Garance vrácení peněz

TopVue Air (6 čoček)

459 Kč
94% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pátek 26.7. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 249 Kč 209 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
459 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Air

TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 30 dní. Na noc je nutné čočky vyjmout a uložit do pouzdra naplněného roztokem.

Pohodlné již v okamžiku prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou dodávány v plastové vaničce (blistru), jejíž roztok je obohacen přídavkem hyaluronátu sodného. Hyaluronát sodný představuje jednu z nejefektivnějších lubrikačních látek, jejímž bonusem je navíc naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka. Tato látka je lidskému organismu zcela vlastní – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace.

Vysoce prodyšné

Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air 100 Dk/t.

Dostatečně hydratované pro zdravé oči

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Dalším parametrem kontaktních čoček důležitým pro jejich zdravé užívání je obsah vody, která je nezbytná pro potřebnou hydrataci čoček. TopVue Air jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody pak zůstávají dostatečně hydratované v průběhu celého dne, kdy jsou nasazeny.

Vlastnosti - TopVue Air (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Air
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (100)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Gabriela Hladká

Dobrý den, chtěla bych si pořídit měsíční čočky, prosím o doporučení jaké pořídit, když mé parametry jsou: dioptrie: -1,50 zakřivení: 8,50 a průměr: 14,10 - mám zkušenost pouze z jednodenními čočkami a nemůžu měsíční nalézt s těmito parametry. Může se zakřivení či průměr lišit? Děkuji G. Hladká

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Jsou-li Vámi uvedené hodnoty naměřené specialistou, znamená to, že můžete teoreticky vybírat z kontaktních čoček se zakřivením 8,30 - 8,70 a s průměrem 13,90 - 14,30. Ideální ovšem je, když čočky odpovídají přímo naměřeným hodnotám. Pokud byste zvolila ještě nižší hodnoty zakřivení, mohly by čočky oko "škrtit". V případě vyšší hodnoty by naopak čočky v oku "plavaly". Korekce zraku by případně nemusela být dokonalá. Správně byste z tohoto důvodu měla mít čočky před nákupem na internetu vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten může reagovat na Vaše připomínky a vzít v úvahu Vaše požadavky. Pokud si přeci jen chcete vybrat sama, jsou tyto čočky vhodnou alternativou. Potřebovat budete čočky s hodnotou dioptrie -1,50. Značka TopVue nabízí službu Garance vrácení peněz. Nebudou-li Vám čočky vyhovovat, můžete službu využít a nepřijdete tak o své finance. Jelikož se jedná o měsíční kontaktní čočky, nezapomeňte, že budete potřebovat i roztok k péči. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. Gelone. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Anonymous

Dobrý den, chci se optat jestli tyto čočky topvue jsou totožné jako biofinity ?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Kontaktní čočky TopVue Air i Biofinity jsou oboje měsíční silikon-hydrogelové čočky. Ovšem liší se v materiálu, ze kterého jsou vyrobené a tím pádem i ve vlastnostech. Rozdíl je i v průměru čočky. Čočky Biofinity také umožňují kontinuální režim nošení, který čočky TopVue Air neumožňují. Veškeré informace jsou přehledně uvedené u každého produktu v posledním oddílu "Vlastnosti". Pokud byste měla další otázky, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Dana Zálešáková

Dobrý den, moje poslední čočky jsou ze zakřivením 8,5, teď jsem si vybrala jinou značku , která má v nabídce zakřivení pouze 8,8. Budou mi sedět? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Přípustné mezní odchylky pro průměr a zakřivení jsou ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Je-li zakřivení kontaktní čočky větší než přípustná mezní odchylka, může se po oku samovolně pohybovat a "plavat". Čočka nebude správně vycentrovaná a zrak nebude správně korigován. Před nákupem kontaktních čoček na e-shopu je proto vhodné navštívit očního specialistu, který Vám vybere čočky na míru. Poté můžete bez obav ze zbytečné investice nakupovat na internetu. Budete-li mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Sylvie

Dobrý den, můžete mi poradit s výběrem čoček a jestli je třeba upravit dioptrie? Mám vyzkoušené Biofinity a měla jsem pocit, že je cely den cítím v oku, děkuji. Pravé oko -1,75 +50 cyl (20) axis Levé oko -1.00 +0,25 cyl (175) axis

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Začíná se u Vás rozvíjet poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrické hodnoty jsou zatím však nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,50 a pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,00. Jestliže Vám čočky Biofinity nebyly příliš pohodné, pak Vám pravděpodobně příliš nevyhovoval materiál. Otázkou je, jestli Vám sedne silikon-hydrogelový čoček TopVue Air. Možná zvažte čočky z hydrogelového materiálu např. TopVue Plus. Každopádně u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, tak nemusíte mít z vyzkoušení čoček obavy. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Blanka

Dobrý den, prosím tyto čočky si mám koupit přesně parametry od očního? Nebo se na čočky měří jinak zrak? Mám do dálky pravé oko -1,5, levé oko -2,25, PD pravá i levá 31,5. Nic jiného uvedeno v předpisu nemám. Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup kontaktních čoček je nutné brýlové hodnoty naměřené očním specialistou upravit. V případě sférických čoček (tedy pokud jsou naměřené pouze dioptrie) se ale hodnoty upravují až od vyšších dioptrií. Ve Vašem případě tedy nedojde k žádné změně - pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,5, pro levé oko pak bude hodnota dioptrie -2,25. Tyto měsíční hydrogelové čočky TopVue Air jsou vhodnou alternativou. Značka TopVue nabízí navíc službu Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Nezapomeňte, že se jedná o vícedenní čočky a budete k nim potřebovat i roztok. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. Gelone. Pokud budete mít další otázky, neváhejte nám napsat. Přejeme Vám krásný den.
Tomáš Král

