Zopakujte poslední objednávku

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

attributesPrimary

Pátek 25.5.

cleaner
blank
459 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1538×
od 59 Kč
Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)
Hodnocení uživatelů (198x)

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere

Hydratace a propustnost kyslíku

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere jsou měsíční kontaktní čočky od Cooper Vision. Složení kontaktní čočky (38% polymer Omafilkon A a ze zbývajících 62% voda) a nízká středová tloušťka přináší čočkám Proclear Compatibles Sphere výbornou propustnost pro kyslík a Vám vysokou hydrataci oka.

Vysoká biokompatibilita

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere taktéž obsahují syntetickou napodobeninu látky zvané Phosphorylcholin. Tato látka je obsažena v buněčných membránách lidského organismu, kde udržuje potřebné množství vody v buňce. Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere se díky němu vyznačují vysokou rezistencí vůči dehydrataci. Čočky zůstávají vlhké a tím příjemné pro oko po celý den. Další vlastností látky Phosphorylcholin je, že zaručuje vysokou biokompatibilitu čoček Proclear Compatibles Sphere – čočka jakožto cizí předmět je tělem přijata za velmi malé „odmítavé reakce“. Phosphorylcholin na povrchu čočky vytváří ochranný film, který zabraňuje usazování proteinů a lipidů, jež způsobují diskomfort a zároveň snižují propustnost kyslíku.

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere je řadí do skupiny vysoce kvalitních čoček, které svým uživatelům přinášejí řadu výhod, zejména díky již zmíněné látce Phosphorylcholin a nízké středové tloušťce.

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere jsou velmi vhodné pro uživatele trpící tzv. syndromem suchého oka i osoby, které nosí kontaktní čočky 12 hodin denně a ty, kteří pracují v klimatizovaném prostředí.

Balení Proclear Compatibles Sphere obsahuje 6ks měkkých kontaktních čoček.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -20.00 do +20.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Omafilcon B
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 62%
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.6

TopVue Plus (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 103 Kč
Cena: 356 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Iveta

  Tak mohu dodat, že životnost těchto kontaktních čoček rozhodně není 30dní. Po třech týdech nošení jsou na čočce patrné podélné prasklinky a okraj je min. ve dvou místech natržený v příčné linii. Škoda, že nejde vložit fotka. Ráda bych i zbývající 2 páry vrátila.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Iveto, velice nás mrzí, že jste s čočkami nebyla spokojená. Samozřejmě je můžete poslat k reklamaci na adresu: Jarošovská, 1278/II, 377 01 Jindřichův Hradec. Prosíme Vás o zabalení do pevné krabičky, aby nedošlo během dopravy k poškození. Také je třeba zajistit, aby rozbalené čočky cestou nevyschly. Doporučujeme je vložit od pouzdra, zalít roztokem a pevně uzavřít. Zboží bude následně předáno výrobci k posouzení. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Iveta

  Bohužel jsem zklamaná. Deklarovaná vysoká hydratace oka se nekoná. Pocit suchého oka s kontaktními čočkami ani tyto kontaktní čočky s tak vysokým podílem vody nezmírňují. Ba naopak Jejich přítomnost v oku neustále cítím. Je to velmi nepříjemné, musím s nimi používat kapičky každou půl hodinu :( Řekla bych, že jsou daleko horší než TopVue Plus, které mají nižší podíl vody o 7% a nižší propustnost kyslíku o 15Dk/t :( Rozhodně je tedy nedoporučuji pro někoho, kdo s kontaktními čočkami trpí pocitem suchého oka.

 • Eva Součková

  Příjemné čočky za dobrou cenu. Rychlé dodání.

 • Lou

  Mohu přejít z Proclear one day na Proclear měsíční bez návštěvy kontaktologa? Děkuji, L.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, přechod z jednoho typu čoček na jiný bez předchozího vyzkoušení může přestavovat určité riziko zmařené finanční investice, neboť Vám nové čočky nemusí vždy sedět a vyhovovat tak, jako ty původní.

 • Milan Kozák

  Dobrý den, chci se zeptat zda se vyrábějí jiné kontaktní čočky s parametry kontaktních čoček iWear DR Supreme +. Někde jsem vyčetl, že by měly odpovídat tyto. Ale raději se ptám. Předem děkuji za odpověď. Kozák

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den pane Kozáku, kontaktní čočky iWear DR Supreme + jsou známé jako přebalené kontaktní čočky Frequency XC do privátního označení sítě očních optik GrandOptical. Parametricky i materiálově se tedy shodují s měsíčními čočkami Frequency XC od výrobce CooperVision a ne s měsíčními čočkami Proclear Sphere.

 • Pavel

  Dobrý den. Dlouho na internetu hledám možnost objednání kontaktních čoček Switch Comfort. Nikde je nemohu najít. Na jednom diskuzním fóru jsem se dočetl, že se parametricky jedná o stejné čočky, jako jsou čočky Proclear Compatibles Sphere. Jsou to ty samé čočky? Předem děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den. Ano, jedná se o parametricky stejné čočky. Podle svého uvážení můžete koupit čočky Proclear Compatibles Sphere. Jedná se o totožné čočky jako Switch Premier, akorát jsou v originálním balení. Focus Optik si tyto čočky nechává balit pod značnou Switch Premier a výrobcem je firma COOPER VISION.

 • Petra

  Najhoršie čočky, aké som kedy mala… V oku neustále škriabu, zahmlievajá sa, veľmi nepríjemný pocit v oku po celý deň, jednoducho extrémne nepohodlie oka už od novoty!!!! A to som si myslela, že vďaka vysokému obsahu vody budú ešte lepšie, ako čočky, ktoré som používala pred tým (Premier Switch – normálne aj torické). O čočky sa starám veľmi dobre, ale bohužiaľ, týmto čočkám to vôbec nepomáha. Hneď by som ich vrátila, ale nanešťastie sa čočky zakúpené v tomto internetovom obchode vracať nedajú. Preto si veľmi dobre rozmyslite, či vám stoja za tú cenu! Ja ich rozhodne neodporúčam!!!

 • Marie Rabelová

  Dobrý den, kupuji si kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere, protože mám 10 dioptrií a nenašla jsem podobné,bohužel semi čočky hodně trhají a vydrží mi jen pár dní nebo i jen den. můžete mi poradit, jaké jiné čočky, bych mohla používat? děkuji Rabelová

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den paní Rabelová, poškození u čoček se týká každé z krabičky nebo jen některé? Dodržujete správný postup při manipulaci s čočkami? Poškozené kontaktní čočky nám můžete samozřejmě poslat na reklamaci. Postoupíme posouzení výrobci, společnosti CooperVision, reklamaci vyřídíme ochotně a pokud možno co nejrychleji. Bohužel nepíšete, zda hodnota dioptrií je na korekci do dálky nebo na blízko. V případě, že se jedná o minusovou hodnotu, tedy krátkozrakost Vám můžeme doporučit pouze kontaktní čočky TopVue, u který garantujeme vrácení peněz v případě, že Vám nebudou vyhovovat. V opačném případě (plusová hodnota dioptrií) Vám doporučujeme konzultovat změnu kontaktních čoček s Vaším očním specialistou, který Vám kontaktní čočky aplikoval.

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

459 Kč

Skladem > 600 ks