Zopakujte poslední objednávku

SofLens 59 (6 čoček)

attributesPrimary

Pondělí 19.2.

cleaner
blank
259 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1484×
od 59 Kč
SofLens 59 (6 čoček)
Hodnocení uživatelů (155x)

Kontaktní čočky SofLens 59

SofLens 59 od společností Bausch and Lomb jsou starším typem hydrogelových čoček určené pro denní nošení s měsíčním cyklem výměny. Soflens 59 byly vyhledávány prvonositeli pro svou cenu a tuhou konstrukci, která umožňuje snazší manipulaci.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -9.00 do +6.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Hilafilcon B
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 59%
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení: 8.6

TopVue Plus (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 356 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Eva

  Dobrý den, mám velmi suché oči a byly mi doporučeny čočky biotrue one day. V minulosti jsem nosila soflens 59. Vzhledek k obsahu vody se mi zdají stále vhodné i ke každodennímu nošení. Je tedy velký rozdíl mezi biotrue a soflens? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, mezi kontaktními čočkami je určitě rozdíl. Počínaje periodou výměny, až po vlastnosti materiálu. Biotrue ONEday jsou jednodenní čočky s obsahem vody 78 % a propustností kyslíku 42 Dk/t. Biotrue ONEday jsou čočky měsíční s prodyšností 22 Dk/t a obsahem vody 59 %. Srovnání jednodenních a měsíčních čoček není úplně možné. Jednodenní čočku po dni nošení vyhodíte a další den si nasadíte opět novou, dokonale čistou. Měsíční čočku budete nosit opakovaně a její vlastnosti již nikdy nebudou takové jako v první den nasazení. Jestli ale máte se Soflens 59 zkušenosti s jejich nošení Vám nedělalo problémy, pravděpodobně je můžete nadále nosit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Monika Procházková

  Dobrý den, co je další i lepší verze SofLens 59. Hezký den..

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  lepší verze čoček Soflens 59 není. Pokud Vám tyto čočky již nevyhovují, doporučujeme reaplikaci kont.čoček u očního specialisty.

 • Duc

  Dobrý den, je to stejný jako purevision se zakřivením 8.6 ? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  čočky PureVision (6 čoček) a Soflens 59 nejsou stejné kontaktní čočky. Čočky se liší materiálem, průměrem, obsahem vody a propustností kyslíku. Pokud chcete vyzkoušet jiné čočky než PureVision, doporučuji Vám navštívit očního lékaře, který Vám může poskytnout zkušební pár kontaktních čoček.

SofLens 59 (6 čoček)

SofLens 59 (6 čoček)

SofLens 59 (6 čoček)

259 Kč

Skladem > 1000 ks