Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

Garance 365
attributesPrimary

Čtvrtek 15.11.

cleaner
blank
Cena za položku
459 Kč
459 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1738×
od 59 Kč
Proclear Compatibles Sphere (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (201x)

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere

Hydratace a propustnost kyslíku

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere jsou měsíční kontaktní čočky od Cooper Vision. Složení kontaktní čočky (38% polymer Omafilkon A a ze zbývajících 62% voda) a nízká středová tloušťka přináší čočkám Proclear Compatibles Sphere výbornou propustnost pro kyslík a Vám vysokou hydrataci oka.

Vysoká biokompatibilita

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere taktéž obsahují syntetickou napodobeninu látky zvané Phosphorylcholin. Tato látka je obsažena v buněčných membránách lidského organismu, kde udržuje potřebné množství vody v buňce. Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere se díky němu vyznačují vysokou rezistencí vůči dehydrataci. Čočky zůstávají vlhké a tím příjemné pro oko po celý den. Další vlastností látky Phosphorylcholin je, že zaručuje vysokou biokompatibilitu čoček Proclear Compatibles Sphere – čočka jakožto cizí předmět je tělem přijata za velmi malé „odmítavé reakce“. Phosphorylcholin na povrchu čočky vytváří ochranný film, který zabraňuje usazování proteinů a lipidů, jež způsobují diskomfort a zároveň snižují propustnost kyslíku.

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere je řadí do skupiny vysoce kvalitních čoček, které svým uživatelům přinášejí řadu výhod, zejména díky již zmíněné látce Phosphorylcholin a nízké středové tloušťce.

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere jsou velmi vhodné pro uživatele trpící tzv. syndromem suchého oka i osoby, které nosí kontaktní čočky 12 hodin denně a ty, kteří pracují v klimatizovaném prostředí.

Balení Proclear Compatibles Sphere obsahuje 6ks měkkých kontaktních čoček.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -20.00 do +20.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Omafilcon B
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 62%
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.6

TopVue Plus (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 103 Kč
Cena: 356 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Iveta

  Tak mohu dodat, že životnost těchto kontaktních čoček rozhodně není 30dní. Po třech týdech nošení jsou na čočce patrné podélné prasklinky a okraj je min. ve dvou místech natržený v příčné linii. Škoda, že nejde vložit fotka. Ráda bych i zbývající 2 páry vrátila.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Iveto, velice nás mrzí, že jste s čočkami nebyla spokojená. Samozřejmě je můžete poslat k reklamaci na adresu: Jarošovská, 1278/II, 377 01 Jindřichův Hradec. Prosíme Vás o zabalení do pevné krabičky, aby nedošlo během dopravy k poškození. Také je třeba zajistit, aby rozbalené čočky cestou nevyschly. Doporučujeme je vložit od pouzdra, zalít roztokem a pevně uzavřít. Zboží bude následně předáno výrobci k posouzení. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Iveta

  Bohužel jsem zklamaná. Deklarovaná vysoká hydratace oka se nekoná. Pocit suchého oka s kontaktními čočkami ani tyto kontaktní čočky s tak vysokým podílem vody nezmírňují. Ba naopak Jejich přítomnost v oku neustále cítím. Je to velmi nepříjemné, musím s nimi používat kapičky každou půl hodinu :( Řekla bych, že jsou daleko horší než TopVue Plus, které mají nižší podíl vody o 7% a nižší propustnost kyslíku o 15Dk/t :( Rozhodně je tedy nedoporučuji pro někoho, kdo s kontaktními čočkami trpí pocitem suchého oka.

 • Eva Součková

  Příjemné čočky za dobrou cenu. Rychlé dodání.

 • Lou

  Mohu přejít z Proclear one day na Proclear měsíční bez návštěvy kontaktologa? Děkuji, L.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, přechod z jednoho typu čoček na jiný bez předchozího vyzkoušení může přestavovat určité riziko zmařené finanční investice, neboť Vám nové čočky nemusí vždy sedět a vyhovovat tak, jako ty původní.

 • Milan Kozák

  Dobrý den, chci se zeptat zda se vyrábějí jiné kontaktní čočky s parametry kontaktních čoček iWear DR Supreme +. Někde jsem vyčetl, že by měly odpovídat tyto. Ale raději se ptám. Předem děkuji za odpověď. Kozák

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den pane Kozáku, kontaktní čočky iWear DR Supreme + jsou známé jako přebalené kontaktní čočky Frequency XC do privátního označení sítě očních optik GrandOptical. Parametricky i materiálově se tedy shodují s měsíčními čočkami Frequency XC od výrobce CooperVision a ne s měsíčními čočkami Proclear Sphere.

 • Pavel

  Dobrý den. Dlouho na internetu hledám možnost objednání kontaktních čoček Switch Comfort. Nikde je nemohu najít. Na jednom diskuzním fóru jsem se dočetl, že se parametricky jedná o stejné čočky, jako jsou čočky Proclear Compatibles Sphere. Jsou to ty samé čočky? Předem děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den. Ano, jedná se o parametricky stejné čočky. Podle svého uvážení můžete koupit čočky Proclear Compatibles Sphere. Jedná se o totožné čočky jako Switch Premier, akorát jsou v originálním balení. Focus Optik si tyto čočky nechává balit pod značnou Switch Premier a výrobcem je firma COOPER VISION.

 • Petra

  Najhoršie čočky, aké som kedy mala... V oku neustále škriabu, zahmlievajá sa, veľmi nepríjemný pocit v oku po celý deň, jednoducho extrémne nepohodlie oka už od novoty!!!! A to som si myslela, že vďaka vysokému obsahu vody budú ešte lepšie, ako čočky, ktoré som používala pred tým (Premier Switch - normálne aj torické). O čočky sa starám veľmi dobre, ale bohužiaľ, týmto čočkám to vôbec nepomáha. Hneď by som ich vrátila, ale nanešťastie sa čočky zakúpené v tomto internetovom obchode vracať nedajú. Preto si veľmi dobre rozmyslite, či vám stoja za tú cenu! Ja ich rozhodne neodporúčam!!!

 • Marie Rabelová

  Dobrý den, kupuji si kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere, protože mám 10 dioptrií a nenašla jsem podobné,bohužel semi čočky hodně trhají a vydrží mi jen pár dní nebo i jen den. můžete mi poradit, jaké jiné čočky, bych mohla používat? děkuji Rabelová

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den paní Rabelová, poškození u čoček se týká každé z krabičky nebo jen některé? Dodržujete správný postup při manipulaci s čočkami? Poškozené kontaktní čočky nám můžete samozřejmě poslat na reklamaci. Postoupíme posouzení výrobci, společnosti CooperVision, reklamaci vyřídíme ochotně a pokud možno co nejrychleji. Bohužel nepíšete, zda hodnota dioptrií je na korekci do dálky nebo na blízko. V případě, že se jedná o minusovou hodnotu, tedy krátkozrakost Vám můžeme doporučit pouze kontaktní čočky TopVue, u který garantujeme vrácení peněz v případě, že Vám nebudou vyhovovat. V opačném případě (plusová hodnota dioptrií) Vám doporučujeme konzultovat změnu kontaktních čoček s Vaším očním specialistou, který Vám kontaktní čočky aplikoval.

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

459 Kč

Skladem > 1000 ks