Proclear 1 Day multifocal (30 čoček)

549 Kč
92% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 3.10. zvolte parametry
549 Kč
Osobní odběr od 29 Kč
Zásilkovna domů od 59 Kč
PPL od 89 Kč
GLS od 95 Kč
Česká pošta od 69 Kč
Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma

Komfort jednodenních čoček - Proclear 1 Day multifocal

Proclear 1 Day multifokální kontaktní čočky jsou navrženy tak, aby pomáhaly řešit obtíže, které souvisejí se stárnutím očí: presbyopií (také známou pod označením "stařecká vetchozrakost") a suchostí očí . Optická konstrukce Proclear 1 Day multifocal umožňuje vašemu oku instinktivně najít zónu, která poskytuje optimální zaostření . Postupný přechod zóny vám umožní vidět vše jasně a bez námahy na jakoukoli vzdálenost.

Ostré a pohodlné vidění do blízka i do dálky.

Každý den s novým svěžím párem uvidíte ostře na všechny vzdálenosti - v práci na monitor počítače, na SMS v mobilu i na vzdálený billboard při cestě autem. Proclear 1 Day multifocal jsou řešením v každé situaci, nemusíte je doplňovat dioptrickými brýlemi a nabízejí komfort a nejzdravější způsob nošení kontaktních čoček bez čištění a desinfekce, který ocení především nositelé, kteří trpí očními alergiemi.

PC výrobní technologie kontaktních čoček

Celodenní hydratace - patentovaná PC technologie

Vlhkost čoček je důležitá pro pohodlné celodenní nošení. Proclear 1 Day multifocal obsahují vlhkost vážící molekuly, které jsou biokompatibilní s lidským organismem. Díky PC technologii zadržují vláhu a vlhkost se z nich během dne nevypaří. V případě suchých očí jsou Proclear 1 Day multifocal ideálním partnerem a pomohou až po dobu 12 hodin.

Hodnota adice

U kontaktních čoček Proclear 1 Day multifocal se neuvádí adice, jako je tomu u jiných multifokálních čoček. Výrobce uvádí, že tyto multifokální kontaktní čočky jsou určeny pro nositele kontaktních čoček s hodnotou adice do +2.50. Proto bychom Vám rádi připomněli, že nákup těchto čoček bez předchozí aplikace od očního specialisty (kontaktologa), rozhodně nedoporučujeme, ať již ze zdravotních či z ekonomických důvodů.

Vlastnosti - Proclear 1 Day multifocal (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Jméno produktu: Proclear 1 Day Multifocal
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 37 Dk/t
Množství vody: 60%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50)
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon A
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Robert Šivel

Nejde vyplnit ADD power, zakřivení ani průměr... Proč? Bez možnosti zadat tyto parametry, nemám o vaše kontaktní čočoky zájem

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Zakřivení a průměr bývá konstantní a není mnoho čoček, které výrobci uvádějí na trh s více variantami velikostních parametrů. Hodnota adice je u těchto čoček velmi specifická. Poslední odstavec produktového textu vysvětluje, že tyto multifokální kontaktní čočky jsou určeny pro nositele kontaktních čoček s hodnotou adice do +2.50. V každém případě by každý uživatel měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. U korekce presbyopie a astigmatismu kontaktními čočkami není výjimkou úprava teoretického výpočtu dioptrických parametrů. Pakliže chcete nosit kontaktní čočky, doporučujeme Vám navštívit v první řadě očního specialistu. Pak budete přesně vědět, jaké čočky a s jakými parametry zvolit. Hezký den.