TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

Akce
Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz

Zvýhodněná cena!

Výhodnější balení: TopVue Air for Astigmatism (6 čoček) - 741 Kč (ušetříte 19 Kč)

attributesPrimary

Pátek 21.6.

cleaner
blank
Cena za položku
380 Kč
380 Kč 429 Kč
Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 2 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...
TopVue Air for Astigmatism (3 čočky) -
Hodnocení uživatelů (141x)

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Design čoček TopVue Air for Astigmatism využívá pokrokovou stabilizační technologii, která zajišťuje čočce stabilní polohu na oku za každé situace po celou dobu nasazení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 2 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus patří mezi refrakční oční vady a je zapříčiněn nepravidelným tvarem rohovky, která je u postiženého člověka klenuta podle osy orientované určitým stupněm. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je tedy, kromě určení cylindru a stupně osy, nutná ještě stabilní poloha čočky na oku. Tím, že TopVue Air for Astigmatism zachovávají stabilní polohu na oku, je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou umístěny přesně na tom místě rohovky, které je potřeba korigovat pro dosažení kvalitního vidění.

Jak TopVue Air for Astigmatism fungují?

TopVue Air for Astigmatism využívají stabilizační technologii SHT PrismBallast díky níž je dosaženo dokonalé stability čočky na oku. Jedná se o technologii inspirující se klasickým prizmatickým balastem dosahujícím stability čočky působením gravitační síly pomocí ztluštěním dolní části čočky. Při použití klasického prizmatického balastu může docházet k subjektivnímu vnímání zesílení čočky uživatelem, v krajních případech může zasahovat dokonce do optické zóny (např při horších světelných podmínkách a velkého rozšíření pupily). Technologie SHT PrismBallast však toto eliminuje, neboť hmota samotného balastu je rozložena zcela jedinečným způsobem. Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Air for Astigmatism je zachován plynulý pohyb očního víčka po celém povrchu čočky a stabilita čočky je navíc pozitivně ovlivněna mrkáním. K tomu dochází tak, že horní víčko stabilizuje čočku pomocí působení na dvě rovnoměrně rozložené stabilizační zóny čočky.

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou – hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air for Astigmatism jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení.

Vysoce prodyšné a zároveň hydratované

Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air for Astigmatism potřebnou propustnost kyslíku. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air for Astigmatism 100 Dk/t.

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Důležitý faktor pro zdravé užívání kontaktních čoček představuje také obsah vody. TopVue Air for Astigmatism jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody si zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne. 

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Jana Hrubá

  Dobrý den, prosím jaký je rozdíl mezi typem Topvue Premium a Topvue Air?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. TopVue Premium a TopVue Air mezi sebou mají minimální rozdíly. V obou případech jde o čočky ze silikon-hydrogelového materiálu. Je zde velmi malá odchylka v propustnosti kyslíku. Hlavní rozdíl je v periodě výměny čoček. TopVue Premium jsou čočky čtrnáctidenní a TopVue Air jsou měsíční. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • E. H

  Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, pokud mám na P oku dioptrie - 2,50 cylindr 0,25 a osu 115° a na L oku pouze dioptrie 3,50 jaké bych si měla dát parametry na čočky? Osu ani cylindry v této hodnotě nemohu v nabídce dohledat. Děkuji E. H.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za otázku. Cylindr je příliš nízký. Do cylindru 0,50 se doporučují sférické čočky, které mají pouze dioptrii. My bychom Vám tedy doporučili čočky TopVue Air. U dioptrií jsou velmi důležitá znaménka plus/minus. U pravého oka to bude dioptrie 2,50 ať je minusová nebo plusová. U levého oka je ale nutná úprava – pokud je to dioptrie +3,50, upravte ji pro čočky na +3,75. Jestli je dioptrie –3,50, upravte ji na –3,25. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Petr Kalivoda

  Super čočky! Koupil jsem je prvně trošku s obavou co je to za značku. Už od prvního nasazení jsou čočky super. Trpím neuvěřitelně na suché oči. Dříve jsem zkoušel od Biofinity, Air Optix apod., ale pokaždé jsem v nich vydržel tak 2 hodiny bez pocitu suchého oka. V těchto vydržím i půl dne bez jediné známky nekomfortu! Rozhodně super volba, jen mi k nim moc nesedí roztok od Gelone, přijdou mi pak méně hydratované než od roztoku SOLOCARE. Nosím čočky již 8 let a zatím jsem na lepší nenarazil.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za komentář. Jsme moc rádi, že jste našel kontaktní čočky, se kterými jste takhle spokojený. Vhodná kombinace roztoku a kontaktních čoček závisí samozřejmě na Vás. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.

