Počítačové brýle Crullé TR1726 C7

Dámské

Tyto brýle již obsahují skla s ochranou proti modrému světlu.


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
135 mm
Další rozměry
20 mm
140 mm
47 mm 50 mm
Skladem
Kdy odešleme: úterý 16.7.
Cena
1 069 Kč

Brýle Crullé

Imponují vám jednoduché, a přesto krásné brýle? Pak si vás jistě získá značka Crullé. Kolekce těchto módních brýlí vyniká klasickými, elegantními i moderními tvary brýlí s čistými liniemi a velmi sympatickými cenami.

Detaily brýlí

Tyto brýlové obroučky jsou již osazeny nedioptrickými čočkami s úpravou proti modrému světlu. Jestliže máte dobrý zrak, ale pracujete celý den na počítači, trávíte větší část dne pod zářivkami, jste milovník seriálů a filmů nebo trávíte volný čas hraním her, pak jistě znáte pocit unavených očí. Blue blocker vrstva, kterou jsou vybavené brýlové čočky, filtruje modré světlo a očím poskytuje značnou úlevu. Brýlové čočky mají díky blue blocker vrstvě transparentní nádech žlutého zbarvení, díky tomu budete vnímat barvy mnohem reálněji, a i kontrast barev bude vyšší.

Celorámové brýle perfektně chrání skla ze všech stran a na tváři hrají dominantní roli. Tento typ brýlí dokonale podtrhnete váš styl. Módní brýle dokonale vyladí váš lifestyle. Brýle jsou vyrobeny převážně z tvrzeného odolného plastu. Tyto brýle si můžete virtuálně nasadit. Díky online vyzkoušení budete mít hned jasnou představu o tom, jak vám brýle sluší. Spolu s brýlemi vám dorazí originální pouzdro na brýle. Součástí balení brýlí je také čistící hadřík na brýle. Povrch brýlové obruby je lesklý.