TopVue Air (6 čoček)

Akce
Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
Garance 365
attributesPrimary

Pátek 21.6.

cleaner
blank
Cena za položku
393 Kč
393 Kč 479 Kč
Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...
TopVue Air (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (381x)

Cena: 624 Kč
Ušetříte: 67 Kč
Poštovné: Zdarma

Cena: 727 Kč
Ušetříte: 25 Kč
Poštovné: Zdarma

Kontaktní čočky TopVue Air

TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 30 dní. Na noc je nutné čočky vyjmout a uložit do pouzdra naplněného roztokem.

Pohodlné již v okamžiku prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou dodávány v plastové vaničce (blistru), jejíž roztok je obohacen přídavkem hyaluronátu sodného. Hyaluronát sodný představuje jednu z nejefektivnějších lubrikačních látek, jejímž bonusem je navíc naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka. Tato látka je lidskému organismu zcela vlastní – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace.

Vysoce prodyšné

Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air 100 Dk/t.

Dostatečně hydratované pro zdravé oči

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Dalším parametrem kontaktních čoček důležitým pro jejich zdravé užívání je obsah vody, která je nezbytná pro potřebnou hydrataci čoček. TopVue Air jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody pak zůstávají dostatečně hydratované v průběhu celého dne, kdy jsou nasazeny.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Expirace: 48 měsíců a více
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • jirka dareba

  vždycky skladem. nošení úplně v pořádku.

 • Jaroslav Tesař

  Po dlouholetém používání Biofinity jsem se rozhodl vyzkoušet tyto čočky. Bohužel mě zklamaly. Na nošení jsou sice příjemné, avšak problém s nimi mám při velikých rozdílech jasu, např. tmavá místnost a svítící monitor, nebo jízda autem v noci a okolní světla, kdy vše začnu vidět rozmazaně a musím přes víčko čočku trochu popotlačit a jakoby ji vycentrovat a toto ne vždy pomůže. Uváděné zakřivení je sice stejné jako u Biofinity, nicméně tyto čočky sedí špatně. Jelikož pracuji převážně na PC, je toto pro mne velká překážka. Nejspíše toto bude subjektivní problém, protože podle měření nemám přesně zakřivení 8.6, nicméně Biofinity se na toto dokáží bez problému přizpůsobit a fungují skvěle. Čočky musím tedy bohužel vrátit a objednávam znovu Biofinity.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že Vám čočky nevyhovují. Jak píšete, pohodlí při nošení kontaktních čoček je individuální. Samozřejmě můžete využít službu Garance vrácení peněz. Protože píšete, že hodně času trávíte prací na PC, mohly by Vás zajímat čočky Biofinity Energys, které jsou konstruovány právě pro práci s digitálním zařízením. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím vám přejeme hezký den.

 • Jan Š.

  Zdravim! Vím, že u popisu produktu se píše, že nejsou určeny přes noc. Je to opravdu vyloučené nebo příležitostné přespání s čočkami nevadí! Předem díky

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky nejsou doporučeny pro přespávání a kontinuální nošení, protože jejich propustnost kyslíku není pro tento způsob nošení dostatečná. Oči by mohly být podrážděné a v některých případech hrozí i riziko zánětu. Na druhou stranu jiné oči mohou čočky snést bez problému i během spánku. Záleží na citlivosti očí. Nechceme Vás děsit, ale taková jsou doporučení výrobce. Raději byste neměl riskovat zdraví svých očí. Pokud byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Jaroslav Dostál

  Dobrý den, chtěl bych se prosim zeptat jestli je možnost u vás při vyzvednutí v zasilkovne platit sodexo poukazkama ?Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na pobočkách Zásilkovny lze platit pouze finanční hotovostí a na některých místech je akceptována platba kartou. Bohužel Vám nemůžeme vyhovět. Díky za pochopení a přejeme Vám hezký den.

