Garance vrácení peněz

TopVue Color - True Sapphire - dioptrické (2 čočky)

289 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? středa 17.7. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 249 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 39 Kč *
PPL - kurýr od 75 Kč *
Česká pošta - kurýr od 75 Kč
GLS - kurýr od 95 Kč
* Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma
289 Kč
TopVue Color - True Sapphire - dioptrické (2 čočky)

Použití a péče o měsíční čočky

Péče o barevné kontaktní čočky se nijak neliší od péče o klasické kontaktní čočky. Používají se však výhradně víceúčelové roztoky.
Roztoky na peroxidové bázi se používat nesmějí.
Barevné čočky nejsou vhodné k přespání. Před spaním se čočky musí z očí vyjmout, mechanicky očistit a umístit je do nové dávky víceúčelového roztoku. Čočky, které jsou v pouzdře uložené po dobu 7 dnů, doporučujeme, mechanicky očistit a uložit do pouzdra s novou dávkou roztoku. Pokud si čočky chcete nasadit právě po této době, měly by se čočky před nasazením regenerovat alespoň 4 hodiny.

O kontaktních čočkách TopVue Color

Řada barevných kontaktních čoček TopVue Color, dokáže i z běžného dne udělat nevšední zážitek. Jedná se o krycí čočky z hydrogelového materiálu. Čočky jsou pro svůj vysoký obsah vody očím velmi pohodlné.

Použité technologie

Při výrobě těchto kontaktních čoček TopVue Color je použita technologie Radial Edge, díky které jsou okraje rovnoměrně tenké a očím je tato úprava velmi pohodlná.
O velmi přirozenou a výraznou barvu se postará technologie 3Tones. To znamená, že mimo základní barvu je nanesena i barva černá a hnědá v paprskovitých prstencích. Barvy se vzájemně prolínají a tím kontaktní čočka získá hloubku a barevný efekt nevypadá uměle.
Kromě barvy v sobě TopVue Color mají zaveden také UV filtr, který přispívá k ochraně očí před UVA a UVB zářením.

Vlastnosti - TopVue Color - True Sapphire - dioptrické (2 čočky)

Barva: Modrá
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 2 čočky
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do -1.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Péče o Vaše oči

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Ver.

Dobrý den, když nasadím tyto barevné kontaktní čočky, přijde mi, že jde vidět velká část mé barvy oka. Je možné, že je to způsobené Větším průměrem (DIA)? Normálně mám 14 DIA. Jiný problém s nimi nemám. Popř. jaké by jste mi doporučili na malé oči?

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za komentář. Je nám líto, že nejste s čočkami zcela spokojená. Všechny barevné kontaktní čočky mají uprostřed volný prostor pro zorničku. Tento prostor je téměř u všech barevných čoček stejně velký a rozdíly mezi značkami jsou minimální. Kdyby byl volný prostor pro zorničku příliš malý, omezoval by vidění. Když se budeme soustředit na modré kontaktní čočky, tak v naší nabídce mají nejmenší průměr 14,00 a jsou to například čočky ColourVUE Fusion Yellow Blue, ColourVUE Glamour Aqua a SofLens Natural Colors Pacific. U těchto značek ale bohužel nefunguje služba Garance vrácení peněz, takže bychom Vám doporučili je nejdříve vyzkoušet u očního specialisty. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Jíťa S.

Nosím čočky asi 2 roky a je super, že můžu mít občas jinou barvu očí. Už jsem zkusila i šedé a zelené a v každých vypadám jinak. Takže pohoda.

Lada

Celý měsíc, každý den, bez jediné chybičky. Super. Super. Super.