 • Bara

  Dobrý den, mám prosbu, mam na pravé oko -3,25, cyl -1,00 a osa 180 Levé oko -5,25.cyl -0,50 osa 180 Tady jsem našla možnosti cyl jiné, jaké čočky by jste mi doporučili ? Moc děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pro kontaktní čočky je mnohdy nutné naměřené parametry upravit a dle přepočtových tabulek by Vám měly pro pravé oko vyhovovat čočky s dioptrií –3,25 cylindrem –0,75 a osou 180°. U levého oka je cylindr příliš nízký na to, aby byly pro korekci vhodné torické kontaktní čočky. Takovéto hodnoty cylindru se přepočítávají k dioptrii a pro Vás by to znamenalo čočky s dioptrií –5,25 (i když se použil vzoreček pro přepočtení cylindru, hodnotu je pak nutné upravit „z brýlí na čočky“, a proto je výsledná dioptrie stejná jako původní). Zda jsou upravená parametry vhodné můžete vyzkoušet na těchto čočkách TopVue Air for Astigmatism a na TopVue Air. U čoček je možné využít službu Garance vrácení peněz. Takže kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete nám je vrátit. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Evča

  Dobrý den, u zakřivení a průměru máte pouze jednu hodnotu? Manžel má na jednom oku zakřivení 8,70 a průměr 14,50 (cylindr -1,25, osa 90) a na druhém 8.60 a průměr 14.20. Dají se u Vás objednat čočky s těmito hodnotami? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Zakřivení a průměr u toho typu čoček nelze měnit. Tyto parametry jsou pevně dané. Záleží na výrobci – některé značky tento průměr a zakřivení nabízí. Znáte výrobce kontaktních čoček, které nosí Váš manžel? Jistě čočky najdete i v naší nabídce. Pokud ale hledáte alternativu, můžete čočky značky TopVue s klidem vyzkoušet. U čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby jakýkoli parametr nevyhovoval, nepřijdete o své peníze. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Rýša

  Dřív jsem po nošení čoček trpěla na červené oči. S těmihle se mi to nikdy nestalo. Jsou super.

 • Julie

  Re: info@cocky-optika.cz; Parametry čoček si nechám upravit optometristou v Optika24 ;) Nevím, jak byste to chtěli dělat prostřednictvím internetu?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš komentář. Existují tabulky, podle kterých lze naměřené hodnoty upravovat, ale osobní konzultace bude jistě lepší. V případě, že bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Vít Emerich

  Čočkám jsem vůbec nevěřil, ale stále víc a víc lidí v mém okolí na ně přecházelo z brýlí. Řekl jsem si pak, že to vyzkouším také. No a jsem velice příjemně překvapen. Je to dokonce lepší než brýle - hlavně periferní vidění. Pro výborné při řízení a jízdě na kole. Jsem moc spokojený a děkuji za doporučení čoček.

 • Julie

  Dobrý den, děkuji za Vaši odpověď. Mohli byste mě prosím ještě informovat, do kolika dnů musím čočky, které by mi nevyhovovaly, vrátit, aby mi byly vráceny peníze? U popisu služby Garance vrácení peněz se mi tuto informaci nedaří dohledat.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za dotaz. Lhůta pro vrácení čoček není pevně stanovena. Se zákazníky se vždy domlouváme individuálně. Čočky samozřejmě musí splňovat dané podmínky vrácených kusů a čočky musí být před datem expirace. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Julie

  Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism, avšak tyto čočky např. eiffel Optic nebo Focus optic nemá v katalogu a proto mi prý nemůže jejich kontaktolog aplikovat. Můžete mi prosím dát vědět, kde seženu kontaktologa, se kterým bych mohla konzultovat aplikaci těchto čoček?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky TopVue jsou aplikovány na adrese Korunní 1185/45 , Praha 2 Vinohrady v obchodě a optice Optika24.cz. Čočky si můžete objednat online, vyzkoušet doma a pokud by Vám nevyhovovaly, pošlete nám je zpět v rámci služby Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • K.

  Tohle jsou první astigmatické čočky, které mi vydržely celý měsíc bez toho, abych musela ke konci měsíce kapat kapky. Vážně byly celý měsíc jako nové. Nošení jsem si konečně užila.

 • Emilie F.

  Fungují skvěle. Vidím dokonale ostře a v očích necítím nic nepříjemného. Navíc jsou vždycky skladem. Takže bomba!