Dobrý den, jakou náhradu za čočky Frequency Aspheric 55 byste mi doporučili, parametry BC 8.7, DIA 14.4. Děkuji Král

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Frequency Aspheric 55 jsou vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilconu A, a proto bychom Vám z našeho sortimentu nabídli spíše kontaktní čočky TopVue Plus, které jsou vyrobené z totožného materiálu. Pouze zakřivení je o 0,1 mm menší, ale to spadá do povolené mezní odchylky, a tak by to pro oči neměl být problém. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.
Iveta Novotná

Dobrý den, může se stát že mi z důvodu nesprávné hodnoty dioptrií praská žilka v oku? Nikdy jsem takový problém neměla teď mi zvedli hodnotu dioptrií na 6.5 a 4.5. tak jsem si objednala stejné čočky jako vždy jen s hodnoty 6 a 4.25. Vidím s nimi dobře. Oko s dioptriemi 4.25 mě po pár hodinách nošení začne bolet a žilky se podílí krví. Mám tedy snížit dioptrie? Děkuji za radu

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud cítíte diskomfort při nošení čoček, svěřte se do péče očního specialisty, který Vás prohlédne a na základě vyšetření bude moci rozklíčovat příčinu Vašich potíží. Rovněž Vám může upravit hodnotu dioptrií. Sama s upravováním dioptrií neexperimentujte. Vaše dioptrické hodnoty jsou správné. Takto na dálku vám, bohužel, nemůžeme přesný důvod bolesti v oku určit. Jedním z důvodů je, že Vaši oči začínají projevovat averzi na materiál čoček. To je naprosto přirozený jev, neboť čočka je stále "cizím předmětem" v oku. V takovém případě byste potřebovala aplikovat novou značku čoček. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili kontaktní čočky Biofinity, které jsou velmi dobře snášené a mají velmi vysokou propustnost kyslíku. Společnost CooperVision, která čočky vyvinula má na svých webových stránkách mapu, ve které si můžete najít optiku, která se společností spolupracuje a je možné se objednat na aplikaci těchto čoček. Služba bývá zpoplatněna, ale je to investice, která se Vám rozhodně vyplatí. Mapu naleznete ZDE. Jestliže byste chtěla zkusit čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Andrea

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, jaký je rozdíl mezi čočkami TopVue Air a TopVue Plus? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nejzásadnější rozdíl mezi čočkami je v materiálu. TopVue Plus jsou vyrobené z hydrogelového materiálu a TopVue Air jsou ze silikon-hydrogelového materiálu. Po stránce velikostních parametrů jsou kontaktní čočky shodně velké. Hezký den.

Jiří Koňařík

Dobrý den, jak můžu vybrat čočky s cylindrem? toto označení ve výběru čoček nevidím, děkuji.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Pokud potřebujete korigovat astigmatismus, potřebujete torické kontaktní čočky. Například tedy TopVue Air for Astigmatism. V případě, že se budete potřebovat zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Füllsack

Pohodlné a příjemně lubrikované opravdu celý den. Za mě naprostá spokojenost.

Veronika

Dobrý den, jak se prosím liší materiál těchto čoček od 14 denních čoček TopVue Premium? Z hlediska uvedených vlastností (množství vody, propustnost kyslíku) jsou téměř stejné. V jakém parametru tedy spočívá rozdíl, že se dají nosit déle? Předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Mezi čočkami je pouze minimální rozdíl v propustnosti kyslíku. Hlavní rozdíl je v dané periodě výměny. Tuto vlastnost čoček udává výrobce. Zda jsou čočky jednodenní, čtrnáctidenní nebo měsíční, vychází s největší pravděpodobností z výrobních postupů a speciálních ošetření materiálů. Výrobci ale svá know-how nesdělují. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Musílková Markéta

Dobrý den , chtěla bych kontaktní čočky a nevím si rady s objednáním proto bych vás chtěla poprosit o radu a doporučení čoček . Na kartičce od opticky na bryle mám napsáno práve oko sph: -5,75 cyl -4,0 a osa 6stupnu a na levém sph : -7,0 cyl -4,0 a osa 0 stupňů . Ale vůbec nevím jak si podle toho mám vybrat kontaktní čočky . Prosím o radu děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Podle naměřených parametrů budete potřebovat torické kontaktní čočky. Pro kontaktní čočky by měly být hodnoty upraveny pro pravé oko na dioptrii -5.50, cylindr -3.25 a osu 5°. Pro levé oko na dioptrii -6.50, cylindr -3.25 a osu 180°. Cylindry jsou ale vysoké a s takovými hodnotami jsou u nás dostupné pouze čočky Proclear Toric XR a Biofinity XR Toric. Tyto čočky jsou ale finanče náročnější a nedoporučovali bychom Vám nákup online bez předchozího vyzkoušení u očního specialisty. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Jiří Kaňka

Mám vyšší dioptrie a musím říct, že s čočkami vidím perfektně. Přes jaro/léto nosím hlavně čočky kvůli slunečním brýlím. Jen mě občas trápí senná rýma. Existují nějaké oční kapky, které zklidňují alergické projevy na očích a mají delší trvanlivost než 30 dní?

