Ray-Ban RX8755 1000

Dámské Pánské

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
132 mm
Další rozměry
17 mm
140 mm
33 mm 54 mm
Skladem
Kdy odešleme: čtvrtek 18.7.
Cena
2 769 Kč

Brýle Ray-Ban

Ray-Ban nabízí rozmanitou kolekci stylových brýlí s autentickým retro vzhledem až po moderní design. Vše v charakteristickém nadčasovém stylu, autentičností a svobodou projevu, kterou všichni milují.

Detaily brýlí

Do obrouček si můžete vybrat dioptrické i nedioptrické brýlové čočky, dle vašich preferencí. Všechny naše brýlové čočky jsou vyrobeny z kvalitního, extra tvrzeného, plastu a disponují UV filtrem, antireflexní, hydrofobní a super clean povrchovou úpravou. Dále si můžete vybrat doplňkové úpravy proti modrému světlu, samozabarvovací čočky případně sluneční brýlové čočky s volbou barvy čoček a mírou ztmavnutí.

Bezrámové brýle jsou velmi jemné a na tváři nenápadné. Jsou proto ideální volbou pro lidi, kteří nechtějí výrazně měnit výraz své tváře. Protože jsou brýlová skla spojená se stranicemi a nosíkem pouze šroubky, jsou velice křehké. Módní brýle dokonale vyladí váš lifestyle. Hlavním materiálem brýlí je kov a kovové brýle teď letí! Tyto brýle si můžete virtuálně nasadit. Díky online vyzkoušení budete mít hned jasnou představu o tom, jak vám brýle sluší. Spolu s brýlemi vám dorazí originální pouzdro na brýle. Součástí balení brýlí je také čistící hadřík na brýle. Povrch brýlové obruby je lesklý.