 • Lucie Šmídová

  Dobrý večer, dříve jsem měla dioptrie na pravém oku -3,5 a na levém -3,25.. Dioptrie byli naměřené na brýle, ale v optice mi dali čočky se stejnou dioptrií. Zjistila jsem, že vy je máte o polovinu levnější, tak jsem si další balení zakoupila u vás se stejnými parametry. Bohužel se mi zrak zhoršil na -4 dioptrie na obou očích. Dosud jsem používala tento druh čoček a moc mi vyhovovali, chtěla bych v tom pokračovat, ale nevím jestli si mohu objednat čočky s novou naměřenou hodnotou. Četla jsem, že naměřené dioptrie na brýle a na kontaktní čočky se mohou lišit. Sama ale nevím o kolik a Dr. mi naměřila pouze hodnotu na brýle. Mohu přesto používat kontakt. čočky s dioptrií -4 nebo se mám jít nechat přeměřit znova? Děkuji, Šmídová

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za dotaz. My bychom Vám doporučili dioptrii upravit. Vaše první čočky měly dioptrie přesně na hranici hodnot, od kterých se doporučuje úprava podle vertex distance. Při nově naměřených dioptriích –4,00 bychom Vám pro kontaktní čočky doporučili úpravu na –3,75. Úpravy jsou ale tabulkové a nemusí tedy být vhodné pro každého. Pokud nosíte čočky TopVue Air a upravená dioptrie by Vám 100% nevyhovovala, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Jestliže nosíte jinou značku zvažte osobní konzultaci s kontaktologem. V případě, že budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Linda P.

  Můžu jen pochválit a říct, že jsem ultra mega spokojená. Nosím je pořád.

 • Silvie

  Dobrý den, používám čočky Air Optix Aqua a ráda bych se zeptala na variantu Topvue-Air v čem jsou lepší? Zda mám měnit nebo zůstat u původních. Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V obou případech jde o čočky, které jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. Materiál se ale liší a liší se tak i jeho vlastnosti. TopVue Air nabízí vyšší podíl vody v materiálu. Mezi čočkami je nepatrný rozdíl v propustnosti kyslíku. Doporučujeme Vám objednat čočky v balení po 1 kuse a vyzkoušet na vlastní oči, jak čočky sedí. Jedině vy sama můžete posoudit, které čočky jsou pro Vás ty lepší. Pokud budete potřebovat s čímkoli poradit, napište nám. Zatím mějte hezký den.

 • Kateřina

  Dobrý den, chtěla bych že zeptat. Nosím měsíční čočky Avaira Vitality, ale ráda bych vyzkoušela Topvue. Jaké jsou nejvíce podobné? Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Nejvíce podobné jsou měsíční TopVue Air a čtrnáctidenní TopVue Premium. Čočky určitě vyzkoušejte, abyste mohla sama posoudit pohodlí při nošení, manipulaci a další kritéria, které pro Vás hrají u výběru čoček důležitou roli. U čoček je zavedena služba Grance vrácení peněz a oba typy jsou v nabídce k dispozici i v balení po jednom kuse. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.

 • Zdena

  Vydrží celý měsíc

 • Gábina Vilímková

  Nikdy se mi nestalo, abych měla na konci dne červené oči. Nosím čočky klidně 12 hodin a pohodička. Já jsem rozhodně spokojená.

 • Zavadská Týna

  Nosím měsíční čočky a čas od času nošení proložím brýlemi. Obojí je mi pohodlné a obojí se lépe hodí pro určité příležitosti.

 • Stodůlka P.

  Všechno OK. Oči nejsou nikdy unavené ani červené. Zatím jsem neměl čočky, které by se na oku tak hezky usadily.

 • Vanda

  Dobrý den, už radu let nosím čočky Air Optix Aqua. Rada bych vyzkoušela Topvue. Které byste mi prosím doporučili? Moc děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, jsme rádi, že jste se obrátila právě na nás. Z řady TopVue by pro Vás měly být nejvíce vyhovující právě tyto čočky TopVue Air. Kdyby se snad stalo, že Vám nebudou vyhovovat, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

 • Andulína

  U nás v práci nosí čočky od TopVue snad polovina kanceláře. Zkusila jsem je taky a i já jsem spokojená. Chystám se vyzkoušet i ty jednodenní, protože na nějaké věci jsou určitě lepší.