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jsme rádi, že jste s čočkami spokojený. Je nám líto, že Vás trápí senná rýma a víme, že je to velmi nepříjemné. Pro zmírnění symptomů či jako rychlé zklidnění očí bychom Vám doporučili Avizor Lacrifresh Moisture nebo Hylo DUAL. Oba typy očních kapek přinášejí úlevu právě pro takto podrážděné oči. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Pavla

Dobrý den, chtěla bych začít používat kontaktní čočky. Uvádíte, že tyto čočky jsou měsíční. Mám tomu rozumět, že celé balení (6ks) je na 1 měsíc anebo každá čočka vydrží měsíc, čili by toto balení vydrželo 3 měsíce? Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Každá čočka v balení je měsíční. Pokud tedy máte pro pravé i levé oko stejnou dioptrii, balení Vám vydrží 3 měsíce. Pro začátečníky jsou většinou doporučovány jednodenní čočky. Pokud byste chtěla poradit a pomoci s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Zatím Vám přejeme krásný den.
Eva

Dobrý den, nosím čočky Cooper Vision Frequency 55. Vcelku mi vyhovovaly, ale poslední dobou mi občas tlačí v očích a ráno mám oči zalepené(pochopitelně na noc vyndávám). Také se mi zvýšily dioptrie brýlí z -1,75 na -2,25. Jaké čočky by jste mi doporučili? Případně jaký k nim roztok? Děkuji Eva

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Máte na mysli čočky Frequency 55 nebo čočky Frequency 55 Aspheric? Výroba čoček Frequency 55 byla ukončena a výrobce bohužel neuvedl náhradu, na kterou by bylo možné přejít bez návštěvy kontaktologa. Pokud nosíte čočky Frequency 55 Aspheric, můžete nejdříve vyzkoušet problém řešit očními kapkami. Doporučujeme kapky bez konzervantů a fosfátů HYLO-DUAL. Během dne můžete kapky aplikovat přímo na kontaktní čočky. Oči i čočky osvěžíte a budete je kapkami lubrikovat pro vyšší pohodlí. Kapky HYLO-DUAL také stabilizují slzný film, což by také mohlo pomoci v řešení problému. Roztok pro čištění a ukládání čoček bychom Vám doporučili Laim-Care. Obsahuje hyaluronát sodný a je velice šetrný k očím. Čočky velmi kvalitně lubrikuje a přispívá tak k vyššímu pohodlí při nošení. Pokud chcete opravdu změnit kontaktní čočky, doporučujeme Vám řadu TopVue. Najdete zde čočky měsíční i jednodenní. Konkrétně bychom Vám doporučili čočky TopVue Air, které jsou ze silikon-hydrogelového materiálu a mají vysokou propustnost kyslíku. Můžete vyzkoušet i hydrogelové čočky TopVue Plus. Z jednodenních by pro Vás mohly být zajímavé čočky TopVue One+. U značky TopVue je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže můžete čočky bez obav vyzkoušet. Měsíční čočky jsou případně dostupné i v balení po 1 kontaktní čočce, což je na vyzkoušení ideální. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Eliška Zatloukalová

Přešla jsem z Frequency XC kvůli ceně. Líbila se mi možnost čočky vrátit. Vracet jsem je nemusela. Čočky mi sedí a už je objednávám potřetí :)

Pavla

Bohužel příšerné zhoršení. Spoustu let perfektní čočky, poslední půlrok (2 objednávky) katastrofa. Poprvé jsem to přičítala roztoku, létu, kde čemu, ovšem další objednávka opět šílený, neustálý pocit, že mi něco v oku vadí, rozmazané vidění. Poslední balení jsem vrátila, peníze bez problému vráceny. Jsem teď ale zoufalá, jaké si mám objednávat. Hrozná škoda.....

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velice líto, že Vám kontaktní čočky TopVue Air přestaly vyhovovat. Stává se, že čočky, s kterými je uživatel celé roky spokojený, najednou začnou být nepříjemné. Čočky jsou stále "cizím předmětem" v oku. Časem si oči vůči materiálu mohou vytvořit averzi. Čočky se poté stávají nekomfortní a uživatel je nucen hledat alternativní čočky. Někteří uživatelé záměrně střídají značky, aby této situaci předešli. Pokud nyní budete hledat nové kontaktní čočky, doporučujeme Vám navštívit očního specialistu, který Vám s hledáním nových kontaktních čoček pomůže. Následné nákupy pak můžete zase provádět on-line. Pokud zkusíte hledat nové kontaktní čočky sama, doporučovali bychom Vám hledat čočky s podobnými vlastnostmi. Zde si můžete prohlédnout čočky, které jsou vyrobené ze stejného typu materiálu (silikon-hydrogel). Z této skupiny čoček jsou velmi oblíbené kontaktní čočky Biofinity. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Honza Maurer

Čočky jsou pohodlné a cenově přívětivé. Nosím je rád.

Anonymous

Dobry den, da se v těchto cockach vyjimecne prespat? Tzn. mit je v ocich bez vyndani 1 den + 1 noc + 1den? Dekuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Bohužel u těchto kontaktních čoček to možné není. Na noc je nutné vždy čočky vyjmout a uložit do pouzdra naplněného čerstvou dávkou roztoku. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Hezký den.

Ondřej Horský

Naprostá spokojenost. Vyzkoušel jsem je jako náhradu za Air Optix Aqua a vyhovují mi mnohem víc.

