Zopakujte poslední objednávku
Akce

TopVue Daily (30 čoček)


Výhodnější balení: TopVue Daily (90 čoček) - 819 Kč (ušetříte 6 Kč)

attributesPrimary

Pondělí 22.1.

cleaner
blank
275 Kč 339 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
PPL PPL
od 89 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1495×
od 59 Kč
Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 26 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...
TopVue Daily (30 čoček)
Hodnocení uživatelů (185x)

Kontaktní čočky TopVue Daily 30 čoček

Chcete větší balení? Přejděte na TopVue Daily (90 čoček).

Komfort čoček TopVue Daily

Jedná se o velmi pohodlné dobře snášené hydrogelové čočky s UV filtrem a s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky – hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují výjimečné zvlhčení a maximální pohodlí po celý den. Hyaluronát sodný, respektive kyselina hyaluronová, je látka, která je pro lidské tělo přirozená. Kromě kloubů a jiných míst je obsažená také v očním sklivci. Parametry kontaktních čoček TopVue vyhovují 99 % uživatelů.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 26 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Perfektní design okrajů

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue se pyšní velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří „schod“, můžeme čočku v oku cítit. Přestože se bohužel jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue se pyšní velmi stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně stejnou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

UV filtr

TopVue jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

topvue - technologie aquamax Technologie AQUAMAX používá nový postup při aplikaci UV filtru při výrobě kontaktních čoček, který nemá negativní dopady na její vlastnosti. Kontaktní čočky TopVue tím získaly lepší mechanické vlastnosti jak pro aplikaci do očí (lepší manipulace), tak pro jejich komfort.

Způsob užívání

Každý pár čoček TopVue Daily je určený pro jedno použití po dobu jednoho dne. Nejsou určené k přespávání. Není zapotřebí čištění kontaktních čoček, tudíž neutrácíte za roztoky a případná ztráta či poškození není tak finančně bolestivá.

Použitým materiálem je hydrogel Etafilcon A. Obsah vody činí 58 % a propustnost pro kyslík je deklarována na úrovni 26 Dk/t.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -12.00 do +4.00
Expirace: 48 měsíců a více
Vyměnit za: 1 den
Hyaluronát sodný: Ano
Vyrobeno z: Etafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 58 %
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ano
V balení: 30 čoček
Zakřivení: 8.5

Komentáře

Přidat komentář

 • Karol Ina

  Jsou super a hlavně pořád skladem. Já jsem expert na to objednat si den předem, než mi čočky dojdou, ale od tohohle obchodu mi čočky vždycky přišly hned druhý den. Paráda. Doporučují vás jako celek :) Čočky i obchod!

 • Luboš Hebelka

  Nosím je na sport. Nikdy mi i při velké aktivitě a zátěži nevypadly ani nepřekážely.

 • Patrik Kusin

  Naprosto vynikající rychlost dodání, z které by si měli ostatní eshopy vzít příklad, v úterý jsem objednal a ve čtvrtek jsem měl čočky doma a já mohl odehrát zápas, díky:-) Co se týká čoček tak zatím naprostá spokojenost, na sport ideální, ani jsem nevěděl, že je mám.

 • Ondras Tourek

  Cena je naprosto neuvěřitelná a ani bych nečekal, že čočky za takovou cenu budou takhle pohodné.

 • Petr Svoboda

  Zkusil jsem tyto čočky na doporučení manželky a jsem velmi spokojen.

 • Eliška Opletalová

  Pohodlné hned po nasazení, během celého dne a večer když je vyndám, tak nejsou oči unavené. Jsem spokojená. Vážně moc.

 • Zdenek

  Už bych nenosil jiné než jednodenní. Nemusím se o nic starat,což je pro mě ideální.

 • Šenkýřová O.

  Čočky jsou moc příjemné, na oku pěkně drží a a snadno se nasazují. Vyhovují mi po všech stránkách. Určitě doporučuji!

 • Iva Dohnalova

  Jsou pohodlné a to i hned po aplikaci.

 • Dvořák

  Mohu je mít nasazené celý den a oči přesto nejsou suché.

 • Zita Dubova

  Dobry den, existuji i TopVue cocky pro astigmatismus nebo jsem odkazana jen na Acuvue? Dekuji, ZD

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, z našeho sortimentu Vám můžeme nabídnou kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism nebo TopVue Premium for Astigmatism. Na tyto čočky máme velmi dobré recenze a pozitivní ohlasy. TopVue Premium for Astigmatism doporučujeme i citlivějším nositelům. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

 • Míša T.

  Jsou levné a i tak mi přijdou dost kvalitní a nikdy jsem s nima neměla žádný problém.

 • Nikola Čížová

  Jednoduše se aplikují, při sportu skvěle drží a navíc jsou velmi pohodlné, takže mohu jedině doporučit.

 • Lukáš Chytil

  Čočky nejsou v očích téměř cítit a ani v zrcadle bych si jich nevšimnul. Na očích skvěle drží i při kontaktních sportech.

 • Zdeněk

  Dobrý den, rád bych vyzkoušel jednodenní čočky, ale mám parametry zakřivení 8.60 a průměr 14.00. Je možné nějak „otestovat“, zda mi budou tyto čočky správně sedět? Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Zdeňku, rozdíly v hodnotách do 0.20 by Vám neměly působit potíže. Pokud by Vám ale čočky přece jen neseděly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Za daných podmínek nám čočky zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Zdeňka

  Pohodlné a skvěle padnoucí čočky!

 • martoska

  žádné mlžení ani podráždění.. velká spokojenost.

 • Karin

  Máte je i ve větším balení?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, tyto čočky prodáváme v cenově výhodném balení po 90-ti kusech.

 • Štefan N.