 • Eli

  Mohla bych se zeptat, jestli bych tyto kontaktní čočky mohla používat,, když jsem ted měla kontaktni čočky Switch Premier? Jestli ne, které by jste mi doporučila? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky Switch Premier jsou totožné s čočkami Biofinity. Určitě můžete vyzkoušet i tyto TopVue Air, protože kdyby Vám nevyhovovaly, lze využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Honza

  Vyzkoušela jsem je a všechno v pořádku. Nošení bez problémů. Snadné nasazení. S postupem měsíce se jejich kvalita nezhoršuje. Takže za mě OK.

 • Alena P.

  Jsem s čočkami spokojená, protože nemám po celodenním nošení ani trochu červené oči. Hledání mi sice chvíli trvalo, ale nakonec jsem moc spokojená.

 • Jana Macháčková

  Dobrý den, můžete mi, prosím, doporučit náhradu za Acuvue Oasys? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Dvoutýdenních kontaktních čoček není mnoho a výběr je tedy velmi omezen. Pokud nechcete kvůli novým kontaktním čočkám navštívit kontaktologa, doporučujeme Vám TopVue Premium, u kterých případně můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud máte zájem o jiný typ čoček, doporučujeme Vám osobní konzultaci s odborníkem, který Vám umožní čočky před nákupem vyzkoušet. V případě, že budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Andrea

  Dobrý den... Dlouhá léta jsem nosila měsíční čočky Frequency 55, ale již je nevyrábějí... Hledám nějakou náhradu...Doporučíte mi prosím nějaké?...Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pokud naši zákazníci nechtějí podstoupit reaplikaci kontaktních čoček u kontaktologa, doporučujeme jim čočky TopVue Plus. Vyzkoušet samozřejmě můžete i tyto TopVue Air. U čoček je možné využít službu Garance vrácení peněz. U jiných kontaktních čoček Vám nemůžeme zaručit 100% spokojenost a jejich nákup by tak pro Vás mohl znamenat zbytečnou investici. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, obraťte se na nás. Přejeme hezký den.

 • Alice

  Dobrý večer.Děkuji za odpověď.Ještě by mě zajímalo,jestli může dcera i kombinovat tyto čočky na pravé oko bez cylindru a na levé oko čočky TopVue air Force Astigmatismus ?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Není to žádný problém. Mnoho lidí řeší tento problém a v některých případech nosí na každém oku čočku jiné značky. Jde pouze o zvyk. TopVue Air a TopVue Air for Astigmatism jsou v parametrech a vlastnostech materiálu totožné. Liší se pouze typ korigované vady. Pokud by snad pro dceru nebyly čočky vhodné, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Dcera je vyzkoušela (předtím nosila air optix) a jsou skvělé. Už jí oči neškrábou a nemá je unavené. Jen jsme teď přišli od lékařky u levého oka máme cylindr 0,75, osa 170. Je možné tyto čočky objednávat i u vás?Nenašla jsem kam to nastavit . Nebo budu muset objednávat jen u očního?Tam má dvojnásobnou cenu:/

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kontaktní čočky TopVue Air jsou dostupné i ve verzi pro korekci astigmatismu –TopVue Air for Astigmatism. Cylindry musí být v minusových hodnotách, jinak je nutné udělat přepočet. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Nataša

  Nemám z nich ani trochu červené oči a to je pro mě mega důležité. Jsou pohodlné a příjemné :)

 • Petra Votypkova

  Dobrý den,jak moc by bylo špatné s těmito čočkami spát. Jsem zvyklá je nosit 24 hodin denně a jednou za měsíc je vyměnit.Normálně používám Pure Vision. Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Tyto kontaktní čočky nejsou výrobcem pro kontinuální nošení doporučeny, takže pokud tato doporučení nedodržíte riskujete zdraví svých očí. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Veronika Žižková

  Dobrý den, několik let jsem používala měsíční kontaktní čočky Frequency XC, ale přestali je vyrábět. Sháním nějakou náhradu. Myslíte, že mi budou čočky TopVue Air vyhovovat? Moc děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za dotaz. Jako náhradu doporučujeme čočky TopVue Plus, protože jsou, stejně jako Frequency XC, vyrobeny z hydrogelového materiálu. Samozřejmě Vám nic nebrání vyzkoušet i TopVue Air. U obou typů čoček lze případně využít službu Garance vrácení peněz, takže je můžete doma bez obav vyzkoušet. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Magdalena Beranová