Michaela Dušková

dobrý den, měla bych dotaz. Nosím měsíční k. čočky "AQUALITE Dynamic" od Cooper Vision, BC: 8.4, DIA: 14.20 a na obě oči -2 dioptrie a ráda bych vyzkoušela jiné, neb tyto nemohu na internetu sehnat a při hledání mi došlo, že jsem nikdy nezkusila jiné a vlastně nevím, jestli jsem s původními spokojená, ač je mám od svého očaře. Mám citlivé oči a docela trpím syndromem suchých očí... Chtěla jsem se tedy zeptat, zda byste mi doporučili tyto čočky (Topvue air, mají však jiné zakřivení) popřípadě nějaké jiné? Předem děkuji za odpověď a radu S pozdravem, Dušková

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. S čočkami AQUALITE Dynamic od Cooper Vision, bohužel, nemáme žádné zkušenosti. Nejsme tedy schopni doporučit 100% vhodnou alternativu. Čočky TopVue Air jsou k vyzkoušení perfektní, protože u nich funguje služba Garance vrácení peněz. Protože máte citlivé oči, popřemýšlejte o jednodenních čočkách TopVue One+. Čočky s každodenní periodou výměny jsou pro citlivé oči nejšetrnější. I u těchto jednodenních čoček můžete využít výše zmiňovanou službu Garance vrácení peněz a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.
Josef Šandera

Hledal jsem alternativu za air optix a jsem spokojený. Čočky mám normálně od rána do večera a nemám s nimi žádné potíže a ještě něco ušetřim.

Kateřina Měřilová

Naprosto komfortní. Přešla jsem s PureVision a vůbec se nedají srovnat. Pohodlné, ani o nich nevím.

jirka dareba

vždycky skladem. nošení úplně v pořádku.

Jaroslav Tesař

Po dlouholetém používání Biofinity jsem se rozhodl vyzkoušet tyto čočky. Bohužel mě zklamaly. Na nošení jsou sice příjemné, avšak problém s nimi mám při velikých rozdílech jasu, např. tmavá místnost a svítící monitor, nebo jízda autem v noci a okolní světla, kdy vše začnu vidět rozmazaně a musím přes víčko čočku trochu popotlačit a jakoby ji vycentrovat a toto ne vždy pomůže. Uváděné zakřivení je sice stejné jako u Biofinity, nicméně tyto čočky sedí špatně. Jelikož pracuji převážně na PC, je toto pro mne velká překážka. Nejspíše toto bude subjektivní problém, protože podle měření nemám přesně zakřivení 8.6, nicméně Biofinity se na toto dokáží bez problému přizpůsobit a fungují skvěle. Čočky musím tedy bohužel vrátit a objednávam znovu Biofinity.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že Vám čočky nevyhovují. Jak píšete, pohodlí při nošení kontaktních čoček je individuální. Samozřejmě můžete využít službu Garance vrácení peněz. Protože píšete, že hodně času trávíte prací na PC, mohly by Vás zajímat čočky Biofinity Energys, které jsou konstruovány právě pro práci s digitálním zařízením. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím vám přejeme hezký den.
Jan Š.

Zdravim! Vím, že u popisu produktu se píše, že nejsou určeny přes noc. Je to opravdu vyloučené nebo příležitostné přespání s čočkami nevadí! Předem díky

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky nejsou doporučeny pro přespávání a kontinuální nošení, protože jejich propustnost kyslíku není pro tento způsob nošení dostatečná. Oči by mohly být podrážděné a v některých případech hrozí i riziko zánětu. Na druhou stranu jiné oči mohou čočky snést bez problému i během spánku. Záleží na citlivosti očí. Nechceme Vás děsit, ale taková jsou doporučení výrobce. Raději byste neměl riskovat zdraví svých očí. Pokud byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jaroslav Dostál

Dobrý den, chtěl bych se prosim zeptat jestli je možnost u vás při vyzvednutí v zasilkovne platit sodexo poukazkama ?Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na pobočkách Zásilkovny lze platit pouze finanční hotovostí a na některých místech je akceptována platba kartou. Bohužel Vám nemůžeme vyhovět. Díky za pochopení a přejeme Vám hezký den.

Lucie Šmídová

Dobrý večer, dříve jsem měla dioptrie na pravém oku -3,5 a na levém -3,25.. Dioptrie byli naměřené na brýle, ale v optice mi dali čočky se stejnou dioptrií. Zjistila jsem, že vy je máte o polovinu levnější, tak jsem si další balení zakoupila u vás se stejnými parametry. Bohužel se mi zrak zhoršil na -4 dioptrie na obou očích. Dosud jsem používala tento druh čoček a moc mi vyhovovali, chtěla bych v tom pokračovat, ale nevím jestli si mohu objednat čočky s novou naměřenou hodnotou. Četla jsem, že naměřené dioptrie na brýle a na kontaktní čočky se mohou lišit. Sama ale nevím o kolik a Dr. mi naměřila pouze hodnotu na brýle. Mohu přesto používat kontakt. čočky s dioptrií -4 nebo se mám jít nechat přeměřit znova? Děkuji, Šmídová

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, díky za dotaz. My bychom Vám doporučili dioptrii upravit. Vaše první čočky měly dioptrie přesně na hranici hodnot, od kterých se doporučuje úprava podle vertex distance. Při nově naměřených dioptriích -4,00 bychom Vám pro kontaktní čočky doporučili úpravu na -3,75. Úpravy jsou ale tabulkové a nemusí tedy být vhodné pro každého. Pokud nosíte čočky TopVue Air a upravená dioptrie by Vám 100% nevyhovovala, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Jestliže nosíte jinou značku zvažte osobní konzultaci s kontaktologem. V případě, že budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Linda P.

Můžu jen pochválit a říct, že jsem ultra mega spokojená. Nosím je pořád.

