Garance vrácení peněz

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

799 Kč
98% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem

Zvýhodněná cena!

Kdy odešleme? Středa 28.2. zvolte parametry
Přidat 249 Kč 209 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
799 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívající několika optických zón zaručuje kvalitní korekci zraku na všechny vzdálenosti a zároveň vysoký komfort nošení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Pohodlné a účinné řešení presbyopie

Presbyopie, nebo také stařecká vetchozrakost, patří mezi oční vady podmíněné věkem. Vlivem přirozeného stárnutí a opotřebení organismu dochází u většiny lidí kolem čtyřicátého roku života ke zhoršení zraku – vlivem ztráty pružnosti oční čočky není oko schopno dostatečně zaostřovat na blízko i do dálky. Multifokální čočky TopVue Air Multifocal představují pohodlné a účinné řešení těchto obtíží.

Jasný pohled na všechny vzdálenosti

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou konstruovány pomocí několika optických zón. Při tomto principu střídání jednotlivých optických zón v soustředných kruzích je využíváno přirozené fyziologické vlastnosti oka, kdy se při zaostření na blízké předměty zornice stahuje a při pohledu do dálky naopak rozšiřuje. Optická zóna korigující vidění na blízko je tak soustředěna v centru čočky, přičemž ji směrem k okrajům střídají zóny pro pohled na větší vzdálenosti.

Jakou adici zvolit?

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal disponují čtyřmi adičními hodnotami. V případě, že se naměřená adice pohybuje mezi dvěma z těchto čtyř adičních hodnot, volíme tu hodnotu, která je nižší. Pokud je třeba zohlednit dominantnost očí, volíme pro dominantní oko hodnotu vyšší, pro nedominantní pak hodnotu nižší.

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou - hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air Multifocal jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení.

Vysoce prodyšné a zároveň hydratované

Pokrokové technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air Multifocal potřebnou propustnost kyslíku. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air Multifocal 100 Dk/t.

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Důležitý faktor pro zdravé užívání kontaktních čoček představuje také obsah vody. TopVue Air Multifocal jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody si zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne.

Vlastnosti - TopVue Air Multifocal (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Adice: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Air Multifocal
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (31)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jaromíra Kazdová

Multifokální brýle mám už asi 7 let. Rozhoupala jsem se vyzkoušet i kontaktní čočky s tímto druhem korekce a jsem velmi mile překvapena, jak je to pohodlné. Musím říct, že jsem si tedy musela chvíli zvykat, ale oči si časem přivykly. Každopádně mě mrzí, že jsem to nevyzkoušela mnohem dřív.

Petr

Zajímalo by mne zda tento typ čoček je kvalitativně výš než multifokální měsíční čočky PureVision od firmy Bausch&Lomb. Tyto používám několik let, ale vývoj jde jistě dál. Je možné je zaměnit za tento produkt? Jak je to s adicí? U PureVision jsen měl adici High, tedy vysokou. Rád bych znal Váš názor. Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Mezi kontaktními čočkami není dost dobře možné některé označit za horší a jiné za lepší. Kontaktní čočky jsou vyrobeny z různých materiálů a každému nositeli vyhovují trochu jiné vlastnosti čoček. Obecně se tvrdí, že pro pohodlí při nošení je nejpodstatnější materiál čoček, takže největší pozornost byste měl věnovat obsahu vody a propustnosti kyslíku. TopVue Air Multifocal mají oproti PureVision Multi-Focal a PureVision 2 for Presbyopia vyšší podíl vody. Čočky PureVision mají zase vyšší propustnost kyslíku. U TopVue bychom Vám doporučili adici +2,50. Čočky můžete vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Aleš Moravec

Dobrý den. Je možné přejít na tyto čočky z Acuvue Oasys for Presbyopia, které mají zakřivení 8,4 a průměr 14,3? Používal jsem jednodenní, ty mi ale moc nesedly. Potom jsem zkusil čtrnáctidenní a bylo to lepší. Tyto by mohly být možná pro mě ještě příjemnější, ale ten rozměr mě mate. Děkuji za info.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky určitě vyzkoušet můžete. U průměru i zakřivení jsou povolené mezní odchylky 0,20 mm. Do této tolerance byste se měl vejít. Navíc u těchto kontaktních čoček funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z jakéhokoli důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít. Pokud byste měl další otázky, kontaktujte nás. Hezký den.
Jarka Stoklasová

Na stará kolena jsem začala žít aktivně, protože na to mám konečně čas. Brýle mě svým způsobem dost omezovaly, protože pohyb s multifokály mi vůbec nebyl příjemný. U čoček toto nemám. Jsou pohodlné a můžu chodit v pohodě cvičit jógu nebo běhat se psem.

Hana Kratochvílová

Na multifokální brýle jsem si zvykala déle než na kontaktní čočky. Vždy chvilku trvá, než se čočka správně usadí, ale potom už o nich prakticky nevím. Teď v létě jsou výborné, protože nemusím řešit drahé dioptrické sluneční brýle a stačí mi obyčejné.