  Dobrý den, původně jsem měla čočky Acuvue, ale drážděly mě v očích, tak jsem zkusila tuto značku, je to sice daleko lepší, ale po cca 4 hodinách už mě oči začínají trochu pálit. Je to vadou čoček či to lze zmírnit nějakým roztokem? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váši otázku. Není nutné mluvit o vadě. Je potřeba najít pro oči vyhovující materiál. Acuvue Oasys i tyto ToVue Air jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu. Můžete vyzkoušet TopVue Plus, které jsou hydrogelové – u materiálu tedy dominuje obsah vody. Pokud máte citlivé oči, popřemýšlejte o jednodenních čočkách, které jsou odborníky označovány jako nejšetrnější pro nošení. Hledaní nových čoček může být zdlouhavé a finančně nákladné. Můžete vyzkoušet kontaktní čočky z řady TopVue, u kterých funguje Garance vrácení peněz. Popřemýšlejte také o návštěvě aplikačního střediska, kde Vám umožní vyzkoušet více typů a značek. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám Přejeme hezký den.

 • Alice Hruzíková

  Dobrý den. 11ti letá dcera používá čočky Air Optix aqua. Jsou tyto čočky podobné a myslíte,že jí mohou vyhovovat?Nebo mám radši kupovat vyzkoušené Air Optix?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. TopVue Air a Air Optix Aqua jsou si vlastnostmi velmi příbuzné. V obou případech jde o kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu. U TopVue Air je vyšší obsah vody, u Air Optix Aqua je lehce vyšší propustnost kyslíku. Doporučujeme Vám pro dceru čočky objednat, může je doma v klidu vyzkoušet a pokud jí nebudou pohodlné, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě se na nás obraťte. Zatím Vám přejeme krásný den.

 • Antonín Dubský

  Doporučuji. Jsou pohodlné. Navíc jsou mi příjemnější než Oasys. Vyjde to i levněji.

 • Tereza Mašlejová

  Dobrý den , tento typ kon.čoček používám.Chápu zprávně ,že jeden pár je na mesíční výměnu? K těmito kon.čočkám používám univer.roztok Optosoak? Stačí používat jen toto nebo je potřeba si pořídit i jiný? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za otázku. Ano, chápete to správně. Pár kontaktních čoček je nutné po uplynutí 30 dnů od prvního použití vyměnit za pár nový. Ano, Optosoak používat můžete, ale našim zákazníkům doporučujeme roztok Gelone a Laim Care s obsahem hyaluronátu sodného. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Andrea

  Dobrý den, více jak 10 let používám čočky Optima FW. Nyní bych chtěla přejít na měsíční čočky Top Vue Air. Čočky měly zakřivení 8. 4. Myslíte, že čočky se zakřivením 8. 6 mi budou vyhovovat.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento rozdíl by neměl působit problémy. Optima FW jsou vyrobeny z materiálu hydrogelového typu, je tedy možné, že pro Vaše oči by byly příjemnější čočky TopVue Plus. Tyto TopVue Air jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. U obou typů – TopVue Air i TopVue Plus je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Kamila

  Dobrý den, láká mě vaše nabídka, ovšem dosud jsem vždy používala průměr 14, má to zásadní vliv nebo je tento rozdíl zanedbatelný?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Dle názorů odborníku by takovýto malý rozdíl v průměru čočky neměl při nošení představovat problém. Doporučujeme Vám čočky vyzkoušet a případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, jsme tady pro Vás. Mějte se zatím krásně.

 • Lukáš

  Dobrý den, objednávám čočky na internetu po prvé a chtěl jsem si vzít tyto ale bohužel zde nemám na výběr CYL/AXIS. Ale když vyhledám 14-ti denní tak je tam ta možnost. děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš komentář. Při naměřeném cylindru – CYL a ose – AXIS budete potřebovat torické kontaktní čočky. Slouží pro korekci astigmatismu. TopVue Air jsou dostupné i verzi pro korekci astigmatismu a najedete je jako TopVue Air for Astigmatism. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, budeme se těšit na Vaší zprávu. Přejeme Vám krásný den a příjemné nošení.

