Zopakujte poslední objednávku

Roztok Options Multi 360 ml

attributesPrimary

Pondělí 19.2.

blank
259 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1484×
od 59 Kč
Roztok Options Multi 360 ml
Hodnocení uživatelů (156x)

Roztok na kontaktní čočky Options Multi

Oční roztok Options Multi je novým produktem společnosti CooperVision. Roztok obsahuje dvě unikátní složky, které Vaše kontaktní čočky udržují dlouhodobě vlhké a zároveň je chrání před nečistotami. Jedná se o povrchově aktivní látky s dvojím účinkem: obalí povrch kontaktních čoček vodní vrstvičkou, která čočky zvlhčuje a odpuzuje nečistoty během nošení, což zaručuje příjemné nošení po celý den a napomáhá rychlé regeneraci čoček

Oční roztok Options Multi vykazuje výjimečnou dezinfekční, čistící a lubrikační účinnost. Jeho složení je navíc velmi podobné lidským slzám, díky čemuž je maximálně šetrný a tedy vhodný i pro nositele kontaktních čoček, kteří mají velmi citlivé oči.

Často se objevují dotazy, jaký roztok použít pro ošetřování nových silikon-hydrogelových materiálů, z nichž jsou vyrobeny kontaktní čočky nové generace, jako například Biofinity, PureVision, Acuvue Oasys nebo Air Optix Aqua. V zásadě nelze žádnou ze značek, které byly uvedeny na trh v době klasických hydrogelových materiálů vyloučit. U obou skupin čoček, však má však kvalita roztoku na komfort nošení a jeho délku bezprostřední vliv. Stejně tak jako je individuální snášenlivost různých značek kontaktních čoček, je individuální i snášenlivost jednotlivých značek roztoků na trhu. Nově vyvinutý roztok Options Multi se svými vlastnostmi řadí mezi ty nejkvalitnější.

Roztok je dodáván v papírovém obalu s plochým plastovým pouzdrem v objemech 360 ml a 100 ml (horní povolená objemová hranice pro tekutiny na palubě letadel). Spotřebujte do 90ti dní po otevření.

Vlastnosti

Expirace: 24 měsíců a více
Hyaluronát sodný: Ne
Typ: Universální
V balení: 360 ml
Výrobce: CooperVision

Komentáře

Přidat komentář

  • MS

    Špatně a nedostatečně čistí, nekomfortní k oku.

Roztok Options Multi 360 ml

Roztok Options Multi 360 ml

Roztok Options Multi 360 ml

259 Kč

Skladem > 900 ks