohu tyto kapky používat při syndromu suchého oka?Tzn. kapat po dvou hodinách? Děkuji M.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto kapky je možné používat při syndromu suchého oka, v příbalovém letáku je výrobcem doporučeno kapat 1-2 kapky 1-2x denně. Pokud byste měla další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Zdeňka Procházková

Zdravím, jsou tyto kapky bez konzervačních látek, prosím? Děkuji za info

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto čočky obsahují konzervant Polyhexanid. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Lenka

Jak dlouho po otevření se mohou používat oční kapky Comfort Drops. Děkuji Vám.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Oční kapky můžete používat maximálně 3 měsíce od prvního otevření. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.