 • Šarlota Kupcová

  Kvalitní čočky. Cena není nijak přehnaná. Celková spokojenost.

 • Ramon

  Moc příjemné čočky. A snadno se nasazují.

 • Zuzana Sedláčková

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám zakřivení 8,7, což většina měsíčních čoček nemá a nebo potom nesedí průměr. Myslíte, že je nějak škodlivé když bych použila zakřivení 8,6?. Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zakřivení 8,70 rozhodně škodlivé není. Rozdíl v zakřivení 0,10 je poměrně zanedbatelný a při nošení byste ho neměla pocítit. Tyto TopVue Air mají navíc asférický design, takže jejich zakřivení se mění v každém bodě čočky – zakřivení není kulovité, ale čočka se postupně zplošťuje. TopVue Air můžete rozhodně vyzkoušet a u čoček případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Růžena Kapitánová

  Zaráží mě, že si ještě někdo chodí pro čočky do kamenného obchodu. Ty ceny snad nemůžou myslet vážně. Tady na eshopu jsou čočky úplně stejné, ale o polovinu levnější. Hm. Nájem je asi drahý :D

 • Tonda K.

  Nahradil jsem s nimi svoje air optix. Tyhle jsou pohodlnější. Více mi vyhovují.

 • Dana V.

  S TopVue Air jsem velmi spokojená.

 • Pavel

  Dobrý den, používám čočky AIR OPTIX a mám dotaz zda-li jsou tyto čočky od jednoho výrobce a zda-li bych je mohl používat ?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktních čoček Air Optix je několik druhů. Bohužel jste přesně nespecifikoval typ, takže nemůžeme posoudit, do jaké míry jsou si čočky podobné. TopVue nejsou od stejného výrobce, ale to není při výběru čoček podstatné. Vždy je důležité čočky vyzkoušet a osobně posoudit, zda vyhovují očím. To je u TopVue možné díky službě Garance vrácení peněz. Čočky tedy můžete bez obav vyzkoušet a případně vrátit. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

 • Alžběta

  Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda mají tyto čočky zabarvení pro manipulaci. Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky toto zabarvení nemají – jsou naprosto čiré. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

 • Klára

  Dobrý večer,dříve jsem použivala kontaktní čočky acuvue,které končí. Ráda bych vyzkoušel tyto jen u předchozích jsem měla zakřivení 8.40 je v tom nějaký zásadní rozdíl ?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento rozdíl by měl být okem tolerován. TopVue Air mají asférický design čočky a u čoček s takovou konstrukcí nehraje zakřivení žádnou velkou roli. Čočky Acuvue byly určeny pro čtrnáctidenní nošení, takže pokud chcete u této periody výměny zůstat, můžete zkusit TopVue Premium. U čoček TopVue můžete využít služby Garance vrácení peněz. V případě dalších otázek, se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám krásný den.

 • Dagmar Honsová

  Našla jsem je úplně náhodou při zkoušení nových čoček a byly pro mě nejpohodlnější, takže jsem se pro ně rozhodla. Dobře se mi nasazují a v očích je necítím. Ráda doporučím všem, kteří třeba váhají, jestli je zkusit.

 • Nikola

  mám je místo drahých čoček z optiky a naprostá spokojenost

 • Honza L.

  Už se mi stalo, že jsem v nich na chvíli usnul u televize a oči byly v pohodě. Ale je pravda, že to bylo na chvíli. Jsem s nimi moc spokojený

 • Lucka

  Dobrý den, závodně hraji florbal a nosím čočky. Teď používám značku biofinity, měsíční. Stává se mi při hře, že oko je suché tudíž mi je čočka v oku nepříjemná. Jsou tyto čočky lepší? Popřípadně jsou nějaké, které by jste mi doporučili? Předem děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Lucie, děkujeme za Váš dotaz. Není možné říci, které čočky jsou lepší. Každému nositeli vyhovuje něco jiného. TopVue Air samozřejmě vyzkoušet můžete a v případě, že by Vám při sportu rovněž nebyly pohodlné, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Na sport jsou všeobecně doporučovány jednodenní kontaktní čočky. Můžete dál zůstat u svých stávajících kontaktních čoček a na sport využívat například TopVue Elite nebo 1 Day Acuvue TruEye. Pokud budete mít další dotaz, obraťte se na nás. Přejeme hezký den.

