Počítačové brýle David Beckham DB 7070/BB 2M2

Dámské Pánské

Tyto brýle již obsahují skla s ochranou proti modrému světlu.


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
140 mm
Další rozměry
21 mm
145 mm
39 mm 52 mm
Skladem
Kdy odešleme: čtvrtek 18.7.
Cena
4 599 Kč

Všechny varianty tohoto produktu

Brýle David Beckham

Kolekce brýlí Davida Beckhama se nese v duchu ikonických tvarů s retro designem. Ač mají brýle vintage nádech, stále je z nich cítit dotek moderny. Nadčasové kousky vám budou jednoduše dělat radost dlouhá léta.Detaily brýlí

Tyto brýlové obroučky jsou již osazeny nedioptrickými čočkami s úpravou proti modrému světlu. Jestliže máte dobrý zrak, ale pracujete celý den na počítači, trávíte větší část dne pod zářivkami, jste milovník seriálů a filmů nebo trávíte volný čas hraním her, pak jistě znáte pocit unavených očí. Blue blocker vrstva, kterou jsou vybavené brýlové čočky, filtruje modré světlo a očím poskytuje značnou úlevu. Brýlové čočky mají díky blue blocker vrstvě transparentní nádech žlutého zbarvení, díky tomu budete vnímat barvy mnohem reálněji, a i kontrast barev bude vyšší.

Celorámové brýle perfektně chrání skla ze všech stran a na tváři hrají dominantní roli. Tento typ brýlí dokonale podtrhnete váš styl. Brýle jsou vyrobeny převážně z tvrzeného odolného plastu. Spolu s brýlemi vám dorazí originální pouzdro na brýle. Součástí balení brýlí je také čistící hadřík na brýle. Povrch brýlové obruby je lesklý.