Zopakujte poslední objednávku
Akce

TopVue Air (6 čoček)

attributesPrimary

Pondělí 22.1.

cleaner
blank
393 Kč 479 Kč
Doprava zdarma
Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...
TopVue Air (6 čoček)
Hodnocení uživatelů (351x)

Cena: 624 Kč
Ušetříte: 67 Kč
Poštovné: Zdarma

Cena: 727 Kč
Ušetříte: 25 Kč
Poštovné: Zdarma

Kontaktní čočky TopVue Air

TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 30 dní. Na noc je nutné čočky vyjmout a uložit do pouzdra naplněného roztokem.

Pohodlné již v okamžiku prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou dodávány v plastové vaničce (blistru), jejíž roztok je obohacen přídavkem hyaluronátu sodného. Hyaluronát sodný představuje jednu z nejefektivnějších lubrikačních látek, jejímž bonusem je navíc naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka. Tato látka je lidskému organismu zcela vlastní – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace.

Vysoce prodyšné

Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air 100 Dk/t.

Dostatečně hydratované pro zdravé oči

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Dalším parametrem kontaktních čoček důležitým pro jejich zdravé užívání je obsah vody, která je nezbytná pro potřebnou hydrataci čoček. TopVue Air jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody pak zůstávají dostatečně hydratované v průběhu celého dne, kdy jsou nasazeny.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -12.00 do +8.00
Expirace: 48 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Hyaluronát sodný: Ano
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 45%
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ne
V balení: 6 čoček
Zakřivení: 8.6

Komentáře

Přidat komentář

 • Andrea

  Ony mi problémy většinou dělaly až druhé/třetí čočky, takže už jsem nemohla Garanci vrácení peněz využít. Uvidím, jestli mi totéž budou dělat i další (kupuji TopVue Plus), jinak asi radši přejdu na jiného výrobce. Případně mohou mi v optice nějak ten slzný film zjistit a podle toho doporučit TopVue čočky?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci. Ano, vyšetření a podrobný rozbor slzného filmu je možný. Toto vyšetření provádí lékař – oftalmolog. Nevíme, zda jsou na tyto podrobná vyšetření zařízeny i optiky. Většinou se ale takto důkladné vyšetření neprovádí, pokud pacient netrpí vážnými projevy poruch slzného filmu. Siliko-hydrogelových i hydrogelových materiálů je poměrně velké množství poddruhů. Každý materiál se lehce liší vlastnostmi. Je tedy třeba vyzkoušet více typů čoček, abyste poznala, jaké pro Vás budou vhodné. I když je to nepříjemné, může se samozřejmě stát, že dojde k výrobní vadě. Takovou skutečnost bohužel nejsme schopni předem odhalit a vy můžete čočky reklamovat. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, nebo doplnit jakékoli informace, určitě nám napište. Zatím přejeme hezký den.

 • Andrea

  Dobrý den, více jak 10 let používám čočky Optima FW. Nyní bych chtěla přejít na měsíční čočky Top Vue Air. Čočky měly zakřivení 8. 4. Myslíte, že čočky se zakřivením 8. 6 mi budou vyhovovat.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento rozdíl by neměl působit problémy. Optima FW jsou vyrobeny z materiálu hydrogelového typu, je tedy možné, že pro Vaše oči by byly příjemnější čočky TopVue Plus. Tyto TopVue Air jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. U obou typů – TopVue Air i TopVue Plus je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Andrea

  Jsem asi jedna z mála, které čočky nevyhovovaly. Většinou tak 2–3 ks byly „poškozené“ – uprostřed se mi už pár vteřin po aplikaci začal vytvářet jakýsi film, přes který nebylo vidět :(. Měla jsem dvě krabičky a dělalo mi to u obou balení. Tyto už objednávat bohužel nebudu…

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Je nám velmi líto, že jste měla s čočkami tuto zkušenost. Pokud budou dodrženy podmínky, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Podle popisku je možné, že materiál čoček si nesedí se složením Vašeho slzného filmu. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Kamila

  Dobrý den, láká mě vaše nabídka, ovšem dosud jsem vždy používala průměr 14, má to zásadní vliv nebo je tento rozdíl zanedbatelný?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Dle názorů odborníku by takovýto malý rozdíl v průměru čočky neměl při nošení představovat problém. Doporučujeme Vám čočky vyzkoušet a případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, jsme tady pro Vás. Mějte se zatím krásně.

