Zopakujte poslední objednávku
Akce

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

Novinka! Zaváděcí cena!

attributesPrimary

Pondělí 22.1.

cleaner
blank
432 Kč 489 Kč
Doprava zdarma
Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 2 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...
TopVue Air Multifocal (3 čočky)
Hodnocení uživatelů (56x)

Cena: 663 Kč
Ušetříte: 67 Kč
Poštovné: Zdarma

Cena: 766 Kč
Ušetříte: 25 Kč
Poštovné: Zdarma

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívající několika optických zón zaručuje kvalitní korekci zraku na všechny vzdálenosti a zároveň vysoký komfort nošení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 2 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Pohodlné a účinné řešení presbyopie

Presbyopie, nebo také stařecká vetchozrakost, patří mezi oční vady podmíněné věkem. Vlivem přirozeného stárnutí a opotřebení organismu dochází u většiny lidí kolem čtyřicátého roku života ke zhoršení zraku – vlivem ztráty pružnosti oční čočky není oko schopno dostatečně zaostřovat na blízko i do dálky. Multifokální čočky TopVue Air Multifocal představují pohodlné a účinné řešení těchto obtíží.

Jasný pohled na všechny vzdálenosti

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou konstruovány pomocí několika optických zón. Při tomto principu střídání jednotlivých optických zón v soustředných kruzích je využíváno přirozené fyziologické vlastnosti oka, kdy se při zaostření na blízké předměty zornice stahuje a při pohledu do dálky naopak rozšiřuje. Optická zóna korigující vidění na blízko je tak soustředěna v centru čočky, přičemž ji směrem k okrajům střídají zóny pro pohled na větší vzdálenosti.

Jakou adici zvolit?

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal disponují čtyřmi adičními hodnotami. V případě, že se naměřená adice pohybuje mezi dvěma z těchto čtyř adičních hodnot, volíme tu hodnotu, která je nižší. Pokud je třeba zohlednit dominantnost očí, volíme pro dominantní oko hodnotu vyšší, pro nedominantní pak hodnotu nižší.

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou – hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air Multifocal jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení.

Vysoce prodyšné a zároveň hydratované

Pokrokové technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air Multifocal potřebnou propustnost kyslíku. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air Multifocal 100 Dk/t.

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Důležitý faktor pro zdravé užívání kontaktních čoček představuje také obsah vody. TopVue Air Multifocal jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody si zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od +6.00 do -12.00
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Hyaluronát sodný: Ano
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 45%
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ne
V balení: 3 čočky
Zakřivení: 8.6

Komentáře

Přidat komentář

 • Štěpánka Vrátná

  A pak že jsou čočky jen pro mladé. Jak jsem si je jen oblíbila a to je mi 67. Sama jsem tomu nevěřila, ale je třeba jít s dobou. Je to příjemná změna.

 • Karin.

  Objednala jsem je v pondělí a už v úterý mi je pošta přivezla. Jsem spokojená se službami obchodu i se samotnými čočkami.

 • Iva Karasová

  Za multifokální čočky je tohle perfektní cena. Spokojenost.

 • Korbelová

  Velmi příjemné kontaktní čočky, které korigují mou presbyopii.

 • Helena Chadimová

  Dobrý den, na měření u lékaře mi bylo na brýle naměřeno –5,25, ale vzhledem k tomu, že už hůře zaostřuji na blízko, mám dioptrie staženy na –4,75, což už mi při čtení nečiní potíže. Když jsem si však vzala čočky –4,75, tak jsem s nimi na blízko nedoostřila. Mám si už objednat multifokální čočky, nebo koupit normální s tím, že je ještě stáhnu o –0,25? Je zapotřebí přeměření u optika nebo lékaře? Děkuji. Helena

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Z toho co popisujete, půjde již zřejmě o presbyopii. Rozhodně bude ideální, když navštívíte optometristu, který Vám naměří přesné parametry pro čočky. Je možné, že by Vám stačily sférické čočky s dioptrií –4,50, ale nedokážeme to s jistotou posoudit. Zkoušení různých dioptrií by pro Vás bylo zbytečně velmi finančně nákladné. Přejeme hezký den.

 • D.Z.

  Celý den jsou na svém místě a v očích je snad vůbec necítím

 • Kolbeková O.

  Čočky jsou pohodlné i po celém dni nošení. Můžu je doporučit, nosím už poměrně dlouhou dobu

 • Matěj Dvořák

  FAKT MI SEDNOU. OČI NEJSOU PODRAŽDĚNÉ ANI UNAVENÉ. ZKUSIL JSEM I JINÉ A DRAŽŠÍ, ALE ZASE JSEM SE VRÁTIL K TĚMHLE. VYHOVUJÍ MI

 • Jaja K.

  Nemají žádná negativa!

 • Adam Tichý

  Na multifokální čočky jsem měl zatím smůlu, žádné mi neseděly a nečekal jsem, že se to s těmito změní.. a ono jo! Jsou super, doporučuji!

 • Ivan Matoušek

  Po celém dni nošení nemám unavené nebo suché oči, takže mohu jedině doporučit!

