Garance vrácení peněz

TopVue Daily (10 čoček)

137 Kč
100% doporučuje
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Daily (30 čoček) - 349 Kč (ušetříte 62 Kč)

Kdy odešleme? pondělí 22.4. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr od 39 Kč *
PPL od 75 Kč *
Česká pošta od 75 Kč
GLS od 95 Kč
* Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma
137 Kč

Kontaktní čočky TopVue Daily

Tyto kontaktní čočky nabízíme také v balení 30 čoček.

Komfort čoček TopVue Daily

Jedná se o velmi pohodlné dobře snášené hydrogelové čočky s UV filtrem a s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky - hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují výjimečné zvlhčení a maximální pohodlí po celý den. Hyaluronát sodný, respektive kyselina hyaluronová, je látka, která je pro lidské tělo přirozená. Kromě kloubů a jiných míst je obsažená také v očním sklivci. Parametry kontaktních čoček TopVue vyhovují 99 % uživatelů.

Perfektní design okrajů

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue se pyšní velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří "schod", můžeme čočku v oku cítit. Přestože se bohužel jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue se pyšní velmi stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně stejnou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

UV filtr

TopVue jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

topvue - technologie aquamax Technologie AQUAMAX používá nový postup při aplikaci UV filtru při výrobě kontaktních čoček, který nemá negativní dopady na její vlastnosti. Kontaktní čočky TopVue tím získaly lepší mechanické vlastnosti jak pro aplikaci do očí (lepší manipulace), tak pro jejich komfort.

Způsob užívání

Každý pár čoček TopVue Daily je určený pro jedno použití po dobu jednoho dne. Nejsou určené k přespávání. Není zapotřebí čištění kontaktních čoček, tudíž neutrácíte za roztoky a případná ztráta či poškození není tak finančně bolestivá.

Použitým materiálem je hydrogel Etafilcon A. Obsah vody činí 58 % a propustnost pro kyslík je deklarována na úrovni 26 Dk/t.

Vlastnosti - TopVue Daily (10 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Jméno produktu: TopVue Daily
Hyaluronát sodný: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Vavrová

Dobrý den, mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi těmito čočkami a čočkami TopVue Elite+. Děkuji Vavrová

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Rozdílů mezi čočkami je několik. Zakřivení čoček TopVue Daily je o 0,10 mm menší než u TopVue Elite+. Průměr mají čočky stejný stejně jako druh materiálu. Čočky jsou vyrobené z hydrogelového materiálu. TopVue Daily jsou z Etafilconu A a TopVue Elite+ jsou z Bioxifilconu A. Obsah vody a propustnost jsou téměř stejné. TopVue Daily mají ztenčené okraje a jsou velmi příjemné pro oční víčko a TopVue Elite+ mají speciálně tvarovanou zadní plochu čočku do tzv. asférického designu, který eliminuje sférické aberace, které dokáží potrápit zejména počínající astigmatiky. Hezký den.

Vlaďka

Jakou mají teda barvu moc tomu nerozumím

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Čočky jsou transparentní. Nejde o barevné kontaktní čočky. Přejeme Vám hezký den.

Nosek

Musel jsem kvůli alergii změnit čočky . Měl jsem to udělat dřív, jaro se pro mě najednou stalo snesitelné.

Janina

Zkusila jsem je koupit na střídačku k brýlím a paráda! Příště si koupím to větší balení. Vůbec v očích ty čočky necítím.