Oční kapky Refresh 15 ml

attributesPrimary

Pátek 21.6.

blank
Cena za položku
199 Kč
199 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 2174×
od 59 Kč
Oční kapky Refresh 15 ml - Oční kapky
Hodnocení uživatelů (145x)

Oční kapky Refresh

Oční kapky Refresh poskytují okamžitou zklidňující úlevu a dlouhotrvající komfort. Oční kapky Refresh jsou oční kapky, jenž nahrazují vlastní slzy a poskytují oku umělý ochranný film, pokud jeho přirozený ochranný film není dostatečný, a tím chrání Vaše oči proti škodlivým faktorům, jako jsou smog, horko, vítr, klimatizované prostory, práce před monitorem.

Kapky Refresh brání osychání povrchu oka a pomáhají odplavovat prachové částice. Kapky můžete používat i bez lékařského předpisu. Pocit suchého oka je nejčastější komplikace, kterou udávají nositelé kontaktních čoček. Tato komplikace má různé příčiny, společným jmenovatelem je však právě nedostatek slz. Oční kapky Refresh poskytují rychlou a účinnou pomoc.

Oční kapky Refresh se aplikují v dávce 1–2 kapky na vnitřní stranu kontaktní čočky před jejím nasazením.

Objem lahvičky: 15 ml

Vlastnosti

Výrobce: Allergan
Objem: 15 ml
Použitelnost po otevření: 2 měsíce
Expirace: 6 měsíců a více

Oční kapky Gelone 10 ml

Chytrá alternativa!

Kapky Gelone poskytují okamžitou zklidňující úlevu unaveným a podrážděným očím a nošení čoček se díky nim stává znatelně komfortnější.

Ušetříte: 89 Kč
Cena: 110 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Lukad

  V popisu je,ze konzwrvacni latky neobsahuji,jinde v teatech to same a vy rikate ,ze obsahuji. Jaka je tedy realuta? Diky

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kapky obsahují konzervant (karboxymethyl­celulózu). Za chybu v popisném textu se velmi omlouváme a ihned ji opravíme. Díky za pochopení a kdybychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Kateřina

  Dobrý den, jsou tyto kapky bez konzervačních látek? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujme za Váš dotaz. Tyto kapky konzervační látky obsahují. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Petra

  Dobrý den, mohu oční kapky používat, i když nejsem nositelem kontaktních čoček? Pracuji denně 8 hod u počítače a často mám pocit těžkých, unavených očí, jakmile vyjdu pak na denní světlo slzí mi oči, jak když brečím. Popřípadě čím nahradit, aby ale nebyla látka v kapkách návyková? Děkuji předem moc za odpověď. Petra

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za otázku. Ano, kapky určitě můžete používat, i když nenosíte kontaktní čočky. Problém Vám doporučujeme konzultovat s očním lékařem. Může jít o poruchu slzného filmu. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Miluše Maňáková

  Jak dlouho po otevření se mohou používat oční kapky Refresh

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kapky je možné používat 60 dnů od otevření. V případě dalších dotazů se na nás obraťte. Přejeme Vám hezký den.

 • Miluše Maňáková

  Mohou se kapky používat po operaci očí s novými čočkami?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontraindikaci tohoto druhu výrobce v příbalovém letáku nezmiňuje. Doporučujeme Vám vhodnost kapek konzultovat se svým očním lékařem, který zná individuality Vašich očí. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Oční kapky Refresh 15 ml

Oční kapky Refresh 15 ml

Oční kapky Refresh 15 ml

199 Kč

Skladem > 600 ks