Zopakujte poslední objednávku

Roztok OPTI-FREE Express 355 ml

attributesPrimary

Pondělí 22.1.

blank
269 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
PPL PPL
od 89 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1495×
od 59 Kč
Roztok OPTI-FREE Express 355 ml
Hodnocení uživatelů (197x)

Roztok na kontaktní čočky Opti-Free Express

Roztok OPTI-FREE Express „NO RUB“ s pouzdrem je moderním vysoce účinným univerzálním roztokem společnosti ALCON. Jedna z aktivních složek roztoku OPTI-FREE výjimečným způsobem hydratuje povrch kontaktní čočky, čímž výrazně zvyšuje komfort nošení. Jedná se o látku Poloxamin, která umožňuje čočkám zadržet více vlhkosti na povrchu, a to až po dobu až 24 hodin.

Roztok OPTI-FREE Express je vhodný k dezinfekci, čištění, oplachování, zvlhčování a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček.

Označení „NO RUB“ znamená, že čočky po vyjmutí z oka není třeba mnout. Praxe však naznačuje, že tento úkon zajišťuje lepší působení roztoku na uchovávané kontaktní čočky. Přestože roztok OPTI-FREE Express řadíme do kategorie „no rub“ doporučujeme pro efektivnější odstranění bílkovinných depozit mechanické čištění v dlani před uložením do pouzdra.

Roztok na kontaktní čočky OPTI-FREE Express je použitelný po dobu 6 měsíců od prvního otevření láhve. OPTI-FREE Express je efektivní ochranný prostředek proti bakteriím, kvasinkám a plísním.

Vlastnosti

Expirace: 16 měsíců a více
Hyaluronát sodný: Ne
Typ: Universální
V balení: 355 ml
Výrobce: Alcon

Komentáře


Roztok OPTI-FREE Express 355 ml

Roztok OPTI-FREE Express 355 ml

Roztok OPTI-FREE Express 355 ml

269 Kč

Skladem > 1000 ks