Roztok All in One Light 360 ml

227 Kč
100% doporučuje
Kdy odešleme? zvolte parametry
227 Kč
227 Kč
Pro objednávky nad 1200 Kč je poštovné zdarma
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
PPL PPL
od 89 Kč
GLS GLS
od 95 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč

Roztok na čočky All In One Light 360 ml

Roztok na kontaktní čočky All In One Light v balení 360 ml. K lahvi roztoku náleží i pouzdro, ve kterém vaše čočky lze čistit a uchovávat po dobu, kdy nejsou nošeny.

Jemné složení

CooperVision se při vyvíjení složení roztoku soustředil především na nositele, jejichž oči jsou náchylné k podráždění. Jemné složení zajistí příjemné a bezproblémové nošení čoček i nositelům jejichž oči jsou opravdu extra senzitivní.
I když je složení roztoku All In One velmi jemné pro oči, roztok si hravě poradí se znečištěním a usazeninami jak na hydrogelových, tak silikon-hydrogelových čočkách. Roztok obsahuje látky, které se navíc postarají o lubrikaci čoček a nošení tak bude opravdu příjemné a pohodlné.

Roztok All In One Light můžete v našem obchodě zakoupit také v malém a praktickém balení 100 ml, které si s sebou můžete vzít i na palubu letadla. Dostupné jsou rovněž výhodné balíčky 2x 360 ml a 3x 360 ml.

Vlastnosti - Roztok All in One Light 360 ml

Výrobce: CooperVision
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ne
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma
Oblíbené

Roztok Gelone 360 ml

Skladem
    Víceúčelový roztok s obsahem hyaluronátu sodného. Součástí balení je antibakteriální pouzdro s ionty stříbra zabraňující ulpívání bakterií.
Cena: 249 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Lucie Habor

Dobrý den , Chtěla jsem se zeptat jestli tento roztok je vhodný i pro barevné čočky materiálu Hydrogel Terpolymer ?? Děkuji. Habor

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, jde o univerzální roztok, který lze použít na všechny typy měkkých kontaktních čoček. Tedy i na čočky barevné. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.