Oční sprej Blink Refreshing Eye 10 ml

199 Kč
93% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 27.3. zvolte parametry
199 Kč
Osobní odběr zdarma
PPL od 69 Kč
Česká pošta od 69 Kč
GLS od 95 Kč
Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma

Oční sprej Refreshing Eye

Není Vám příjemné kapání do očí? Pak pro vás bude ideální oční sprej Blink Refreshing Eye 10 ml! Alternativa od očních kapek pro všechny, které zužuje lehká forma suchosti očí či únava.

Jednoduchá aplikace - silný účinek

Výrobce uvádí doporučenou vzdálenost aplikace 10 cm na otevřené oči. Sprej tak lépe vnikne do očí a finální efekt je působivější. Sprej lze aplikovat i na zavřené oči, avšak výsledný efekt nemusí být tak účinný. Dobrou zprávou pro všechny dámy je, že oční sprej Blink Refreshing Eye nerozmaže žádný make-up! Dámy mohou bez obav aplikovat sprej na nalíčenou tvář.

Za vynikající snášenlivost očního spreje může především neutrální pH 7,2, hyaluronát sodný a nepřítomnost aromatických látek. Hyaluronát sodný v očním spreji působí jako velmi efektivní lubrikant, který rychle uleví od suchosti. Zároveň umí obnovit a udržet potřebný komfort pro nositele kontaktních čoček. Velikou předností je, že se před aplikací očního spreje nemusejí z očí vyndávat kontaktní čočky, ale lze stříknout sprej z doporučené vzdálenosti přímo na nasazené kontaktní čočky.

Doba použitelnosti spreje je omezena na 90 dnů od prvního použití.

Vlastnosti - Oční sprej Blink Refreshing Eye 10 ml

Výrobce: Johnson and Johnson
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?