Oční kapky HYLO - GEL 10 ml

379 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 3.4. zvolte parametry
379 Kč
Osobní odběr zdarma
PPL od 69 Kč
Česká pošta od 69 Kč
GLS od 95 Kč
Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma

Oční kapky HYLO-GEL 10 ml

Sterilní oční kapky HYLO-GEL určené k intenzivnímu zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku.

Vzhledem k tomu, že HYLO-GEL neobsahuje žádnou konzervační přísadu, je všeobecně výborně snášen. Navíc neobsahuje fosfáty - tím je zamezeno možným komplikacím s tvorbou usazenin na rohovce.

Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček.

HYLO-GEL obsahuje vysoce viskózní roztok hyaluronátu sodného, přirozenou látku, která se nachází v oku i v jiných částech těla. Tato látka má zvláštní fyzikální vlastnosti - na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film. Trvalé nebo silnější obtíže se zmírní a oko je chráněno před podrážděním.

Vlastnosti - Oční kapky HYLO - GEL 10 ml

Výrobce: Ursapharm
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Hyaluronát sodný: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Miroslava Tarantova

Dobrý den, mám dotaz byl mi doporučen hylogel pro psa, měla poranění oka (od kočky), na oko téměř nevidí a máme používat právě hylo gel, ale nevím který je nejlepší. Děkuji za doporučení.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Oční kapky HYLO - GEL jsou doporučovány i lidem po operacích očí. Výrobce na svém webu doslova píše: "mimořádně dobře se hodí k podpoře hojení očí po operaci." Je tedy velmi pravděpodobné, že tyto kapky Vašemu pejskovi pomohou. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.