Silvie

Dobrý den, používám čočky Air Optix Aqua a ráda bych se zeptala na variantu Topvue-Air v čem jsou lepší? Zda mám měnit nebo zůstat u původních. Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V obou případech jde o čočky, které jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. Materiál se ale liší a liší se tak i jeho vlastnosti. TopVue Air nabízí vyšší podíl vody v materiálu. Mezi čočkami je nepatrný rozdíl v propustnosti kyslíku. Doporučujeme Vám objednat čočky v balení po 1 kuse a vyzkoušet na vlastní oči, jak čočky sedí. Jedině vy sama můžete posoudit, které čočky jsou pro Vás ty lepší. Pokud budete potřebovat s čímkoli poradit, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Kateřina

Dobrý den, chtěla bych že zeptat. Nosím měsíční čočky Avaira Vitality, ale ráda bych vyzkoušela Topvue. Jaké jsou nejvíce podobné? Děkuji.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Nejvíce podobné jsou měsíční TopVue Air a čtrnáctidenní TopVue Premium. Čočky určitě vyzkoušejte, abyste mohla sama posoudit pohodlí při nošení, manipulaci a další kritéria, které pro Vás hrají u výběru čoček důležitou roli. U čoček je zavedena služba Grance vrácení peněz a oba typy jsou v nabídce k dispozici i v balení po jednom kuse. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.
Zdena

Vydrží celý měsíc

Gábina Vilímková

Nikdy se mi nestalo, abych měla na konci dne červené oči. Nosím čočky klidně 12 hodin a pohodička. Já jsem rozhodně spokojená.

Zavadská Týna

Nosím měsíční čočky a čas od času nošení proložím brýlemi. Obojí je mi pohodlné a obojí se lépe hodí pro určité příležitosti.

Stodůlka P.

Všechno OK. Oči nejsou nikdy unavené ani červené. Zatím jsem neměl čočky, které by se na oku tak hezky usadily.

Vanda

Dobrý den, už radu let nosím čočky Air Optix Aqua. Rada bych vyzkoušela Topvue. Které byste mi prosím doporučili? Moc děkuji.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, jsme rádi, že jste se obrátila právě na nás. Z řady TopVue by pro Vás měly být nejvíce vyhovující právě tyto čočky TopVue Air. Kdyby se snad stalo, že Vám nebudou vyhovovat, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás obraťte. Přejeme hezký den.
Andulína

U nás v práci nosí čočky od TopVue snad polovina kanceláře. Zkusila jsem je taky a i já jsem spokojená. Chystám se vyzkoušet i ty jednodenní, protože na nějaké věci jsou určitě lepší.

Eli

Mohla bych se zeptat, jestli bych tyto kontaktní čočky mohla používat,, když jsem ted měla kontaktni čočky Switch Premier? Jestli ne, které by jste mi doporučila? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky Switch Premier jsou totožné s čočkami Biofinity. Určitě můžete vyzkoušet i tyto TopVue Air, protože kdyby Vám nevyhovovaly, lze využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Honza

Vyzkoušela jsem je a všechno v pořádku. Nošení bez problémů. Snadné nasazení. S postupem měsíce se jejich kvalita nezhoršuje. Takže za mě OK.

Alena P.

Jsem s čočkami spokojená, protože nemám po celodenním nošení ani trochu červené oči. Hledání mi sice chvíli trvalo, ale nakonec jsem moc spokojená.

Jana Macháčková

Dobrý den, můžete mi, prosím, doporučit náhradu za Acuvue Oasys? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Dvoutýdenních kontaktních čoček není mnoho a výběr je tedy velmi omezen. Pokud nechcete kvůli novým kontaktním čočkám navštívit kontaktologa, doporučujeme Vám TopVue Premium, u kterých případně můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud máte zájem o jiný typ čoček, doporučujeme Vám osobní konzultaci s odborníkem, který Vám umožní čočky před nákupem vyzkoušet. V případě, že budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Andrea

Dobrý den... Dlouhá léta jsem nosila měsíční čočky Frequency 55, ale již je nevyrábějí... Hledám nějakou náhradu...Doporučíte mi prosím nějaké?...Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pokud naši zákazníci nechtějí podstoupit reaplikaci kontaktních čoček u kontaktologa, doporučujeme jim čočky TopVue Plus. Vyzkoušet samozřejmě můžete i tyto TopVue Air. U čoček je možné využít službu Garance vrácení peněz. U jiných kontaktních čoček Vám nemůžeme zaručit 100% spokojenost a jejich nákup by tak pro Vás mohl znamenat zbytečnou investici. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, obraťte se na nás. Přejeme hezký den.
Alice

Dobrý večer.Děkuji za odpověď.Ještě by mě zajímalo,jestli může dcera i kombinovat tyto čočky na pravé oko bez cylindru a na levé oko čočky TopVue air Force Astigmatismus ?

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Není to žádný problém. Mnoho lidí řeší tento problém a v některých případech nosí na každém oku čočku jiné značky. Jde pouze o zvyk. TopVue Air a TopVue Air for Astigmatism jsou v parametrech a vlastnostech materiálu totožné. Liší se pouze typ korigované vady. Pokud by snad pro dceru nebyly čočky vhodné, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Anonymous

Dcera je vyzkoušela (předtím nosila air optix) a jsou skvělé. Už jí oči neškrábou a nemá je unavené. Jen jsme teď přišli od lékařky u levého oka máme cylindr 0,75, osa 170. Je možné tyto čočky objednávat i u vás?Nenašla jsem kam to nastavit . Nebo budu muset objednávat jen u očního?Tam má dvojnásobnou cenu:/

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kontaktní čočky TopVue Air jsou dostupné i ve verzi pro korekci astigmatismu -TopVue Air for Astigmatism. Cylindry musí být v minusových hodnotách, jinak je nutné udělat přepočet. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Nataša

Nemám z nich ani trochu červené oči a to je pro mě mega důležité. Jsou pohodlné a příjemné :)

