Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

attributesPrimary

Pátek 22.3.

blank
Cena za položku
289 Kč
289 Kč
In Time Nejvýhodnější doručení
od 59 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1978×
od 59 Kč
Oční kapky HYLO-CARE 10 ml  - Oční kapky
Hodnocení uživatelů (195x)

Oční kapky HYLO-CARE

Oční kapky HYLO-CARE obsahují hyaluronát sodný, přirozenou látku, která se vyskytuje v oku i v jiných částech těla. Tato látka má zvláštní fyzikální vlastnosti – na povrchu oka vytváří stejnoměrný stabilní a dlouhodobě setrvávající film, který odolává odplavení, přičemž funkce oka zůstávají nedotčeny. Tím je oko dlouhodobě chráněno před pocitem vyschnutí a drážděním, které se při nošení kontaktních čoček velmi často vyskytuje.

Nošení kontaktních čoček je při používání očních kapek HYLO-CARE příjemnější a zdravější. HYLO-CARE poskytuje velmi účinnou pomoc při pocitech tlaku, pálení a suchosti v očích. Výjimečné jsou oční kapky HYLO-CARE v tom, že neobsahují konzervační látky, díky čemuž jsou dobře snášeny i při dlouhodobém užívání.

Přípravek HYLO-CARE obsahuje dexpanthenol, který patří do velké skupiny B-vitaminů. Tato složka přípravku vzhledem ke své vysoké schopnosti vázat vodu oko osvěžuje, čímž efektivně podporuje zvlhčovací schopnosti hyaluronátu sodného.

Vlastnosti

Výrobce: Ursapharm
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ano

Oční kapky Gelone 10 ml

Chytrá alternativa!

Kapky Gelone poskytují okamžitou zklidňující úlevu unaveným a podrážděným očím a nošení čoček se díky nim stává znatelně komfortnější.

Ušetříte: 179 Kč
Cena: 110 Kč
Přejít na produkt

Komentáře


Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

289 Kč

Skladem > 100 ks