 • Věra Hnyková

  Dioptrie + 2.25 cilindr + 0.50 osa 90. Zkuste to tedy přepočítat, uvidím co bude pro mě lepší. Sférické čočky nosím už 4 roky. Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za doplnění údajů. Měly by Vám vyhovovat čočky s dioptrií +2,50. Vyzkoušejte si vhodnost dioptrií na TopVue Air, u kterých můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Věra Hnyková

  Dobrý den, chtěla jsem vyzkoušet torické čočky, ale nemáte cilindr + . Já mám +0,50 ,tak se chci zeptat, jestli budou v nabídce i plusové. Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Plusové cylindry se u žádných torických čoček nevyrábí. Parametry je nutné přepočítat a k tomu potřebujeme znát dioptrie, cylindr i osu – vše včetně znamének. S cylindrem 0,50 budou navíc pak všechny hodnoty převedeny na dioptrii, protože s takto nízkým cylindrem se doporučuje volit sférické čočky. Pokud tedy chcete, napište nám všechny své naměřené parametry. Zatím přejeme hezký den.

 • Svěrák Ivoš

  Vyzkoušel jsem několik značek a můžu s čistým svědomím říct, že tyhle jsou nejlepší. Sedí mi a jsou vždycky skladem.

 • Fidel

  Pro mě naprosté jedničky.

 • Karolína Sobieská

  Dobrý den, 11 let jsem používala Frequency Xcel Toric, které mi naprosto vyhovovaly, ale bohužel je přestali vyrábět. Je v pořádku bez konzultace s lékařem přejít na tyto čočky? Jsou stejné co se týká materiálu a propustnosti kyslíku? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism se od Frequency Xcel Toric ve vlastnostech materiálu liší. Tyto odlišnosti by ale neměly dělat problémy. TopVue Air for Astigmatism jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu a jejich obsah vody je velice blízko hydrogelovému materiálu Frequency Xcel Toric. TopVue ale mají oproti Frequency velice vysokou propustnost kyslíku. U kontaktních čoček TopVue lze v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz, takže je doma můžete v klidu vyzkoušet i bez návštěvy lékaře. Vyzkoušení nových čoček Vašim očím rozhodně neublíží. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

 • Carbolová Aneta

  Dobrý den, je tento typ čoček vhodný pro nepřetržité nošení měsíc v kuse? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. TopVue Air for Astigmatism nejsou výrobcem doporučeny pro kontinuální ani prodloužené nošení. Čočky je nutné každý večer vyjmout, vyčistit a uložit na nezbytně dlouho dobu k regeneraci do roztoku. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

 • Mariana Šimková

  Dobrý den, chci se zeptat. Normálně nosím čočky o průměru 14.40, myslíte, že by i přes to mělo být vše bez probému, když tyto mají průmer 14.20?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Oči jsou v naprosté většině případu schopné tyto drobné rozdíly přijmout. Při výběru nových čoček je důležité soustředit se především na podobnosti materiálů. V pohodlí při nošení kontaktních čoček hrají právě vlastnosti materiálů velmi důležitou roli. TopVue Air for Astigmatism můžete bez obav vyzkoušet, protože je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na náš neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

 • Kryštof R.

  Pro mě výborné čočky. Správně sedící na oku. Vidím opravdu ostře. Žádné rozmazané fleky nebo stíny. Oči mě nebolí ani po dlouhém dni.

 • Veronika Artiševskaja

  Dobrý den, používala jsem čočky Air optix aqua for astigmasism, kde bylo zakřivení 8,7 a průměr 14,5.U TopVue se parametry trochu liší (8,6 a 14,2),nebude to problém?? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Vaši otázku. Oko je vždy schopné tolerovat určité rozdíly v těchto parametrech. Rozpětí těchto rozdílů se liší nositel od nositele, ale u čoček TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, takže je můžete bez obav doma vyzkoušet a případně je vrátit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Kukačka Eda

  Jsou výborné. Sedí mi o po přepočítání dioptrií. Jsem nadšený :)

 • Petra

  Dobry den me kontaktni cocky maji zakriveni 8.7 ,tady ty 8.6 vadi to ?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Takovýto rozdíl by neměl představovat při nošení žádné problémy. Věnujete pozornost také vlastnostem materiálu kontaktních čoček. Těmi je pohodlí při nošení ovlivněno nejvíce. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Žaneta Balová

  Čočky nosím každý den a jsou pohodlné a příjemné. Nikdy mě z nich nesvědily oči a nikdy jsem je neměla červené. V roztoku je nechávám celou noc. Cca od osmi od večera do šesti do rána.