Petra Votypkova

Dobrý den,jak moc by bylo špatné s těmito čočkami spát. Jsem zvyklá je nosit 24 hodin denně a jednou za měsíc je vyměnit.Normálně používám Pure Vision. Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Tyto kontaktní čočky nejsou výrobcem pro kontinuální nošení doporučeny, takže pokud tato doporučení nedodržíte riskujete zdraví svých očí. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Veronika Žižková

Dobrý den, několik let jsem používala měsíční kontaktní čočky Frequency XC, ale přestali je vyrábět. Sháním nějakou náhradu. Myslíte, že mi budou čočky TopVue Air vyhovovat? Moc děkuji.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, díky za dotaz. Jako náhradu doporučujeme čočky TopVue Plus, protože jsou, stejně jako Frequency XC, vyrobeny z hydrogelového materiálu. Samozřejmě Vám nic nebrání vyzkoušet i TopVue Air. U obou typů čoček lze případně využít službu Garance vrácení peněz, takže je můžete doma bez obav vyzkoušet. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Magdalena Beranová

Dobrý den, původně jsem měla čočky Acuvue, ale drážděly mě v očích, tak jsem zkusila tuto značku, je to sice daleko lepší, ale po cca 4 hodinách už mě oči začínají trochu pálit. Je to vadou čoček či to lze zmírnit nějakým roztokem? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váši otázku. Není nutné mluvit o vadě. Je potřeba najít pro oči vyhovující materiál. Acuvue Oasys i tyto ToVue Air jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu. Můžete vyzkoušet TopVue Plus, které jsou hydrogelové - u materiálu tedy dominuje obsah vody. Pokud máte citlivé oči, popřemýšlejte o jednodenních čočkách, které jsou odborníky označovány jako nejšetrnější pro nošení. Hledaní nových čoček může být zdlouhavé a finančně nákladné. Můžete vyzkoušet kontaktní čočky z řady TopVue, u kterých funguje Garance vrácení peněz. Popřemýšlejte také o návštěvě aplikačního střediska, kde Vám umožní vyzkoušet více typů a značek. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám Přejeme hezký den.
Alice Hruzíková

Dobrý den. 11ti letá dcera používá čočky Air Optix aqua. Jsou tyto čočky podobné a myslíte,že jí mohou vyhovovat?Nebo mám radši kupovat vyzkoušené Air Optix?

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. TopVue Air a Air Optix Aqua jsou si vlastnostmi velmi příbuzné. V obou případech jde o kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu. U TopVue Air je vyšší obsah vody, u Air Optix Aqua je lehce vyšší propustnost kyslíku. Doporučujeme Vám pro dceru čočky objednat, může je doma v klidu vyzkoušet a pokud jí nebudou pohodlné, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě se na nás obraťte. Zatím Vám přejeme krásný den.
Antonín Dubský

Doporučuji. Jsou pohodlné. Navíc jsou mi příjemnější než Oasys. Vyjde to i levněji.

Tereza Mašlejová

Dobrý den , tento typ kon.čoček používám.Chápu zprávně ,že jeden pár je na mesíční výměnu? K těmito kon.čočkám používám univer.roztok Optosoak? Stačí používat jen toto nebo je potřeba si pořídit i jiný? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, díky za otázku. Ano, chápete to správně. Pár kontaktních čoček je nutné po uplynutí 30 dnů od prvního použití vyměnit za pár nový. Ano, Optosoak používat můžete, ale našim zákazníkům doporučujeme roztok Gelone a Laim Care s obsahem hyaluronátu sodného. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Andrea

Dobrý den, více jak 10 let používám čočky Optima FW. Nyní bych chtěla přejít na měsíční čočky Top Vue Air. Čočky měly zakřivení 8. 4. Myslíte, že čočky se zakřivením 8. 6 mi budou vyhovovat.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento rozdíl by neměl působit problémy. Optima FW jsou vyrobeny z materiálu hydrogelového typu, je tedy možné, že pro Vaše oči by byly příjemnější čočky TopVue Plus. Tyto TopVue Air jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. U obou typů - TopVue Air i TopVue Plus je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.
Kamila

Dobrý den, láká mě vaše nabídka, ovšem dosud jsem vždy používala průměr 14, má to zásadní vliv nebo je tento rozdíl zanedbatelný?

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Dle názorů odborníku by takovýto malý rozdíl v průměru čočky neměl při nošení představovat problém. Doporučujeme Vám čočky vyzkoušet a případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, jsme tady pro Vás. Mějte se zatím krásně.
Lukáš

Dobrý den, objednávám čočky na internetu po prvé a chtěl jsem si vzít tyto ale bohužel zde nemám na výběr CYL/AXIS. Ale když vyhledám 14-ti denní tak je tam ta možnost. děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, díky za Váš komentář. Při naměřeném cylindru - CYL a ose - AXIS budete potřebovat torické kontaktní čočky. Slouží pro korekci astigmatismu. TopVue Air jsou dostupné i verzi pro korekci astigmatismu a najedete je jako TopVue Air for Astigmatism. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, budeme se těšit na Vaší zprávu. Přejeme Vám krásný den a příjemné nošení.
Šarlota Kupcová

Kvalitní čočky. Cena není nijak přehnaná. Celková spokojenost.

Ramon

Moc příjemné čočky. A snadno se nasazují.

