Oční kapky Systane Ultra 10 ml

279 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 13.4. Úterý 13.4. zvolte parametry
Pro objednávky nad 1200 Kč je poštovné zdarma
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
PPL PPL
od 89 Kč
Zásilkovna.cz Osobní odběr 6276×
od 59 Kč
279 Kč

Zcela nové zvlhčující oční kapky Systane Ultra 10 ml od výrobce Alcon přinášejí velmi efektivní a rychlé řešení při pocitu suchosti Vašich očí a přinášení rychlou úlevu od nejvíce obtěžujících projevů nošení kontaktních čoček např. pálení či píchání, pocit cizího tělíska nebo písku v očích.

Kapky Systane Ultra mohou být také použity pro lubrikaci všech silikon-hydrogelových a měkkých (hydrofilních) kontaktních čoček při drobném podráždění, nepohodlí nebo zamlžení.

Doba použitelnosti po otevření: 6 měsíců.

Vlastnosti
Výrobce: Alcon
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Expirace: 6 měsíců a více

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Komentář

Marie Vačkářová

Lze kapky Systane ultra používat po operaci šedého zákalu - nová čočka?

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Toto by měl posoudit Váš ošetřující lékař, který zná Vaši kompletní anamnézu. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

Radana

Kvalitní výrobek, za dobrou cenu. Já jsem s kapkami spokojena.

Komentář

Jan Palát

Dobrý den, bez kontaktních čoček už si běžný život nedovedu představit. Především i kvůli tomu, že rád sportuji a s čočkami je to prostě pohodlnější. Neustálé pálení očí už bylo natolik obtěžujícím, že jsem zvažoval přechod k brýlím. Naštěstí mi kamarád poradil tyto kapky a ta úleva je neskutečná. Mohu dál nosit čočky a to stačí si kápnout jen dvakrát denně. Pro mne ideální výrobek. Děkuji za něj.