 • Fialová Petra

  Jsou skvělé a pro mě jasně nejlepší volba!

 • Standa Kára

  Nevysušují se a v očích jsou téměř neznatelné.

 • Ondra V.

  Nosín je každý den, jsou velmi šetrné a snadno se aplikují.

 • Aneta Vojáčková

  Naprosto perfektní! Čočky vydrží až do večera pohodlné a nemám jim co vytknout.

 • Petr Bouška

  Dobrý den,lze k těmto čočkam použít roztok renu multiplus?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, roztok Renu Multiplus je vhodný na všechny druhy měkkých kontaktních čoček, můžete jej použít i na čištění těchto. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Karel Jeřáb

  Jediné čočky, které jsou mi v očích příjemné. Nepřemisťují se po oku a nasazování/sundavání je s nimi hračka.

 • Marta

  Pohodlné čočky pro dlouhé dny a jednoduché na čištění.

 • Iveta

  Jaký je prosím rozdíl mezi TopVue Air a TopVue Premium? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Iveto,

  TopVue Air i TopVue Premium jsou oboje vyrobeny z moderních a kvalitních materiálů. Čočky TopVue Air mají schopnost zachovat vysoký obsah vody a doba výměny je jeden měsíc. TopVue Premium jsou určeny pro citlivější nositele, kterým nošení měsíčních čoček nevyhovuje. Mají tenké okraje a vysokou propustnost kyslíku. Doporučená doba výměny je 14 dnů.

 • Klára

  Dobrý den, chtěla bych si objednat tyto čočky, ale poslední, které jsem měla byly s průměrem 14 a tyto mají 14.20, myslíte, že bych je mohla i přesto vyzkoušet?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  tyto čočky doporučujeme vyzkoušet bez ohledu na rozdíl v průměru. U nových čoček již není nutné hlídat zakřivení a průměr, protože jsou konstruovány tak, aby se přizpůsobily každému oku.

 • luděk

  Po vyzkoušení jednočočkové verze jsem neměl jinou možnost než si pořídit větší balení, velká spokojenost.

 • Gabriela

  Dobrý den, když si objednám čočky i s roztok, taky se na to vztahuje možnost vrácení? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, i na toto balení se „garance vrácení ceny“ vztahuje.

 • Pája

  Cenové dostupné měsíční čočky. Používání těchto čoček mohu hodnotit pouze kladně. Skvěle drží tvar, nedráždí ani po dlouhém dni a lehko se aplikují.

 • Vanda

  Dobrý den, jaký roztok je k těmto čočkám nejvhodnější?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, všechny roztoky z naší nabídky jsou vhodné pro měkké kont.čočky, jako jsou tyto. Doporučit můžeme například velice oblíbený roztok Gelone 360 ml.

 • Martina O.

  O dost levnější než jiné měsíční čočky, které mi doporučovali v optice! Skvěle padnou a v očích jsou stále vlhké.

 • Monika Lišková

  Dobrý den, je k těmto čočkám vhodný roztok Opti free? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, roztok Opti-free je vhodný pro všechny druhy měkkých kont.čoček, tedy i pro čištění čoček TopVue Air.

 • Jan

  Jsem s těmito čočkami spokojen. Poměr cena výkon je naprosto skvělý! Rychlé dodání, takže i když objednávám na poslední chvíli, tak mám čočky rychle doma.

 • Pavel

  Výborné čočky za skvělou cenu. Nemám co bych vytkl.

 • Karol

  Čočky mi vyhovují, používám je již několik měsíců v řadě a jsem s nimi naprosto spokojená.

 • Leny

  Tyto čočky jsem si koupila poprvé a jsem s nimi naprosto spokojená. Jsou tenké, takže v oku je nejdou vůbec cítit.