 • Lukáš

  Dobrý den, objednávám čočky na internetu po prvé a chtěl jsem si vzít tyto ale bohužel zde nemám na výběr CYL/AXIS. Ale když vyhledám 14-ti denní tak je tam ta možnost. děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš komentář. Při naměřeném cylindru – CYL a ose – AXIS budete potřebovat torické kontaktní čočky. Slouží pro korekci astigmatismu. TopVue Air jsou dostupné i verzi pro korekci astigmatismu a najedete je jako TopVue Air for Astigmatism. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, budeme se těšit na Vaší zprávu. Přejeme Vám krásný den a příjemné nošení.

 • Šarlota Kupcová

  Kvalitní čočky. Cena není nijak přehnaná. Celková spokojenost.

 • Ramon

  Moc příjemné čočky. A snadno se nasazují.

 • Zuzana Sedláčková

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat mám zakřivení 8,7, což většina měsíčních čoček nemá a nebo potom nesedí průměr. Myslíte, že je nějak škodlivé když bych použila zakřivení 8,6?. Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zakřivení 8,70 rozhodně škodlivé není. Rozdíl v zakřivení 0,10 je poměrně zanedbatelný a při nošení byste ho neměla pocítit. Tyto TopVue Air mají navíc asférický design, takže jejich zakřivení se mění v každém bodě čočky – zakřivení není kulovité, ale čočka se postupně zplošťuje. TopVue Air můžete rozhodně vyzkoušet a u čoček případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Růžena Kapitánová

  Zaráží mě, že si ještě někdo chodí pro čočky do kamenného obchodu. Ty ceny snad nemůžou myslet vážně. Tady na eshopu jsou čočky úplně stejné, ale o polovinu levnější. Hm. Nájem je asi drahý :D

 • Tonda K.

  Nahradil jsem s nimi svoje air optix. Tyhle jsou pohodlnější. Více mi vyhovují.

 • Dana V.

  S TopVue Air jsem velmi spokojená.

 • Pavel

  Dobrý den, používám čočky AIR OPTIX a mám dotaz zda-li jsou tyto čočky od jednoho výrobce a zda-li bych je mohl používat ?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktních čoček Air Optix je několik druhů. Bohužel jste přesně nespecifikoval typ, takže nemůžeme posoudit, do jaké míry jsou si čočky podobné. TopVue nejsou od stejného výrobce, ale to není při výběru čoček podstatné. Vždy je důležité čočky vyzkoušet a osobně posoudit, zda vyhovují očím. To je u TopVue možné díky službě Garance vrácení peněz. Čočky tedy můžete bez obav vyzkoušet a případně vrátit. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

 • Alžběta

  Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda mají tyto čočky zabarvení pro manipulaci. Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky toto zabarvení nemají – jsou naprosto čiré. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

 • Klára

  Dobrý večer,dříve jsem použivala kontaktní čočky acuvue,které končí. Ráda bych vyzkoušel tyto jen u předchozích jsem měla zakřivení 8.40 je v tom nějaký zásadní rozdíl ?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento rozdíl 0,20 by měl být okem tolerován. Je to ale velice individuální a záleží především na subjektivním pocitu nositele. Čočky Acuvue byly určeny pro čtrnáctidenní nošení, takže pokud chcete u této periody výměny zůstat, můžete zkusit TopVue Premium. U čoček TopVue můžete využít služby Garance vrácení peněz. V případě dalších otázek, se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám krásný den.

 • Dagmar Honsová

  Našla jsem je úplně náhodou při zkoušení nových čoček a byly pro mě nejpohodlnější, takže jsem se pro ně rozhodla. Dobře se mi nasazují a v očích je necítím. Ráda doporučím všem, kteří třeba váhají, jestli je zkusit.

 • Nikola

  mám je místo drahých čoček z optiky a naprostá spokojenost

 • Honza L.