 • Radek Vieweg

  Cena je opravdu skvělá. O takové se mi může u jiných čoček stejných kvalit jen zdát.

 • Dita Mrázová

  Tyto čočky mi sedí nejlépe ze všech co jsem kdy vyzkoušela.

 • Kristýna

  Mám astigmatismus pouze na pravém oku, na druhém nosím topvue air - bála jsem se zda to takto bude sedět, vše je, ale perfektní. Díky

 • Olena Kotlyarska

  Dobrý den, chci se zeptat jaký je rozdíl mezí čočkami TopVue Air for Astigmatism a Top Vue Premium for Astigmatism? Předem děkují .

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky TopVue Air for Astigmatism mají dobu výměny páru čoček jeden měsíc. TopVue Premium for Astigmatism jsou určeny k dennímu nošení po dobu čtrnácti dnů a mají nepatrně vyšší propustnost kyslíku. Parametrově jsou si velmi podobné, jako mnoho jiných kontaktních čoček konkurenčních značek. Jde především o pohodlí během nošení a preference daného nositele. Pokud budete mít jakýkoli další dotaz, určitě nám napište. Přejeme Vám krásný den.

 • Karolína Strnadová

  Skvěle sedí a šly mi snadno nasadit. S radostí se můžu připojit ke kladným komentářům.

 • Sommer Juraj

  Čočky mi vyhovují, jsou příjemně měkké a jiné si už nekupuji

 • Uhlík

  Oči nedráždí, neunavují a celou dobu vidím skvěle.

 • Jiřina Vejmelková

  Čočky používám už léta a vše bez problému.

 • Iva Hřídelová

  Jsou cenově výhodné, naprosto pohodlné, s jejich nasazováním nemám problém a ještě k tomu pevně drží i při sportu.

 • D. Langer

  S čočkami jsem spokojen, jsou prodyšné a výborně sedí

 • Jitka

  Tyto kontaktní čočky jsem zvolila kvůli příznivé ceně, ale bohužel vracím. Jedna čočka mi praskla hned první den v oku, což se mi v minulosti u jiných čoček nikdy nestalo.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost, bohužel ale nemůžeme výrobní vady před expedicí odhalit. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Mirka Koubová

  kvalitní a pohodlné čočky. Manipuluje se s nimi celkem snadno, ještě jsem nenarazila na žádný problém.

 • Simona

  Už jsem pomalu přemýšlela, že přejdu zpátky na brýle a pak jsem našla tyto čočky za neodolatelnou cenu. Ráda si je koupím znovu.

 • Michal F.

  Dobrý den, astigmatismus mám pouze na jednom oku. Mohu na jednom oku nosit tyto čočky a na druhém topvue air?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  ano, pokud máte astigmatismus pouze na jednom oku, je tento způsob korekce vhodný.

 • Nikol

  Skvěle mi drží na očích a za celou dobu nošení jsem nepocítil nějaké škrábání nebo jiné nepříjemnosti, takže mohu jedině doporučit.

 • Lubioš

  Dobrý den, chtěl bych přejít z Air Optix for astigmatism na tyto čočky, je možné je vyzkoušet i když mají odlišné zakřivení a průměr? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, momentálně máte jedinečnou příležitost tyto čočky vyzkoušet. Garantujeme u nich totiž vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly. Rozdíl v zakřivení a průměru by v tomto případě neměl vadit, jsou to totiž nové, vysoce přizpůsobivé čočky.

 • Mája Tomků

  Čočky nedráždí, jsou pohodlné a velmi snadno se aplikují. Doporučuji

 • Markéta

  Dobrý den, který roztok by k těmto čočkám byl nejvhodnější?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, všechny roztoky z naší nabídky jsou vhodné pro Vámi vybraný druh kont.čoček. Doporučit můžeme velice oblíbený roztok Gelone 360 ml.

 • Majka

  Skvělé astigmatické čočky za skvělou cenu!

 • Lucka

  Tyto čočky mi vyhovují. Můj zrak je s nimi stoprocentní. Skvěle sedí v oku a nehýbou se. Cena je velice příznivá.

 • Iveta

  Může se s nimi spát?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  tyto kontaktní čočky je třeba na spaní z oka vyndat. Nejsou vhodné k přespávání.

 • Ríša Černý

  Pohodlné, levné a dostupné v mých parametrech skladem. Co dodat...jednička

 • Pepa

  Konečně astigmatické čočky, který si můžu objednat na zkoušku a když nepadnou, vrátí mi peníze. Všechno pěkně z domu a bez konzultace s nepříjemnou prodavačkou v místní optice.

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

380 Kč

Skladem > 1000 ks