Oční kapky Refresh 15 ml

219 Kč
97% doporučuje
Kdy odešleme? zvolte parametry
Osobní odběr od 39 Kč *
PPL od 75 Kč *
Česká pošta od 75 Kč
GLS od 95 Kč
* Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma
219 Kč

Oční kapky Refresh ****************** Oční kapky Refresh poskytují okamžitou zklidňující úlevu a dlouhotrvající komfort. Oční kapky Refresh jsou oční kapky, jenž nahrazují vlastní slzy a poskytují oku umělý ochranný film, pokud jeho přirozený ochranný film není dostatečný, a tím chrání Vaše oči proti škodlivým faktorům, jako jsou smog, horko, vítr, klimatizované prostory, práce před monitorem. Kapky Refresh brání osychání povrchu oka a pomáhají odplavovat prachové částice. Kapky můžete používat i bez lékařského předpisu. Pocit suchého oka je nejčastější komplikace, kterou udávají nositelé kontaktních čoček. Tato komplikace má různé příčiny, společným jmenovatelem je však právě nedostatek slz. Oční kapky Refresh poskytují rychlou a účinnou pomoc. Oční kapky Refresh se aplikují v dávce 1-2 kapky na vnitřní stranu kontaktní čočky před jejím nasazením. Objem lahvičky: 15 ml

Vlastnosti - Oční kapky Refresh 15 ml

Výrobce: Allergan
Objem: 15 ml
Použitelnost po otevření: 2 měsíce
Konzervanty: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Oční kapky Laim Care Gel Drops 10 ml

Skladem
  • Vysoký podíl hyaluronátu sodného
  • Vhodné i pro citlivé oči
  • Lze aplikovat i na nasazené čočky
Cena: 197 Kč

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jaroslav Matějka

Jaké je konkrétní složení dezinfekční přísady Purite? Je tato látka účinkem odlišná např. od Septonexu? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výrobci nám, bohužel, neposkytují detailní informace o složkách, ze kterých vyrábějí své výrobky. Z tohoto důvodu Vám nejsme schopni na Vaši otázku odpovědět. Pokud je pro Vás tato informace důležitá, kontaktujte prosím výrobce očních kapek. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Kateřina Hesová

Dobrý den, chci se zeptat jestli kapky refresh obsahují konzervantu?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Kapky obsahují konzervační složku Purite. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Kateřina

Dobrý den, jsou tyto kapky bez konzervačních látek? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujme za Váš dotaz. Tyto kapky konzervační látky obsahují. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Petra

Dobrý den, mohu oční kapky používat, i když nejsem nositelem kontaktních čoček? Pracuji denně 8 hod u počítače a často mám pocit těžkých, unavených očí, jakmile vyjdu pak na denní světlo slzí mi oči, jak když brečím. Popřípadě čím nahradit, aby ale nebyla látka v kapkách návyková? Děkuji předem moc za odpověď. Petra

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, díky za otázku. Ano, kapky určitě můžete používat, i když nenosíte kontaktní čočky. Problém Vám doporučujeme konzultovat s očním lékařem. Může jít o poruchu slzného filmu. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Miluše Maňáková

Jak dlouho po otevření se mohou používat oční kapky Refresh

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kapky je možné používat 60 dnů od otevření. V případě dalších dotazů se na nás obraťte. Přejeme Vám hezký den.

Miluše Maňáková

Mohou se kapky používat po operaci očí s novými čočkami?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontraindikaci tohoto druhu výrobce v příbalovém letáku nezmiňuje. Doporučujeme Vám vhodnost kapek konzultovat se svým očním lékařem, který zná individuality Vašich očí. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.