  Nedráždí oči, skvěle sedí a po celou dobu nošení o nich ani nevíte.. jsem s nimi naprosto spokojený.

 • Lucie Nová

  Dobrý den, mám zakřivení 8.4 myslíte, že čočky můžu vyzkoušet? Díky za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, rozdíl v zakřivení je zcela zanedbatelný, proto by potíže způsobit neměl. Nyní navíc nabízíme možnost vyzkoušení těchto jednodenních čoček – garantujeme vrácení peněz, pokud by Vám nevyhovovaly.

 • Katka

  Používám je při práci s počítačem a ani po skončení nepociťuji v očích nepohodlí nebo podráždění. Doporučuji

 • Alexandra

  V oku příjemné, nedráždí ani neškrábou. Příjemná cena.

 • Martin

  Super čočky na sport. Spokojenost!

 • Lukáš Kamura

  bez roztoku a čištění a dalšího piplání kolem, jen ráno nasadit večer vyndat a za pár korun, ne jako jiné jednorázovky. Komfort srovnatelný s dražšími.

 • Ivena Š.

  Super čočky na léto. Velmi příjemné. Jednodenní nošení mi vždycky přišlo strašně drahé, za 359 Kč za 15 párů se to ale na dovolenou vyplatí dát a nebabrat se u Jadranu s čištěním ;-)

 • Lenka Kaiserová

  Děkuji za rychlou odpověď. Čočky zkusím. Hezký zbytek dne

 • Lenka Kaiserová

  Dobrý den, je velký rozdíl v materiálu mezi těmito čočkami a silikon-hydrogelovými čočkami? Měla jsem čočky prvně a optik mi dal silikon-hydrogelové od CooperVision (měsíční), ale mě po necelých 14 dnech byli na oku nesnesitelné, škrábalo a pálilo mě v očích. Mám BC 8,4 a prům.14,2, zakřivení 8,5 by neměl být takový rozdíl, nebo ano?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, zásadní rozdíl silikon-hydrogelového a čistě hydrogelového materiálu tkví v množství vody, která je v něm obsažena a způsob transportu kyslíku skrz čočku k oční rohovce. Silikon-hydrogelové čočky obsahují menší množství vody, neboť voda je vázána pouze na jejich hydrogelovou část. Kyslík pak proudí k rohovce skrz mikroskopické kanálky v silikonové části materiálu. Hydrogelové kontaktní čočky obsahují větší množství vody a transport kyslíku je zajišťován právě prostřednictvím této vody. Vyšší obsah vody zajišťuje čočkám větší vlhkost, tolik se nevysušují a mohou proto být pro některé uživatele pohodlnější. Kontaktní čočky řady TopVue můžete bez obav vyzkoušet, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz v případě, že s nimi nebudete spokojena. Takto malý rozdíl zakřivení by neměl představovat problém.

 • Ivana

  Dobrý den,mám zakřivení 9,mohla bych čočky použít ,když jsou 8,5.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, parametru zakřivení již není v dnešní době přisuzován takový význam jako kdysi. Vývoj čoček neustále postupuje kupředu a design je vyvíjen s ohledem na poskytnutí maximálního pohodlí. U čoček TopVue se nemusíte obávat ztráty finanční investice, neboť pokud Vám čočky nebudou sedět, můžete je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

 • Milada Roháčková

  Dobrý den Ludmilo, rozhodnutí zkusit tyto čočky bylo ovlivněno hlavně cenou a samozřejmě možností vrátit je, když mi nesednou. Musím ale říct, že jsem s nimi maximálně spokojená, v očích je necítím, nedráždí, prostě je nošení příjemné a pohodlné. Takže závěr je také mé doporučení.

 • Aleš Bouška

  Dobrý den. Po delším váhání jsem si na zkoušku koupil tyto kontaktní čočky. Po týdnu užívaní musím uznat, ze jsou stejně dobré jako čočky od jiných výrobců za mnohem vyšší cenu. Vzhledem ke garanci vracení peněz doporučuji vyzkoušet. :-) Bouška

 • Ludmila Peterková

  Dobrý den, ráda bych vyzkoušela tyto kontaktní čočky TopVue Daily. Především pro jejich zajímavou cenu. Mohu se zeptat jak moc jsou spokojeni ostatní uživatelé? Děkuji za odpověď. Peterková Ludmila.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den paní Peterková, rozhodně Vám doporučujeme vyzkoušet tyto jednodenní kontaktní čočky od společnosti Pegavision. Vzhledem k ohlasům od našich zákazníků patří tyto denní čočky TopVue s hyaluronátem sodným mezi velmi oblíbené a pohodlné kontaktní čočky. Není potřeba váhat s vyzkoušením a to právě z důvodu garance vrácení peněz při případné Vaší nespokojenosti.

 • Růžena

  Dobrý den, někde jsem četla, že je lepší při sportování (třeba plavání) nosit jednodenní. Je to pravda? Prosím vás o názor. Díky

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, s tímto názorem souhlasíme. Během sportování např. tedy při plavání může dojít také ke ztrátě kontaktní čočky a v těchto případech je mnohem výhodnější, když dojde ke ztrátě právě jednodenní čočky. Hodnota jedné jednodenní kontaktní čočky je totiž mnohem menší, než čočky měsíční. Pro lepší představu uvádíme toto srovnání – jednodenní kontaktní čočka TopVue Daily má hodnotu 30 Kč, naproti tomu pořizovací průměrná cena měsíční kontaktní čočky je 90 Kč. Jednodenní čočky představují nejzdravější způsob nošení čoček a jednou z mnoha předností těchto čoček je absence jakéhokoliv čištění.

TopVue Daily (30 čoček)

TopVue Daily (30 čoček)

TopVue Daily (30 čoček)

275 Kč

Skladem > 1000 ks