Garance vrácení peněz

TopVue Daily (180 čoček)

1 799 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pátek 14.6. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
1 799 Kč

Kontaktní čočky TopVue Daily 180 čoček

Chcete menší balení? Přejděte na TopVue Daily (30 čoček).

Komfort čoček TopVue Daily

Jedná se o velmi pohodlné dobře snášené hydrogelové čočky s UV filtrem a s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky - hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují výjimečné zvlhčení a maximální pohodlí po celý den. Hyaluronát sodný, respektive kyselina hyaluronová, je látka, která je pro lidské tělo přirozená. Kromě kloubů a jiných míst je obsažená také v očním sklivci. Parametry kontaktních čoček TopVue vyhovují 99 % uživatelů.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 86 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Perfektní design okrajů

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue se pyšní velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří "schod", můžeme čočku v oku cítit. Přestože se bohužel jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue se pyšní velmi stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně stejnou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

UV filtr

TopVue jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

topvue - technologie aquamax Technologie AQUAMAX používá nový postup při aplikaci UV filtru při výrobě kontaktních čoček, který nemá negativní dopady na její vlastnosti. Kontaktní čočky TopVue tím získaly lepší mechanické vlastnosti jak pro aplikaci do očí (lepší manipulace), tak pro jejich komfort.

Způsob užívání

Každý pár čoček TopVue Daily je určený pro jedno použití po dobu jednoho dne. Nejsou určené k přespávání. Není zapotřebí čištění kontaktních čoček, tudíž neutrácíte za roztoky a případná ztráta či poškození není tak finančně bolestivá.

Použitým materiálem je hydrogel Etafilcon A. Obsah vody činí 58 % a propustnost pro kyslík je deklarována na úrovni 26 Dk/t.

Vlastnosti - TopVue Daily (180 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 180 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Jméno produktu: TopVue Daily
Hyaluronát sodný: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (11)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Valerie

Jsem moc pohodlná na to, abych každý řešila péči o čočky. Proto mi jednodenní čočky vyhovují. Tyhle mi jsou navíc opravdu velice příjemné. V očích je vůbec necítím a vidím báječně.

JUDR

Čočky mají příjemný materiál. Nosím je už každý den, takže kupuji vždy tohle velké balení.

Hubert Vaníček

Cena je super. Nehledám jiné čočky. Nosím tyhle úplně všude. Měl jsem je na dovolené na horách, u moře i když jsme třeba jeli na kolech nebo vodu. Nikdy nebyl problém.

Lenka M.

Zkoušela jsem je poprvé a jsou moc fajn. Určitě si je budu objednávat pravidelně.

Patrik V.

Nosím je každý den. Nevyplatilo by se mi kupovat menší balení. Přešel jsem na ně z čoček od Johnsonu. Tam je to jen o značce.

princezna Mia

Jsem z čoček nadšená. Nosí se skvěle, nevím o nich a cena je perfektní.Žádná čára přes rozpočet.

Kýťa

Z té ceny jsem paf. Objednávala jsem tyhle čočky z jiného eshopu, ale takové cenové nabídce jsem prostě neodolala. Dneska čekám balíček. Díky a super služby!

T.V.

Spokojenost. Nošení je bezproblémové.

leona

už je nosím každý den. brýle jsem odložila úplně a tedy logicky se mi nejvíce vyplatí koupit tohle velké balení. kupuji je jen u vás, protože mám s obchodem nejlepší zkušenost.

Rudnická

Za tu cenu naprosto TOP.

Dean Ludvík

Neuvěřitelná cena. Kupuji okamžitě!