Zuzana Sedláčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám zakřivení 8,7, což většina měsíčních čoček nemá a nebo potom nesedí průměr. Myslíte, že je nějak škodlivé když bych použila zakřivení 8,6?. Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zakřivení 8,70 rozhodně škodlivé není. Rozdíl v zakřivení 0,10 je poměrně zanedbatelný a při nošení byste ho neměla pocítit. Tyto TopVue Air mají navíc asférický design, takže jejich zakřivení se mění v každém bodě čočky - zakřivení není kulovité, ale čočka se postupně zplošťuje. TopVue Air můžete rozhodně vyzkoušet a u čoček případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Růžena Kapitánová

Zaráží mě, že si ještě někdo chodí pro čočky do kamenného obchodu. Ty ceny snad nemůžou myslet vážně. Tady na eshopu jsou čočky úplně stejné, ale o polovinu levnější. Hm. Nájem je asi drahý :D

Tonda K.

Nahradil jsem s nimi svoje air optix. Tyhle jsou pohodlnější. Více mi vyhovují.

Dana V.

S TopVue Air jsem velmi spokojená.

Pavel

Dobrý den, používám čočky AIR OPTIX a mám dotaz zda-li jsou tyto čočky od jednoho výrobce a zda-li bych je mohl používat ?

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktních čoček Air Optix je několik druhů. Bohužel jste přesně nespecifikoval typ, takže nemůžeme posoudit, do jaké míry jsou si čočky podobné. TopVue nejsou od stejného výrobce, ale to není při výběru čoček podstatné. Vždy je důležité čočky vyzkoušet a osobně posoudit, zda vyhovují očím. To je u TopVue možné díky službě Garance vrácení peněz. Čočky tedy můžete bez obav vyzkoušet a případně vrátit. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme hezký den.
Alžběta

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda mají tyto čočky zabarvení pro manipulaci. Děkuji.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky toto zabarvení nemají - jsou naprosto čiré. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

Klára

Dobrý večer,dříve jsem použivala kontaktní čočky acuvue,které končí. Ráda bych vyzkoušel tyto jen u předchozích jsem měla zakřivení 8.40 je v tom nějaký zásadní rozdíl ?

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento rozdíl by měl být okem tolerován. TopVue Air mají asférický design čočky a u čoček s takovou konstrukcí nehraje zakřivení žádnou velkou roli. Čočky Acuvue byly určeny pro čtrnáctidenní nošení, takže pokud chcete u této periody výměny zůstat, můžete zkusit TopVue Premium. U čoček TopVue můžete využít služby Garance vrácení peněz. V případě dalších otázek, se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám krásný den.
Dagmar Honsová

Našla jsem je úplně náhodou při zkoušení nových čoček a byly pro mě nejpohodlnější, takže jsem se pro ně rozhodla. Dobře se mi nasazují a v očích je necítím. Ráda doporučím všem, kteří třeba váhají, jestli je zkusit.

Nikola

mám je místo drahých čoček z optiky a naprostá spokojenost

Honza L.

Už se mi stalo, že jsem v nich na chvíli usnul u televize a oči byly v pohodě. Ale je pravda, že to bylo na chvíli. Jsem s nimi moc spokojený

Lucka

Dobrý den, závodně hraji florbal a nosím čočky. Teď používám značku biofinity, měsíční. Stává se mi při hře, že oko je suché tudíž mi je čočka v oku nepříjemná. Jsou tyto čočky lepší? Popřípadně jsou nějaké, které by jste mi doporučili? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, Lucie, děkujeme za Váš dotaz. Není možné říci, které čočky jsou lepší. Každému nositeli vyhovuje něco jiného. TopVue Air samozřejmě vyzkoušet můžete a v případě, že by Vám při sportu rovněž nebyly pohodlné, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Na sport jsou všeobecně doporučovány jednodenní kontaktní čočky. Můžete dál zůstat u svých stávajících kontaktních čoček a na sport využívat například TopVue Elite nebo 1 Day Acuvue TruEye. Pokud budete mít další dotaz, obraťte se na nás. Přejeme hezký den.
Fialová Petra

Jsou skvělé a pro mě jasně nejlepší volba!

Standa Kára

Nevysušují se a v očích jsou téměř neznatelné.

Ondra V.

Nosín je každý den, jsou velmi šetrné a snadno se aplikují.

Aneta Vojáčková

Naprosto perfektní! Čočky vydrží až do večera pohodlné a nemám jim co vytknout.

Petr Bouška

Dobrý den,lze k těmto čočkam použít roztok renu multiplus?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, ano, roztok Renu Multiplus je vhodný na všechny druhy měkkých kontaktních čoček, můžete jej použít i na čištění těchto. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Karel Jeřáb

Jediné čočky, které jsou mi v očích příjemné. Nepřemisťují se po oku a nasazování/sundavání je s nimi hračka.

Marta

Pohodlné čočky pro dlouhé dny a jednoduché na čištění.

Iveta

Jaký je prosím rozdíl mezi TopVue Air a TopVue Premium? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, Iveto,

TopVue Air i TopVue Premium jsou oboje vyrobeny z moderních a kvalitních materiálů. Čočky TopVue Air mají schopnost zachovat vysoký obsah vody a doba výměny je jeden měsíc. TopVue Premium jsou určeny pro citlivější nositele, kterým nošení měsíčních čoček nevyhovuje. Mají tenké okraje a vysokou propustnost kyslíku. Doporučená doba výměny je 14 dnů.

Klára

Dobrý den, chtěla bych si objednat tyto čočky, ale poslední, které jsem měla byly s průměrem 14 a tyto mají 14.20, myslíte, že bych je mohla i přesto vyzkoušet?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den,

tyto čočky doporučujeme vyzkoušet bez ohledu na rozdíl v průměru. U nových čoček již není nutné hlídat zakřivení a průměr, protože jsou konstruovány tak, aby se přizpůsobily každému oku.

luděk

Po vyzkoušení jednočočkové verze jsem neměl jinou možnost než si pořídit větší balení, velká spokojenost.