  Už se mi stalo, že jsem v nich na chvíli usnul u televize a oči byly v pohodě. Ale je pravda, že to bylo na chvíli. Jsem s nimi moc spokojený

 • Lucka

  Dobrý den, závodně hraji florbal a nosím čočky. Teď používám značku biofinity, měsíční. Stává se mi při hře, že oko je suché tudíž mi je čočka v oku nepříjemná. Jsou tyto čočky lepší? Popřípadně jsou nějaké, které by jste mi doporučili? Předem děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Lucie, děkujeme za Váš dotaz. Není možné říci, které čočky jsou lepší. Každému nositeli vyhovuje něco jiného. TopVue Air samozřejmě vyzkoušet můžete a v případě, že by Vám při sportu rovněž nebyly pohodlné, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Na sport jsou všeobecně doporučovány jednodenní kontaktní čočky. Můžete dál zůstat u svých stávajících kontaktních čoček a na sport využívat například TopVue Elite nebo 1 Day Acuvue TruEye. Pokud budete mít další dotaz, obraťte se na nás. Přejeme hezký den.

 • Fialová Petra

  Jsou skvělé a pro mě jasně nejlepší volba!

 • Standa Kára

  Nevysušují se a v očích jsou téměř neznatelné.

 • Ondra V.

  Nosín je každý den, jsou velmi šetrné a snadno se aplikují.

 • Aneta Vojáčková

  Naprosto perfektní! Čočky vydrží až do večera pohodlné a nemám jim co vytknout.

 • Petr Bouška

  Dobrý den,lze k těmto čočkam použít roztok renu multiplus?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, roztok Renu Multiplus je vhodný na všechny druhy měkkých kontaktních čoček, můžete jej použít i na čištění těchto. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Karel Jeřáb

  Jediné čočky, které jsou mi v očích příjemné. Nepřemisťují se po oku a nasazování/sun­davání je s nimi hračka.

 • Marta

  Pohodlné čočky pro dlouhé dny a jednoduché na čištění.

 • Iveta

  Jaký je prosím rozdíl mezi TopVue Air a TopVue Premium? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Iveto,

  TopVue Air i TopVue Premium jsou oboje vyrobeny z moderních a kvalitních materiálů. Čočky TopVue Air mají schopnost zachovat vysoký obsah vody a doba výměny je jeden měsíc. TopVue Premium jsou určeny pro citlivější nositele, kterým nošení měsíčních čoček nevyhovuje. Mají tenké okraje a vysokou propustnost kyslíku. Doporučená doba výměny je 14 dnů.

 • Klára

  Dobrý den, chtěla bych si objednat tyto čočky, ale poslední, které jsem měla byly s průměrem 14 a tyto mají 14.20, myslíte, že bych je mohla i přesto vyzkoušet?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  tyto čočky doporučujeme vyzkoušet bez ohledu na rozdíl v průměru. U nových čoček již není nutné hlídat zakřivení a průměr, protože jsou konstruovány tak, aby se přizpůsobily každému oku.

 • luděk

  Po vyzkoušení jednočočkové verze jsem neměl jinou možnost než si pořídit větší balení, velká spokojenost.

 • Gabriela

  Dobrý den, když si objednám čočky i s roztok, taky se na to vztahuje možnost vrácení? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, i na toto balení se „garance vrácení ceny“ vztahuje.

 • Pája

  Cenové dostupné měsíční čočky. Používání těchto čoček mohu hodnotit pouze kladně. Skvěle drží tvar, nedráždí ani po dlouhém dni a lehko se aplikují.

 • Vanda

  Dobrý den, jaký roztok je k těmto čočkám nejvhodnější?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, všechny roztoky z naší nabídky jsou vhodné pro měkké kont.čočky, jako jsou tyto. Doporučit můžeme například velice oblíbený roztok Gelone 360 ml.

 • Martina O.

  O dost levnější než jiné měsíční čočky, které mi doporučovali v optice! Skvěle padnou a v očích jsou stále vlhké.

 • Monika Lišková

  Dobrý den, je k těmto čočkám vhodný roztok Opti free? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, roztok Opti-free je vhodný pro všechny druhy měkkých kont.čoček, tedy i pro čištění čoček TopVue Air.

 • Jan

  Jsem s těmito čočkami spokojen. Poměr cena výkon je naprosto skvělý! Rychlé dodání, takže i když objednávám na poslední chvíli, tak mám čočky rychle doma.

 • Pavel

  Výborné čočky za skvělou cenu. Nemám co bych vytkl.

 • Karol

  Čočky mi vyhovují, používám je již několik měsíců v řadě a jsem s nimi naprosto spokojená.

