Oční kapky Refresh 15 ml

209 Kč
92% doporučuje
Tyto oční kapky jsou momentálně nedostupné z důvodu omezené výrobní kapacity společnosti Allergan. Děkujeme za pochopení.
Kdy odešleme? 1 ks Není k dispozici zvolte parametry
Pro objednávky nad 1200 Kč je poštovné zdarma
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
PPL PPL
od 89 Kč
GLS GLS
od 95 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
209 Kč

Oční kapky Refresh

Oční kapky Refresh poskytují okamžitou zklidňující úlevu a dlouhotrvající komfort. Oční kapky Refresh jsou oční kapky, jenž nahrazují vlastní slzy a poskytují oku umělý ochranný film, pokud jeho přirozený ochranný film není dostatečný, a tím chrání Vaše oči proti škodlivým faktorům, jako jsou smog, horko, vítr, klimatizované prostory, práce před monitorem.

Kapky Refresh brání osychání povrchu oka a pomáhají odplavovat prachové částice. Kapky můžete používat i bez lékařského předpisu. Pocit suchého oka je nejčastější komplikace, kterou udávají nositelé kontaktních čoček. Tato komplikace má různé příčiny, společným jmenovatelem je však právě nedostatek slz. Oční kapky Refresh poskytují rychlou a účinnou pomoc.

Oční kapky Refresh se aplikují v dávce 1-2 kapky na vnitřní stranu kontaktní čočky před jejím nasazením.

Objem lahvičky: 15 ml

Vlastnosti
Výrobce: Allergan
Objem: 15 ml
Použitelnost po otevření: 2 měsíce
Expirace: 6 měsíců a více
Konzervanty: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Chytrá alternativa
Oblíbené

Oční kapky Gelone 10 ml

Skladem
    Kapky Gelone poskytují okamžitou zklidňující úlevu unaveným a podrážděným očím a nošení čoček se díky nim stává znatelně komfortnější.
Cena: 110 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Kateřina Hesová

Dobrý den, chci se zeptat jestli kapky refresh obsahují konzervantu?

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Kapky obsahují konzervační složku Purite. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Kateřina

Dobrý den, jsou tyto kapky bez konzervačních látek? Děkuji

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujme za Váš dotaz. Tyto kapky konzervační látky obsahují. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Petra

Dobrý den, mohu oční kapky používat, i když nejsem nositelem kontaktních čoček? Pracuji denně 8 hod u počítače a často mám pocit těžkých, unavených očí, jakmile vyjdu pak na denní světlo slzí mi oči, jak když brečím. Popřípadě čím nahradit, aby ale nebyla látka v kapkách návyková? Děkuji předem moc za odpověď. Petra

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, díky za otázku. Ano, kapky určitě můžete používat, i když nenosíte kontaktní čočky. Problém Vám doporučujeme konzultovat s očním lékařem. Může jít o poruchu slzného filmu. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Miluše Maňáková

Jak dlouho po otevření se mohou používat oční kapky Refresh

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kapky je možné používat 60 dnů od otevření. V případě dalších dotazů se na nás obraťte. Přejeme Vám hezký den.

Miluše Maňáková

Mohou se kapky používat po operaci očí s novými čočkami?

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontraindikaci tohoto druhu výrobce v příbalovém letáku nezmiňuje. Doporučujeme Vám vhodnost kapek konzultovat se svým očním lékařem, který zná individuality Vašich očí. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.