Gabriela

Dobrý den, když si objednám čočky i s roztok, taky se na to vztahuje možnost vrácení? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, ano, i na toto balení se "garance vrácení ceny" vztahuje.

Pája

Cenové dostupné měsíční čočky. Používání těchto čoček mohu hodnotit pouze kladně. Skvěle drží tvar, nedráždí ani po dlouhém dni a lehko se aplikují.

Vanda

Dobrý den, jaký roztok je k těmto čočkám nejvhodnější?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, všechny roztoky z naší nabídky jsou vhodné pro měkké kont.čočky, jako jsou tyto. Doporučit můžeme například velice oblíbený roztok Gelone 360 ml.

Martina O.

O dost levnější než jiné měsíční čočky, které mi doporučovali v optice! Skvěle padnou a v očích jsou stále vlhké.

Monika Lišková

Dobrý den, je k těmto čočkám vhodný roztok Opti free? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, roztok Opti-free je vhodný pro všechny druhy měkkých kont.čoček, tedy i pro čištění čoček TopVue Air.

Jan

Jsem s těmito čočkami spokojen. Poměr cena výkon je naprosto skvělý! Rychlé dodání, takže i když objednávám na poslední chvíli, tak mám čočky rychle doma.

Pavel

Výborné čočky za skvělou cenu. Nemám co bych vytkl.

Karol

Čočky mi vyhovují, používám je již několik měsíců v řadě a jsem s nimi naprosto spokojená.

Leny

Tyto čočky jsem si koupila poprvé a jsem s nimi naprosto spokojená. Jsou tenké, takže v oku je nejdou vůbec cítit.

Zuzka Bělokopecká

Připojuji se ke kladným hodnocením navíc nemusíte dlouho čekat, když potřebujete čočky akutně - bleskurychlé vyřízení objednávky, druhý den jsem měla čočky doma

Jakub

Dobrý den, chci se Vás zeptat, momentálně mám čočky Biofinity a rád bych zkusil TopVue Air. V případě toho, že mi ale nebudou sedět a mám na každém oku jiný počet dioptrií, se vztahuje garance, když vrátím z každého balíčku 5 ks nebo zde platí také 4 ks? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, z každého balení stačí vrátit dle podmínek garance vrácení peněz pouze 4 kusy. Pokud však máte na každém oku jiný počet dioptrií měl by Vám k vyzkoušení a zjištění, zda Vám čočky sednou, či nikoli, stačit pouze 1 kus z každého balení.

Petra Přecechtělová

Dobrý večer, již několik let nosím čočky Acuvue Oasys, 14-ti denní, které mají zakřivení 8,8 a průměr 14,0. Je možné tyto čočky nahradit Topvue-air čočkami?30-ti denní výměna by byla skvělá a za stejnou cenu!Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, takto malou změnu průměru a zakřivení čoček bývá lidské oko zpravidla schopno tolerovat. Pokud by Vašim očím TopVue Air nevyhovovaly, můžete využít naši speciální akci garance vrácení peněz. Čočky si tedy bez obav můžete vyzkoušet a v případě nespokojenosti nám je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

David Vot

Používám je s roztokem Gelone a nemůžu si je vynachválit. Předtím jsem k nim měla jiný roztok a nebylo to tak dobré, teď v nich vydržím i přes 24 hodin, když je třeba.

Míša

výborné čočky za dobrou cenu, jsou pohodlné celý den

Lucka

Čočky jsou velmi pohodlné, dříve jsem nosila Biofinity a musím říci, že jsou kvalitou naprosto srovnatelné.

Jakub Ecer

Dobry den, nosim cocky zhruba rok. Na zaskouseni jsem byl v Grand Optical, kde jsem si vyzkousel a nasledne mi byly doporuceny cocky iWear, protoze jsem pozadoval, abych v nich mohl i spat. Nasledne jsem na internetu zjistil, ze ty cocky jsou uplne totozne s cockami Biofinity, takze dalsi cocky jsem si uz objednaval na internetu (cena iWear 6ks byla skoro 1200, ty same Biofinity 6ks jsem kupoval za 550). Za ten rok jsem v cockach nespal ani jednou, takze nepotrebuji cocky v kterych by se mohlo prespat. Proto by me zajimalo jestli by se dali cocky Biofinity zamenit za tyto TopVue Air. Predem diky za odpoved

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, jelikož na čočky TopVue Air poskytujeme garanci vrácení peněz v případě, že zákazníkovi nebudou vyhovovat, je možné si objednat čočky jen na zkoušku. V případě, že Vám nebudou vyhovovat, je jednoduše vrátíte a své peníze obdržíte zpět.

Oldřich

Za málo peněz hodně muziky

Míša2

Po 20ti dnech stále maximální spokojenost. 2x jsem s nimi i spala, také bez problémů. Za mne OK- schváleno :-)

Milena

Srovnatelná kvalita jako biofinity, jen podstatně levnější.

Vojta

Skvěle se nandavají i vyndavají, vůbec se nekroutí ani nepřetáčí naruby, když spěchám, tak mě srolovaná čočka fakt naštve, s těmahle není problém tři pohyby a nasazeno.

Anonymous

K čočkám nemám jedinou výtku - pohodlné, nedřou, nevysušují a oči nejsou na konci dne ani náznakem červené

Dave

Jedny z nejpohodlnějších, co jsem vyzkoušel, nevysušují se a v očích je vůbec necítím.

Jirka

Zkoušky nelituju, nosila jsem Air Optix, které byly dražší a navíc z těhle mě nepálí oči, když je mám dlouho nasazené.