Saint Laurent SL 186-B Slim 001

Dámské Pánské

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
138 mm
Další rozměry
17 mm
150 mm
41 mm 53 mm
Skladem
Kdy odešleme: čtvrtek 20.6.
Cena
6 984 Kč 4 889 Kč Sleva -30%
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 6 984 Kč

Brýle Saint Laurent

Značka, za kterou stojí výrazný francouzský návrhář, který si podmanil celý módní svět. Byl spolupracovníkem Christiana Diora a několik let byl ředitelem módního domu Dior. Nicméně se rozhodl odejít a založit svou značku, která od roku 1960 působí v módní branži. Móda Saint Laurent je velmi luxusní a brýle této značky nejsou jiné.Detaily brýlí

Do obrouček si můžete vybrat dioptrické i nedioptrické brýlové čočky, dle vašich preferencí. Všechny naše brýlové čočky jsou vyrobeny z kvalitního, extra tvrzeného, plastu a disponují UV filtrem, antireflexní, hydrofobní a super clean povrchovou úpravou. Dále si můžete vybrat doplňkové úpravy proti modrému světlu, samozabarvovací čočky případně sluneční brýlové čočky s volbou barvy čoček a mírou ztmavnutí.

Celorámové brýle perfektně chrání skla ze všech stran a na tváři hrají dominantní roli. Tento typ brýlí dokonale podtrhnete váš styl. Brýle jsou vyrobeny převážně z tvrzeného odolného plastu. Tyto brýle si můžete virtuálně nasadit. Díky online vyzkoušení budete mít hned jasnou představu o tom, jak vám brýle sluší. Spolu s brýlemi vám dorazí originální pouzdro na brýle. Součástí balení brýlí je také čistící hadřík na brýle. Povrch brýlové obruby je lesklý.