 • Zbořilová

  Nejpohodlnější z multifokálních čoček, které jsem zatím vyzkoušela. V očích skvěle drží a není potřeba je zvlhčovat.

 • Erik T.

  Moje první multifokální čočky a vyhovují mi velmi moc. Oči z nich nemám unavené, vysušené a ani podrážděné!

 • Jarda

  Skvělá cena a servis! čočky se lehce aplikují a při celodenním nošení vydrží komfortní a lubrikované.

 • Pavlína Skořepová

  Skvěle pasují, nevysychají ale hlavně vůbec nedráždí.

 • Vojta S.

  Musí se tyto čočky čistit? díky

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  čistit tyto čočky je nutné, a to vždy před uložením do pouzdra.

 • Petra

  S čočkami jsem maximálně spokojená, vidím s nimi perfektně jak na blízko tak i na dálku.

 • Luboš Švejda

  Dobrý den, chtěl bych vyměnit brýle za čočky, můžu si objednat podle parametrů, které mi byly naměřeny pro brýle? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, kont.čočky nelze objednat podle parametrů, naměřených pro brýlovou korekci. Korekce u brýlí a u čoček probíhají trochu jinak. Přepočet se děje podle tzv. teorie „vertex distance“. U mínusových dioptrií se 0,25 dioptrie ubírá a u plusových se naopak přidává. Vertex distance se však zohledňuje od hodnoty 3.50 v „+“ i „-“. Přesto se však při aplikaci kontaktních čoček nelze na tuto teorii stoprocentně spolehnout. Nemůže totiž zohlednit různé dioptrické konstrukce jednotlivých značek kontaktních čoček, ty je potřeba brát v potaz individuálně ve vztahu ke značkám, pro které se rozhodujeme.

 • Jitka B.

  Čočky velice dobře sedí a hlavně neškrábou a to ani po delším používání. Doporučuji.

 • Marie Soukupová

  Dobrý den,mám dotaz několik let používám čočky Air Optix Agua multifocal ale jsou dost drahé.Chtěla bych vyzkoušet čočky TopVue Air Multifokal myslíte si že si mám objednat stejné dioptrie.Použí­vám+3 ADD+2.5­.Děkuji za odpověd.Marie

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, doporučujeme objednat stejné dioptrie. Jejich cena je velice příznivá, přestože se jedná o nové silikon-hydrogelové čočky, zajišťující vysoký komfort nošení. Navíc je nyní můžete bez obav vyzkoušet, poskytujeme na ně garanci vrácení peněz.

 • Irena Honischová

  Dobrý den, děkuji za informace ohledně presbyopie, ale potřebuji vědět, jestli se něco stane, když v čočkách na několik hodin usnu? Díky, Irena

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ke kontinuálnímu nošení tyto čočky určeny nejsou, i když svými parametry by mohly být. Ze zdravotního hlediska ale přespávání nedoporučujeme. Každý zákazník snáší kont.čočky individuálně, někdo v těchto čočkách může spát i několik hodin a nebude mít žádný problém, jiný usne na 30 minut a problém může nastat. Obecně lze říci, že krátké „zdřímnutí“ v těchto čočkách by nemělo vyvolat žádný problém, ale ke kontinuálnímu nošení opravdu určené nejsou.

 • Irena Honischová

  Dobrý den,mám dotaz : používám čočky acuvue oasys a nyní potřebuji čočky i na korekci presbyopie, ale potřebuji občas v čočkách i několik hodin spát a například čočky Air optix mi vadí v oku (jsou ze silnějšího materiálu a dřou), je možné tyto použít, pokud jsou ze stejně jemného materiálu jako acuvue? Děkuji za odpověd.Irena

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ke korekci presbyopie jsou tyto kont.čočky opravdu vhodné. Jedná se o silikon-hydrogelové čočky nové generace – materiálem jsou tedy podobné čočkám Acuvue Oasys. Nyní u nich navíc garantujeme vrácení ceny. Můžete si je tedy bez obav objednat pouze na zkoušku a když Vám nebudou vyhovovat, obdržíte zpět své peníze.

 • Radim

  Skvěle sedí, jsou příjemné, nedráždí a nevysušují se!

 • Thea Parklová

  Konečně jsem si mohla čočky objednat na zkoušku a nemusela hned běžet do optiky, protože vrací peníze, když nesednou. Zkusila jsem – pohodlné a znatelně levnější než jiné značky. Velká spokojenost

 • Květa Bednářová

  Multifokální čočky jsem vyzkoušela poprvé, doposud jsem nosila pouze brýle. Obávala jsem se nepříjemných pocitů, točení hlavy a že mi nepůjdou nasadit, ale nic z toho se nekonalo. Nasazení bylo snadné, čočka se nepřetáčela ani nelepila a mozek si na pohled přes čočku taky rychle zvykl. Rozhodně nelituji

 • Pohodlné čočky za dobrou cenu, navíc jsem nemusela běžet do optiky na přeaplikaci. Na poprvé jsem se netrefila s adicí a čočky mi bez problému vyměnili. Super, díky!!!

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

432 Kč

Skladem > 1000 ks