Mirka Chasáková

Nevěděla jsem si ze začátku rady s dioptrií a adicí. Nemohla jsem se trefit. I když jsem čočky objednala podle předpisu, tak jsem neviděla úplně dobře. Milá paní ze zákaznického mi ale poradila, jak dioptrie upravit a všechno je super. Vidím perfektně! Díky a chválím celý obchod a všechny zaměstnance.

Marek Linhart

U mě všechno v nejlepším pořádku. Jsem dlouholetý spokojený nositel.

Věra Hořáková

TopVue Air Multifocal (6 čoček) jsou tyhle čočky měsíční nebo denni?děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. TopVue Air jsou měsíční kontaktní čočky. Čočky je nutné každý večer vyjmout z očí, vyčistit, nechat po nezbytně nutnou dobu regenerovat v roztoku a po 30 dnech vyměnit za nový pár. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Vladimír Saska

Jsou tyhle čočky určeny pro nošení den/noc (tedy dá se s nimi spát)?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme ze otázku. Čočky musí být na noc z očí vyjmuty. Není možné v nich přespávat. Pokud máte zájem o čočky pro kontinuální nošení, rozhodně to konzultujte s kontaktologem. Pokud pro Vás budeme moci udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Kája Sýkora

Čočky jsou mi při nošení hodně pohodlné. U minulých to tak nebylo. Tyhle mi taky navíc jdou dobře vyndat z očí. Se starými čočkami jsem vždycky na konci nošení bojoval.

Zákružná D.

Multifokály jsou peckový. Jedu si je už dva toky a topíček!

Vašík

Popravdě se mi do čoček moc nechtělo, ale zdá se to fajn. Zatím je nosím dva týdny a oči si zvykají. Nic nepříjemného ale necítím. Myslím, že budou OK.

Tina Justová

pro mě rozhodně nejlepší čočky. jsem s nimi spoko po všech stránkách. začala jsem s nimi proto, že si oči nemohly zvyknout na multifokální brýle. U čoček je to ale v pohodě... Vážně doporučuji vyzkoušet.

Vendula

I když jsem si připadala pořád ještě na dvacet, moje oči jaksi nesouhlasí. Bohužel... Ale čočky fungují, oči jsou s nimi v pohodě. Takže u mě určitě spokojenost.

Veronika Kaislerová

Přiznám se, že jsem tomu nevěřila, ale vážně to funguje. Vidím teď všechno :D

Leoš J.

Skvělá cena. Čočky mi sedly skvěle. Obchod je rychlý a spolehlivý.

Jíťa

Opravdu vynikající čočky. Nikdy žádné podráždění očí. Nikdy se mi neroztrhly. Velká výhoda je taky skladovost a okamžité odeslání.

Františka Skořepová

Naštěstí mám na obou očích stejnou dioptrii. Balení je pro mě perfektní. S čočkami nemám problém a jsou mi hodně příjemné. Dřív jsem měla s čočkami problém a viděla jsem pořád rozostřeně. U téhle značky se mi to nikdy nestalo. Paráda.

Iva Matějíčková

Když si čtu na zahradě, tak zvednu oči od knížky a vidím i děti na jak si na druhém konci zahrady hrají. Dřív jsem viděla jen rozmazané šmouhy než jsem si přehodila brýle. Takhle je to o moc pohodlnější.

Anna Koucká

Čočky jsem brala jako vymoženost pro mladé, ale užívám si je i v 57 letech. Už jsem úplně zapomněla jak je to skvělé bez brýlí. Jsem moc spokojená a šťastná, že jsem je vyzkoušela a přesvědčila se.

Daniel Pražák

Ostré vidění a v očích je necítím. Splňují mé nároky. Spokojenost.

Schuster R.

Používal jsem dvoje brýle a tohle je tedy obrat o sto procent. Pohodlí a snadné nasazení. Příjemná první zkušenost s čočkami.

Vendy O.

Dobře se nasazují, v očích drží bez problému, celkově velká spokojenost.

Helena Schmidtová

V očích nejsou vidět a při nošení mi naprosto vyhovují.

T. štrouf

Určitě stojí za vyzkoušení. Vydrží pohodlné i po jednom měsíci nošení :)

Marcela Zímová

Kvalitní výrobec za dobrou cenu

Monika K

Nevysušují ani nedráždí, jsou tenké a příjemné po celou dobu nošení. Vidím s nimi dobře jak v noci při řízení, tak při práci na počítači. Velká spokojenost!

Karel Loskot

Velmi pomocný zákaznický servis, dostal jsem všechny potřebné informace a nakonec jsem se rozhodl tyto čočky koupit a rozhodně toho nelituji! Ještě jednou děkuji

Irena Mojžíšová

Bezproblémové čočky se stálou kvalitou a velmi dobrou cenou. Ráda si je pořídím znovu.

martin

Chtěl bych tyto čočky vyzkoušet, je velký problém pokud jsem zatím nosil čočky se zakřivením 8.7?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, takový rozdíl v zakřivení je zanedbatelný a při nošení byste ho neměl pocítit. U těchto multifokálních čoček navíc nyní máte možnost nákupu "na zkoušku", protože u nich garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Simona Vojtěchová

s čočkami jsem velmi spokojená, v očích nejsou nijak znát, snadno se aplikují a jsou velmi pohodlné.