TopVue Air for Astigmatism (1 čočka)

149 Kč
95% doporučuje
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Air for Astigmatism (3 čočky) - 379 Kč (ušetříte 68 Kč)

Kdy odešleme? Čtvrtek 7.7. zvolte parametry
Přidejte si výhodně roztok:
Nechci roztok
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
Roztok Gelone 2 x 360 ml
479 Kč
Roztok Gelone 100 ml
145 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
Roztok Gelone 2 x 360 ml
479 Kč
Roztok Gelone 100 ml
145 Kč
Přidat
249 Kč
149 Kč
149 Kč
Pro objednávky nad 1200 Kč je poštovné zdarma
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
PPL PPL
od 89 Kč
GLS GLS
od 95 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism (1 čočka)

TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Design čoček TopVue Air for Astigmatism využívá pokrokovou stabilizační technologii, která zajišťuje čočce stabilní polohu na oku za každé situace po celou dobu nasazení.

Přejít na základní balení TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

Vlastnosti - TopVue Air for Astigmatism (1 čočka)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Air for Astigmatism
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (14)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Laďka

Dobrý den, mohla bych poprosit o radu ohledně úpravy parametrů? Pravé oko mám dioptrie -1,75, cyl. -0,5, osa 15°, levé oko dioptrie -1,75, cyl. -0,25, osa 170°. Děkuji za odpověď

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismu, jsou Vaše cylindrické hodnoty příliš malé a ke korekci zraku Vám budou stačit klasické sférické čočky TopVue Air. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,75. Protože se jedná měsíční čočky s denním režimem nošení, budete k čočkám potřebovat ještě roztok, se kterým o budete o čočky pečovat např. Gelone. Jestliže jste začátečnice, doporučovali bychom Vám začínat s jednodenními čočkami např. TopVue Daily. K jednodenním čočkám nepotřebujete žádný roztok, každý den si jednoduše vezmete novou čočku. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky TopVue z nějakého důvodu nesedly a splňovala byste podmínky služby, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Eva Bártová

Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu. Objednala jsem si výše uvedené čočky,na pravém oku mi krásně sedí, bohužel na levém ne,vidím i trochu rozmazaně. Dioptrie na brýle dle sdělení lékaře jsou na levé oko takové -1.75, cylindr -2.00, Axis 161. Objednala jsem dle čoček, které jsem nosila a měla je upravené právě na základě zprávy lékaře: dioptrie -1.75, cylindr -1.75, Axis 160. Mám objednat v jiných parametrech,než jsem objednala? Děkuji,snad je dotaz pochopitelný.

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Úprava parametrů pro nákup kontaktních čoček je správná. Důvodem, proč na jedno oko vidíte dobře a na druhé ne, je možnost, že tvar rohovky na daném oku neodpovídá velikostním parametrům čočky. Materiál čoček nemusí být tak poddajný jako u Vašich přechozích čoček, které mohly drobné odchylky zpracovat. U zdravého oka má totiž rohovka kulatý pravidelný tvar, zatímco u astigmatismu je rohovka v jedné nebo obou rovinách více či méně zakřivena. A právě tato zakřivení mohou stát za nedobrou korekcí jen jednoho oka. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Franta HP

Chtel bych zkusit čočky, ale nevim jestli to pujde. Mam predepsané brýle: 0; -1.25; 180 a druhe oko: +0.25; -2; 175. Jake mam objednat cocky? Dekuju za odpoved.

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nemějte obavy, objednat čočky si budete moct. Torické (astigmatické) kontaktní čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu, protože kombinací by bylo neuvěřitelně mnoho. Vaše brýlové hodnoty bude potřeba nepatrně upravit.
Hodnota dioptrie +0,00; cylindru –1.25 a osy 180° zůstane nezměněna.
Hodnotu dioptrie +0.25; cylindru –2,00 a osy 175° je nutné pro nákup čočky upravit na dioptrii +0,25; cylindr -1,75 a osu 170° nebo 180°.
Protože se jedná o měsíční kontaktní čočky, nezapomeňte si ke kontaktním čočkám koupit i čistící a regenerační roztok. Nabídku roztoků si můžete prohlédnout ZDE. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme.

Jan Crlík

Dobrý den, mám dioptrii -1, cylindr -1, osu mám ale 0. Při výběru čočky v nabídce ale osa 0 není. Jakou si tedy mám vybrat?

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Hodna 0° je totožná jako 180°. Vyberte si tedy osu 180° a cylindr upravte na -0,75. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Rktm

What lens would be suitable for me: Right= -0.25, -1.75+95 Left = -0.5, -1.75+75 Thank you

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Hallo, thanks for question. We are not sure about your parametres, but probably will be suitable for you lenses with sphere -0,25, cylinder -1,75 and axis 90° for right eye. For left eye it is sphere -0,50 cylindre -1,75 and axis 70°. You should try this TopVue Air for Astigmatism lenses, because 1 lens pack is the best for try parametres. If you have any question, please contact our customer service. Have a nice day.

Tia

Dobry den jake čočky potrebuji kdyz mam dioptrie +1,25 cylindr -0,5 a druhé oko +1,25 cylindr -0,25? Moc dekuji

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Podle obecných přepočtů bychom Vám doporučili pro první oko dioptrii +1,00 a pro druhé dioptrii +1,25. Čočky můžete vyzkoušet TopVue Air, které jsou dostupné i v balení po 1 čočce. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Daniel Kriebel

Mám CYL -1,50 a AX 25 Druhé oko AX 5 Jaké čočky teda vybrat? Děkuji

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Máte astigmatismus, který je poměrně častou refrakční vadou. Korigují ji tzv. torické kontaktní čočky. TopVue Air for Astigmatism jsou tedy čočky, které můžete ke korekci svého zraku použít. Nenapsal jste však celý zápis, tak nejsme schopni doporučit vhodné hodnoty. Pokud uvádíte hodnoty z předpisu na brýle, často se hodnoty nepatrně změní dle přepočtových tabulek. Hodnota os se zaokrouhluje na celé desítky. Pokud byste chtěl pomoci s určením vhodných dioptrických hodnot ke koupi kontaktních čoček, napište nám. Hezký den.

Břetislav

Balení po jedné čočce pro mě bylo impuls nebát se vyzkoušet něco nového. Čočky příjemné, cena velice příznivá, služby obchodu na 1.

Radka

Tyhle čočky pro mě byly úplně první zkušenost z čočkami vůbec. Ze začátku jsem trochu zápasila s nasazením, což ale nebyl problém čoček, ale můj. Pak už bylo všechno super. Samy se usadily, nemusela jsem je sama natočit. Nošení bylo OK.

Fibich

Výborné čočky. Nemám k nim jedinou výtku.

Zuzík S.

První čočky, u kterých nemám nikdy červené oči. Nejednou jsem přetáhla 12 hodin a všechno bylo úplně v pohodě.

Závodská J.

Pro mě rozhodně milionkrát lepší než brýle. Sedí super a nepřekáží.

Aneta Jilmová

Každý den je nosím více než 10 hodin. ZAtím je nosím půl roku a všechno je OK.

Petr L.

Skvělá kvalita. Můžu doporučit. V očích je vůbec necítím.