 • Zuzka Bělokopecká

  Připojuji se ke kladným hodnocením navíc nemusíte dlouho čekat, když potřebujete čočky akutně - bleskurychlé vyřízení objednávky, druhý den jsem měla čočky doma

 • Jakub

  Dobrý den, chci se Vás zeptat, momentálně mám čočky Biofinity a rád bych zkusil TopVue Air. V případě toho, že mi ale nebudou sedět a mám na každém oku jiný počet dioptrií, se vztahuje garance, když vrátím z každého balíčku 5 ks nebo zde platí také 4 ks? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, z každého balení stačí vrátit dle podmínek garance vrácení peněz pouze 4 kusy. Pokud však máte na každém oku jiný počet dioptrií měl by Vám k vyzkoušení a zjištění, zda Vám čočky sednou, či nikoli, stačit pouze 1 kus z každého balení.

 • Petra Přecechtělová

  Dobrý večer, již několik let nosím čočky Acuvue Oasys, 14-ti denní, které mají zakřivení 8,8 a průměr 14,0. Je možné tyto čočky nahradit Topvue-air čočkami?30-ti denní výměna by byla skvělá a za stejnou cenu!Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, takto malou změnu průměru a zakřivení čoček bývá lidské oko zpravidla schopno tolerovat. Pokud by Vašim očím TopVue Air nevyhovovaly, můžete využít naši speciální akci garance vrácení peněz. Čočky si tedy bez obav můžete vyzkoušet a v případě nespokojenosti nám je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

 • David Vot

  Používám je s roztokem Gelone a nemůžu si je vynachválit. Předtím jsem k nim měla jiný roztok a nebylo to tak dobré, teď v nich vydržím i přes 24 hodin, když je třeba.

 • Míša

  výborné čočky za dobrou cenu, jsou pohodlné celý den

 • Lucka

  Čočky jsou velmi pohodlné, dříve jsem nosila Biofinity a musím říci, že jsou kvalitou naprosto srovnatelné.

 • Jakub Ecer

  Dobry den, nosim cocky zhruba rok. Na zaskouseni jsem byl v Grand Optical, kde jsem si vyzkousel a nasledne mi byly doporuceny cocky iWear, protoze jsem pozadoval, abych v nich mohl i spat. Nasledne jsem na internetu zjistil, ze ty cocky jsou uplne totozne s cockami Biofinity, takze dalsi cocky jsem si uz objednaval na internetu (cena iWear 6ks byla skoro 1200, ty same Biofinity 6ks jsem kupoval za 550). Za ten rok jsem v cockach nespal ani jednou, takze nepotrebuji cocky v kterych by se mohlo prespat. Proto by me zajimalo jestli by se dali cocky Biofinity zamenit za tyto TopVue Air. Predem diky za odpoved

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, jelikož na čočky TopVue Air poskytujeme garanci vrácení peněz v případě, že zákazníkovi nebudou vyhovovat, je možné si objednat čočky jen na zkoušku. V případě, že Vám nebudou vyhovovat, je jednoduše vrátíte a své peníze obdržíte zpět.

 • Oldřich

  Za málo peněz hodně muziky

 • Míša2

  Po 20ti dnech stále maximální spokojenost. 2x jsem s nimi i spala, také bez problémů. Za mne OK- schváleno :-)

 • Milena

  Srovnatelná kvalita jako biofinity, jen podstatně levnější.

 • Vojta

  Skvěle se nandavají i vyndavají, vůbec se nekroutí ani nepřetáčí naruby, když spěchám, tak mě srolovaná čočka fakt naštve, s těmahle není problém tři pohyby a nasazeno.

 • K čočkám nemám jedinou výtku - pohodlné, nedřou, nevysušují a oči nejsou na konci dne ani náznakem červené

 • Dave

  Jedny z nejpohodlnějších, co jsem vyzkoušel, nevysušují se a v očích je vůbec necítím.

 • Jirka

  Zkoušky nelituju, nosila jsem Air Optix, které byly dražší a navíc z těhle mě nepálí oči, když je mám dlouho nasazené.

TopVue Air (6 čoček)

TopVue Air (6 čoček)

TopVue Air (6 čoček)

393 Kč

Skladem > 1000 ks