 • Leny

  Tyto čočky jsem si koupila poprvé a jsem s nimi naprosto spokojená. Jsou tenké, takže v oku je nejdou vůbec cítit.

 • Zuzka Bělokopecká

  Připojuji se ke kladným hodnocením navíc nemusíte dlouho čekat, když potřebujete čočky akutně – bleskurychlé vyřízení objednávky, druhý den jsem měla čočky doma

 • Jakub

  Dobrý den, chci se Vás zeptat, momentálně mám čočky Biofinity a rád bych zkusil TopVue Air. V případě toho, že mi ale nebudou sedět a mám na každém oku jiný počet dioptrií, se vztahuje garance, když vrátím z každého balíčku 5 ks nebo zde platí také 4 ks? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, z každého balení stačí vrátit dle podmínek garance vrácení peněz pouze 4 kusy. Pokud však máte na každém oku jiný počet dioptrií měl by Vám k vyzkoušení a zjištění, zda Vám čočky sednou, či nikoli, stačit pouze 1 kus z každého balení.

 • Petra Přecechtělová

  Dobrý večer, již několik let nosím čočky Acuvue Oasys, 14-ti denní, které mají zakřivení 8,8 a průměr 14,0. Je možné tyto čočky nahradit Topvue-air čočkami?30-ti denní výměna by byla skvělá a za stejnou cenu!Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, takto malou změnu průměru a zakřivení čoček bývá lidské oko zpravidla schopno tolerovat. Pokud by Vašim očím TopVue Air nevyhovovaly, můžete využít naši speciální akci garance vrácení peněz. Čočky si tedy bez obav můžete vyzkoušet a v případě nespokojenosti nám je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

 • David Vot

  Používám je s roztokem Gelone a nemůžu si je vynachválit. Předtím jsem k nim měla jiný roztok a nebylo to tak dobré, teď v nich vydržím i přes 24 hodin, když je třeba.

 • Míša

  výborné čočky za dobrou cenu, jsou pohodlné celý den

 • Lucka

  Čočky jsou velmi pohodlné, dříve jsem nosila Biofinity a musím říci, že jsou kvalitou naprosto srovnatelné.

 • Jakub Ecer

  Dobry den, nosim cocky zhruba rok. Na zaskouseni jsem byl v Grand Optical, kde jsem si vyzkousel a nasledne mi byly doporuceny cocky iWear, protoze jsem pozadoval, abych v nich mohl i spat. Nasledne jsem na internetu zjistil, ze ty cocky jsou uplne totozne s cockami Biofinity, takze dalsi cocky jsem si uz objednaval na internetu (cena iWear 6ks byla skoro 1200, ty same Biofinity 6ks jsem kupoval za 550). Za ten rok jsem v cockach nespal ani jednou, takze nepotrebuji cocky v kterych by se mohlo prespat. Proto by me zajimalo jestli by se dali cocky Biofinity zamenit za tyto TopVue Air. Predem diky za odpoved

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, jelikož na čočky TopVue Air poskytujeme garanci vrácení peněz v případě, že zákazníkovi nebudou vyhovovat, je možné si objednat čočky jen na zkoušku. V případě, že Vám nebudou vyhovovat, je jednoduše vrátíte a své peníze obdržíte zpět.

 • Oldřich

  Za málo peněz hodně muziky

 • Míša2

  Po 20ti dnech stále maximální spokojenost. 2× jsem s nimi i spala, také bez problémů. Za mne OK- schváleno :-)

 • Milena

  Srovnatelná kvalita jako biofinity, jen podstatně levnější.

 • Vojta

  Skvěle se nandavají i vyndavají, vůbec se nekroutí ani nepřetáčí naruby, když spěchám, tak mě srolovaná čočka fakt naštve, s těmahle není problém tři pohyby a nasazeno.

 • K čočkám nemám jedinou výtku – pohodlné, nedřou, nevysušují a oči nejsou na konci dne ani náznakem červené

 • Dave

  Jedny z nejpohodlnějších, co jsem vyzkoušel, nevysušují se a v očích je vůbec necítím.

 • Jirka

  Zkoušky nelituju, nosila jsem Air Optix, které byly dražší a navíc z těhle mě nepálí oči, když je mám dlouho nasazené.

TopVue Air (6 čoček)

TopVue Air (6 čoček)

TopVue Air (6 čoček)

393 Kč

Skladem > 1000 ks