Proclear 1 Day (30 čoček)

Garance 365
attributesPrimary

Pondělí 18.2.

cleaner
blank
Cena za položku
389 Kč
389 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1975×
od 59 Kč
Proclear 1 Day (30 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (196x)

Kontaktní čočky Proclear 1 Day

Přejít na Proclear 1 Day (90 čoček)

Kontaktní čočky Proclear 1 Day byly uvedeny na trh v březnu 2009. V segmentu jednodenních čoček představují významný posun v kvalitě a komfortu. Jedná se o velmi inovativní výrobek společnosti CooperVision, který se pyšní perfektní snášenlivostí a skutečně celodenním komfortem.

Materiál pro pohodlné používání

Jednodenní čočky Proclear 1 Day jsou vyrobeny z nového vylepšeného materiálu s obsahem molekul fosfatidilcholinu (PC), které jsou přirozenou součástí všech buněk lidského těla. PC molekuly jsou schopné vázat na sebe velké množství vody, která pak obklopuje celý povrch čočky a působí jako přirozená ochrana proti osychání a usazování nečistot. PC Technologie významně napomáhá zdravějšímu a pohodlnějšímu používání kontaktních čoček. Snášenlivost Proclear 1 Day je zvýšena také zaoblenými okraji, čímž se snižuje dráždění spojivky.

Čisté vidění za všech podmínek

Kontaktní čočky Proclear 1 Day se díky asférickému designu přední plochy řadí mezi výrobky s nejlepšími optickými vlastnostmi na trhu. Tato technologie je zárukou čistého vidění za všech světelných podmínek.

Nejzdravější řešení pro Vaše oči

Obecně výhoda jednodenních kontaktních čoček spočívá v záruce nejzdravějšího užívání této formy oční korekce. Nečistoty, bílkoviny a jiné alergeny nemají čas se v nebezpečném množství na Vašich kontaktních čočkách usadit. Tato vlastnost je významná obzvláště pro alergiky v pylové sezóně. Každý pár je určený právě pro jedno použití po dobu jednoho dne.

Proclear 1 Day nejsou určené k přespávání. Neztrácíte čas čištěním, neutrácíte za roztoky a případné poškození nebo ztráta např. při plavání není finančně tak bolestivá.

Vlastnosti

Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Množství vody: 60%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon A

TopVue Daily (30 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Daily jsou velmi pohodlné a dobře snášené jednodenní hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně lubrikační látky hyaluronátu sodného.

Ušetříte: 114 Kč
Cena: 275 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Hanka

  Dobrý den, nosím kontaktní čočky Biofinity - 8,5 dioptrií a mají parametry 8,6 a 14, chtěla bych se zeptat, zda nebude problém v oku, při tomto průměru a zakřivení, děkuji, Hanka.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Takovýto rozdíl v průměru čočky by mělo oko tolerovat, ale nemůžeme Vám to s slíbit s jistotou. Teorie se s praxí mnohdy rozchází a oči každého nositele jsou jiné. Problém by mohl nastat u materiálu. Kontaktní čočky Biofinity jsou vyrobeny z materiálu silikon hydrogelového typu a jejich propustnost kyslíku je na velmi vysoké úrovni. Naproti tomu Proclear 1 Day jsou z materiálu, u kterého dominuje obsah vody. Nedokážeme Vám říci, jak by oči na takovou změnu reagovaly, a tak bychom Vám doporučovali navštívit kontaktologa, který Vám umožní nové jednodenní čočky vyzkoušet. Alternativou by mohly být TopVue Elite, které jsou sice rovněž vyrobeny z hydrogelového materiálu, ale v případě, že by Vám nevyhovovaly, můžete u nich využít speciální službu Garance vrácení peněz. TopVue Elite jsou dostupné i v menším balení 10 ks. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

 • Libor Doležal

  Nosil jsem jednodenní čočky Switch z Fokus optik, dle všech parametrů, materiálu a výrobce jsem našel Proclear od Cooper Vision. Jsou to totožné čočky, akorát v jiném obalu a po vyzkoušení ob den se mi zdá, že tyto originální jsou ještě o trochu lepší. Takže tu máme další podvod na zákazníka, za mě GOOD BYE FOKUS OPTIK.

 • Lenka Kaiserová

  Dobrý den,při první aplikaci čoček mi byly aplikovány měsíční čočky SWITCH se zakřivením 8.4 a DIA 14.2. Čočky po týdnu nošení začaly být v oku nesnesitelné-po výměně za vzorky 1denních čoček oko v pořádku. Mohu se zakřivením 8.4 vybrat i čočky, které budou mít zakřivení menší popř.větší? Mám také problém při nošení čoček v práci-pracuji na PC a při čočkách nevidím tak jasně a bez problémů jako s brýlemi. Je toto možné nějak upravit? Dioptrie mám 1,75 - 2 na obou očích a zatím je mi jedno kterou z dioptrií mám na oku. Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, lidské oko bývá schopno tolerovat malou odchylku zakřivení čočky – tzn. pokud je Vaše zakřivení 8.4 nemělo by Vám teoreticky dělat problém zakřivení 8.5, nikdo Vám však nemůže zaručit, jak bude reagovat právě Vaše oko – roli hraje vrozená citlivost, někdo změnu nevnímá, jinému připadá nesnesitelná. Problém pak také může nastat pokud okraje čoček zasahují do limbu – místa, kde rohovka přechází v bělimu (toto místo je velice citlivé). Při práci na PC většinou málo mrkáme, proto čočky na vzduchu více osychají, oči potom mohou pálit, být suché a můžete mít pocit neostrého nebo zamlženého vidění. Doporučujeme vyzkoušet lubrikační oční kapky ke zvlhčení kontaktních čoček – z naší nabídky Vám můžeme doporučit např. kapky Gelone nebo Laim-Care gel drops.

 • Renata Bělohorská

  Zakoupila jsem čočky v tomto obchodě poprvé, zpočátku jsem měla obavu, zda to budou za tak nízkou cenu skutečně originální čočky od výrobce, ale obavy byly zažehnány, podle kvality je zřejmé, že jde o originální výrobek. Tak si říkám, proč jsem celé roky platila dvojnásobnou cenu v optice, když to jde i takhle levně?

 • Petr

  Dobrý den. Již delší dobu hledám internetový obchod na které by se daly objednat kontaktní čočky Switch Comfort 1 Day. Na jednom fóru jsem se dočetl, že to jsou kontaktní čočky Proclear 1 Day v jiném obalu. Budou mi tyto čočky vyhovovat?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý večer. Vámi uváděné kontaktní čočky Switch Comfort 1 Day skutečně odpovídají kontaktním čočkám Proclear 1 Day. Kontaktní čočky mají stejného výrobce. Rozdíl je pouze v názvu a obalu. Kontaktní čočky Proclear 1 Day by Vám měly vyhovovat.

Proclear 1 Day (30 čoček)

Proclear 1 Day (30 čoček)

Proclear 1 Day (30 čoček)

389 Kč

Skladem > 1000 ks