Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

attributesPrimary

Čtvrtek 23.5.

blank
Cena za položku
289 Kč
289 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 2115×
od 59 Kč
Oční kapky HYLO-CARE 10 ml  - Oční kapky
Hodnocení uživatelů (198x)

Oční kapky HYLO-CARE

Oční kapky HYLO-CARE obsahují hyaluronát sodný, přirozenou látku, která se vyskytuje v oku i v jiných částech těla. Tato látka má zvláštní fyzikální vlastnosti – na povrchu oka vytváří stejnoměrný stabilní a dlouhodobě setrvávající film, který odolává odplavení, přičemž funkce oka zůstávají nedotčeny. Tím je oko dlouhodobě chráněno před pocitem vyschnutí a drážděním, které se při nošení kontaktních čoček velmi často vyskytuje.

Nošení kontaktních čoček je při používání očních kapek HYLO-CARE příjemnější a zdravější. HYLO-CARE poskytuje velmi účinnou pomoc při pocitech tlaku, pálení a suchosti v očích. Výjimečné jsou oční kapky HYLO-CARE v tom, že neobsahují konzervační látky, díky čemuž jsou dobře snášeny i při dlouhodobém užívání.

Přípravek HYLO-CARE obsahuje dexpanthenol, který patří do velké skupiny B-vitaminů. Tato složka přípravku vzhledem ke své vysoké schopnosti vázat vodu oko osvěžuje, čímž efektivně podporuje zvlhčovací schopnosti hyaluronátu sodného.

Vlastnosti

Výrobce: Ursapharm
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Expirace: 6 měsíců a více
Hyaluronát sodný: Ano

Oční kapky Gelone 10 ml

Chytrá alternativa!

Kapky Gelone poskytují okamžitou zklidňující úlevu unaveným a podrážděným očím a nošení čoček se díky nim stává znatelně komfortnější.

Ušetříte: 179 Kč
Cena: 110 Kč
Přejít na produkt

Komentáře


Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

289 Kč

Skladem > 200 ks