Garance vrácení peněz

TopVue Blue Blocker (90 čoček)

1 219 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Blue Blocker (180 čoček) - 2179 Kč (ušetříte 259 Kč)

Kdy odešleme? čtvrtek 13.6. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
1 219 Kč

Popis čoček TopVue Blue Blocker

Velmi komfortní jednodenní hydrogelové kontaktní čočky, které dokážou blokovat modré světlo.

Modré světlo a jeho vliv

Spektrum viditelného světla se pohybuje v rozmezí 380 nm do 780 nm. Modré světlo je část tohoto spektra a právě modré světlo řídí produkci hormonu melatoninu, který hraje důležitou roli ve funkci lidského organismu.
Moderní doba však obsahuje další zdroje modrého světla a člověk tak přijme modrého světla víc než tělo potřebuje. Nadbytek modrého světla unavuje a dráždí oči. Mohou se objevit i vážnější problémy např. poruchy spánku, které mohou způsobit i deprese.

Chytré řešení pro digitální dobu

Protože jsme obklopeni moderní technikou, kterou nelze od současného života úplně oddělit, máme možnost chránit se chytře.
Brýle opatřené vrstvou blue blocker jsou již vyhledávaným zbožím i mezi lidmi, kteří brýle běžně nenosí. Přestože brýlová skla nemají dioptrii, chrání oči vrstvou blue blocker při práci na počítači. Nyní jsou k dispozici i kontaktní čočky, které ochrání oko ještě účinněji.

Stavba čočky a její funkce

Ačkoli má blue blocker vrstva žluté zbarvení na oku není vidět. Aktivní vrstva je pouze ve středu čočky a chrání efektivně pouze sítnici. Čočky blokují více než 16 % modrého světla o vlnové délce 400 nm - 450 nm.
Čočky dále disponují i kvalitním UV filtrem, takže je oko částečně chráněno před UV zářením. Pokud chcete ochránit celé oko, doporučujeme kontaktní čočky kombinovat se slunečními brýlemi.

Zdravé a pohodlné nošení

Jednodenní kontaktní čočky jsou považovány za nejzdravější způsob nošení kontaktních čoček. Jsou pouze na jedno použití, a proto jsou po hygienické stránce naprosto perfektní.
Každé ráno se aplikují nové, dokonale čisté čočky, které se po vyjmutí z očí vyhodí. Čočky TopVue Blue Blocker máme i v balení:
180 čoček
30 čoček
5 čoček

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (90 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Jméno produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Josef Vobr

Tak využiju akce a koupím si větší balení. Čočky jsem zkusil. Jsou příjemné a pohodlné. Funkce blue blocker asi funguje, protože při sledování večerních zpráv necítím nepohodlí, jako tomu bylo u předchozích čoček... zkrátka nemám oči tak unavené nebo jak to říct.