PureVision (6 čoček)

Garance 365
attributesPrimary

Pátek 21.6.

cleaner
blank
Cena za položku
459 Kč
459 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 2174×
od 59 Kč
PureVision (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (304x)

Kontaktní čočky PureVision

Kontaktní čočky PureVision od společnosti Bausch & Lomb jsou měsíční kontaktní čočky vhodné i pro tzv. prodloužené nošení.

Vhodné pro prodloužené nošení

PureVision jsou čočkami nového směru v technologii výroby a užívání kontaktních čoček. Díky neobyčejně vysoké propustnosti kyslíku zajištěné nejmodernější technologií AerGel a vysoce kvalitnímu silikon-hydrogelovému materiálu Batafilcon A umožňují nepřetržité nošení 24 hodin po dobu 30 dní a 29 nocí bez vyjmutí z oka.

Technologie Performa

Povrch kontaktních čoček PureVision je změněn do hloubky revoluční technologií Performa, která zajišťuje maximální zvlhčení a redukuje pocit suchých očí. Prodloužené nošení je však nutné předem konzultovat s Vaším kontaktologem nebo očním lékařem a řídit se výlučně jeho pokyny. Kontaktní čočky PureVision jsou však vhodné také k dennímu či příležitostnému užívání.

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60, 8.30
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 112 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Čočky TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Ušetříte: 66 Kč
Cena: 393 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Ilooona

  Pedosim jaky je rozdil v zakriveni 8,6 a 8,3?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl je 0,3 mm. Sám o sobě nemá tento rozdíl téměř žádný význam. Vždy je nutné brát v úvahu i vlastnosti materiálu kontaktních čoček. Jednoduše řečeno – zakřivení 8,30 u dvou různých kontaktních čoček pro Vás může být pocitově odlišné. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Michaela Stašekova

  Dobrý den používala jsem kontaktní čočky laim premium dio:-5,5 , BC 8,6, DIA 14,2. Mužů si nyní koupit pure vision? Dekuju za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. S kontaktními čočkami Laim Premium bohužel nemáme zkušenosti. Doporučovali bychom Vám navštívit aplikační středisko, kde Vám nové čočky umožní vyzkoušet a budete mít jistotu, že jsou pro Vás vhodné. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Denisa Hřebíčková

  dobrý den..používám kontaktní čočky air optix, 8.6, 14.2 diptrie -5...můžu si nyníkoupit pure vision...děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, přechod na čočky, které nemáte předem vyzkoušené nedoporučujeme. Tento nákup sebou nese finanční riziko, protože pokud Vám čočky nebudou vyhovovat, nelze je vrátit nekompletní.

 • Hela

  Dobrý večer,potřebovala bych radu měla sem čočky PureVision měsíční každé oko jiné(-1,75 a -2,25)chtěla bych na přechodnou dobu asi měsíc zkusit jiné mám rozbité brýle a na přeměření jdu až v únoru. Nevím které by byly podobné nebo vhodné. Děkuji za odpověď Urbanová.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, mohu Vám nabídnout např. měsíční čočky TopVue Air, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení. Navíc u nich nyní garantujeme vrácení ceny, pokud Vám nebudou vyhovovat a odešlete nám je zpět vrátíme Vám peníze.

 • Martin Orosel

  Dobrý den, do teď jsem používal kontaktní čočky SofLens Toric (alphafilcon A) se zakřivením 8.50 a průměrem 14.50, byl by problém kdybych přešel na tyto čočky které nemají cylidr a zakřivení 8.60 ? Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, torickými kont.čočkami korigujete astigmatismus. Čočky PureVision (6 čoček) astigmatismus nekorigují, proto Vám nemůžeme tento přechod doporučit. Bylo by vhodnější změnu kont.čoček konzultovat se svým lékařem.

 • Kateřina Novotná

  Dobrý den, objednala jsem si tyto čočky, ale vidím s nimi rozmazaně. Dioptrie a zakřivení odpovídají mým předchozím. Myslíte, že může být problém v tom, že tyto mají průměr 14.00 a moje předchozí měly 14,2? Nebo v čem může být zakoapaný pes?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, bohužel neuvádíte, jaké čočky jste používala dříve. Různí výrobci totiž používají různé postupy při výrobě čoček, v důsledku toho se pak mohou jednotlivé dioptrické hodnoty u různých výrobců mírně odlišovat, nedá se však s určitostí tvrdit, že se liší natolik, že by způsobovaly rozmazané vidění. Na vině také mohou být odlišné parametry čoček, materiál čoček a obsah vody, které nemusí Vašemu oku vyhovovat, to je pak podrážděné a unavené a Vy hůře vidíte. Bez provedení očního vyšetření však nelze přesnou příčinu stanovit. Děkujeme za pochopení

 • Ondřej Witoszek

  Dobrý den, používám tyto čočky, ale mají zakřivení 8.4... nevím proč, ale už je nemůžu nikde najít, tyhle co nabízíte mají zakř. 8.3. Byl by to nějaký problém? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, rozhodně se nemohlo jednat o kontaktní čočky PureVision od Bausch and Lomb, které se vyrábí pouze v zakřivení 8.3 a 8.6. Prosím zkontrolujte název Vašich současných kontaktních čoček, které používáte. Zakřivení 8.3 nemusí znamenat vždy problém, ale je nutno dbát na to, že parametr zakřivení není jediným hlediskem při posuzování vhodnosti kontaktních čoček a každý přechod na jiný druh kontaktních čoček by měl být konzultován s Vaším očním specialistou. Děkujeme za pochopení.

 • Denisa

  Dobrý večer, mám čočky se zakřivením 8,7 a ted bych si chtěla objednat jiné čočky,ale mají jen zakřivení 8,6. Má to velký vliv nebo by to nevadilo? Moc děkuji Denisa

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den Deniso, nepřikládá se v současné době zakřivení kontaktních čoček již takový význam, jako tomu bylo v minulosti. Zakřivení je měřeno pouze na úsečce 3 mm přes střed čočky. Zbývající části čočky směrem k okraji čočky mají jiné zakřivení. Rozdíl v zakřivení, který uvádíte by neměl být problém.

 • Jana Pražanová

  Dobrý den, vzhledem k tomu, že mám na každém oku jiné dioptrie, chtěla bych si objednat 6 čoček Pure vision. Pravé oko - BC 8,6 a -4,25 D, levé - BC 8,6 a -3,75 D. Tj. 3 páry čoček pro mé oči. Je to možné? Bohužel nemůžu objedat 6 ks na každé oko. Hodně se mi mění dioptrie, tak by to bylo na dlouhou dobu.Děkuji za kladné vyřízení. Jana Pražanová

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, bohužel nemáme k dispozici balení po třech kusech. Prodáváme pouze dostupná prodejní balení a ty jsou po 6ti kusech. Je nám líto, že Vám nemůžeme vyhovět.

 • Jana Černá

  Maximální spokojenost, opravdu rychlé a bezproblémové jednání a rychlost! Mohu jen doporučit!!!

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za potěšující reakci.

PureVision (6 čoček)

PureVision (6 čoček)

PureVision (6 čoček)

459 Kč

Skladem > 1000 ks