Oční kapky HYLO - GEL 10 ml

359 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 5.12. zvolte parametry
359 Kč
Osobní odběr od 29 Kč
PPL od 69 Kč
GLS od 95 Kč
Česká pošta od 69 Kč
Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma

Oční kapky HYLO-GEL 10 ml

Sterilní oční kapky HYLO-GEL určené k intenzivnímu zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku.

Vzhledem k tomu, že HYLO-GEL neobsahuje žádnou konzervační přísadu, je všeobecně výborně snášen. Navíc neobsahuje fosfáty - tím je zamezeno možným komplikacím s tvorbou usazenin na rohovce.

Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček.

HYLO-GEL obsahuje vysoce viskózní roztok hyaluronátu sodného, přirozenou látku, která se nachází v oku i v jiných částech těla. Tato látka má zvláštní fyzikální vlastnosti - na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film. Trvalé nebo silnější obtíže se zmírní a oko je chráněno před podrážděním.

Vlastnosti - Oční kapky HYLO - GEL 10 ml

Výrobce: Ursapharm
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Hyaluronát sodný: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Miroslava Tarantova

Dobrý den, mám dotaz byl mi doporučen hylogel pro psa, měla poranění oka (od kočky), na oko téměř nevidí a máme používat právě hylo gel, ale nevím který je nejlepší. Děkuji za doporučení.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Oční kapky HYLO - GEL jsou doporučovány i lidem po operacích očí. Výrobce na svém webu doslova píše: "mimořádně dobře se hodí k podpoře hojení očí po operaci." Je tedy velmi pravděpodobné, že tyto kapky Vašemu pejskovi pomohou. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.